Nebojácnou malou rybku Nemo uloví potápěč a odveze daleko od domova do svého akvária. Jeho velmi starostlivý otec Marlin se ihned vydá za svým synkem na dalekou pouť. K němu se připojí Dory, milá rybka, která ovšem trpí poruchou krátkodobé paměti. Na cestě spolu potkají vegetariánské žraloky, frajerské želví surfaře, fascinující medúzy a stále hladové racky! (Warner Home Video CZ)

Eddy178

Dalsia rozpravka zo studii Pixar. A ako pri ostatnych mame co docinenie so slusnou grafikou, peknym pribehom a sem tam ( zalezi na tom ako definujeme slovko semtam) nejaky ten vtip. 65% ()

kondomxxl

Tu niet čo komentovať, skvelý animák, skvelý príbeh, animace, hudba, proste všechno. Na toto sa pozerám vždycky rád ;-) ()

Neel

Tohle dokazuje, že animované filmy nepatří jen dětem. Naprosto dokonalý příběh (sklerotická rybka mě bavila asi nejvíc) a i český dabing vynikající, což můžu říct málokdy. Co dodat? ()

Big Daddy

Podvodní dobrodružství ve stylu Indiana Jonese, které má navíc v české verzi skvělý dabing. Nuda nepříchází v úvahu, podvodní svět je čarokrásně vyveden a příběh je hodně originální a plný zvratů s dobrým koncem. Ideální adept do domácí sbírky pro pobavení celé rodiny. ()

lapatata

Pro mě jde o definitivně nejlepší a nejkrásnějsí, jednoznačně revoluční celovečerní animovaný film všech dob. V každé vteřině totálně pohlcuje a oslňuje v celé své délce. Nikdy bych si nemyslel, že animovaný film mě může takto bavit. Dokonalý snímek! ()

moris.cz

Velkolepé, vtipné a vypilované do posledního detailu. Jako všechny pixarovky, dalo by se říci, ale tahle je ještě o kus dál. ()

Xgeno

Super příběh, super hlášky můj nejoblíbenější animáč. Super rodinná podívaná o hledání ztraceného syna. ()

Mc.Flurry

Nema to chybu, na to bych se mohla divat porad dokolecka:-D Tomu vazne nejde co vytknout. Roztomilej Nemo jak hleda svyho tata kterej ho taky hleda. Pak pratelsti zraloci a nejvic vygebena Glorie proste co dodat:-D ()

mrGhostly

Nemo nabídne úplně všechno. Je stejně tak zábavný a vtipný jako dojemný. Tady do toho tvůrci dali srdce. I o osm let později od svého vydání patří k nejlepším jednodílným animákům. Edit 2017: Ne tak úplně jednodílným :-) ()

uprchlice

Tenhle film se mi opravdu líbí.Nejenže je to krásná animace,ale taky krásný příběh a zábavný postavičky s vtipnými hláškami. ()

Pixar chce sázet na své slavné značky

Pixar chce sázet na své slavné značky

03.06.2024

V roce 2016 se prezident Pixaru Jim Morris nechal slyšet, že studio chce stavět výhradně na originálních projektech. Už tehdy totiž směr filmovému světu udávaly hlavně sequely, spinoffy a obecně… (více)

Dvojka Úžasňákových trhá rekordy

Dvojka Úžasňákových trhá rekordy

04.09.2018

Kovbojové versus emzáci?

Kovbojové versus emzáci?

18.06.2008

Ano, a dokonce ve dvou projektech. O plánované adaptaci komiksu Cowboys & Aliens, kterou pro DreamWorks a Universal produkují Brian Grazer a Ron Howard, jsme už psali. Na světě je scénář autorů… (více)