Útok na vysoce postaveného politika se vyšetřuje opakovaně z různých pohledů. Madani se musí vypořádat s pravdou, která zabolí. (Netflix)

BaronMartin

Po minulém, výborném díle tu máme další skvělý díl, jen tak dál :D Hned na začátek musím stejně jako ostatní komentující ocenit hrátky s časem a perspektivou jednotlivých postav, které tuto epizodu obzvláštňují. Samotný díl je ale taky sám o sobě výborný. Skvěle napsaný příběh o atentátu na senátora, který se Frank pokusí překazit, jenž je extrémně napínavý a zajímavý. Ještě lépe napsané dialogy jsou už samozřejmostí, ať už konfrontace na schodech mezi Frankem, Madani a Billym nebo třeba finální dialog mezi Frankem a Lewisem, který je jak naprosto bravurně napsaný, tak zahraný. K Lewisovi, ten upřímně funguje jako výborný záporák, Daniel Webber ho velmi dobře zahrál, akorát mě možná mrzí, že se ho seriál již v této epizodě zbavil a nebude se s ním do budoucna pracovat. Cameo Mahoneyho taky potěšilo a celkově se jedná o skvělou epizodu. Hodnocení: 80% ()

Kushina

Opět perfektní díl který konečně dořešil Lewise, který mě sral. Jinak prolínání těch verzí z různých úhlů pohledu se mi líbilo a konec hodně dobrý i emoční. 90% ()