Záhadný telefonní hovor přinutí Franka jednat. Mezitím se Madani vydává hledat podezřelé a Curtis doručuje zprávu. (Netflix)

BaronMartin

Oukej, hodnocení první epizody jsem asi celkem přestřelil, takže si to budu muset trošku vybít na této :D Tahle epizoda nám totiž ukázala, že předchozí, první díl byl opravdu jenom pilot, který absolutně nesouvisel se zbytkem seriálu a ten „pravý“ děj se začíná rozjíždět až tady. Díl mě ale celkem bavil. Samozřejmě, Jon Bernthal je stále fantastický a konečně zde zahazuje svůj zarostlý ksicht, vousy a vlasy :D Totálním topem celé epizody je pro mě ale postava Micra, která je výborná. Jeho charakter je zajímavý, udržuje si celou dobu takový level tajemnosti a podivnosti, ale zároveň si v divákovi dokáže vybudovat i celkem velké sympatie. A jeho dynamika s Frankem, jejich vzájemné nahánění a hra na kočku a myš, kdy se každý z nich snaží získat nějaký nadhled a nějakou kontrolu nad tím druhým, to bylo strašně fajn. Kdo mě zatím moc nepřesvědčil, tak je agentka Madani, která mě moc nebaví a překvapivě se mi moc nezdá ani Billy Russo, který se snad v budoucnu ještě zlepší, protože na to, že se z něj později má stát ikonický Jigsaw, zatím mě nijak extra nezaujal. Epizoda je velmi fajn, hlavně díky dynamice Micra a Franka. Hodnocení: 75% ()

brasek

Fádny príbeh pokračuje... tentoraz ale bez väčšej akcie. Na scéne sa objavil utajený hacker Micro a ten asi bude "čistiť" cestu Punisherovi... alebo to je len moja fikcia? Verím, že z celého balastu sa postupne vynorí niečo ucelené čo bude dávať zmysel, pretože momentálne ani neviem aká je zápletka. ()