American Horror Story - Murder House

(série)
USA, 2011, 8 h 40 min (Minutáž: 39–52 min)

Dylan McDermott, Connie Britton, Jessica Lange, Taissa Farmiga, Evan Peters, Frances Conroy, Alexandra Breckenridge, Jamie Brewer, Denis O'Hare (více)

Rozmanité hrôzostrašné príbehy nás zavedú na doteraz nepoznané, tajomné či zakázané miesta a predstavia nám svojich výnimočných hrdinov. Navštívime strašidelný dom, ústav pre duševne chorých ale aj školu pre čarodejnice a iné desivé miesta.
Nový hororový seriál od Ryana Murphyho a Brada Falchuka, tvorcov fenomenálneho seriálu Glee, získal v roku 2013 prestížnu cenu Zlatý glóbus v kategórii Najlepšia herečka vo vedľajšej úlohe televízneho seriálu (Jessica Langeová) a celkovo získal 14 cien a 53 nominácií. (oficiální text distributora)

Diskuze

Uživatel Tom Riddle smazal svůj příspěvek.

KevSpa

KevSpa (hodnocení, recenze)

Tom Riddle: Jo, Clea DuVall jako vždy úžasná. Ale to co předvádí Jessica Lange!!! V první sérii byla úžasná, ale tady to hned v prvním dílu tak rozjela, že se mi protáčely panenky. Jako její scéna s Josephem Fiennesem patří do top 3 scén z téhle epizody. :D

Ježiš, mně úplně vypadlo, že James Cromwell hrál v SFU! :-)

Uživatel Tom Riddle smazal svůj příspěvek.

maddy

maddy (hodnocení, recenze)

tak toto je priam "seriálové nebo" :) Prvý diel druhej sérky nesklamal, aj keď je mierne neosobný.. čo iného však od priestorov blázinca čakať ;) Len tá Harmonovic rodinka mi v prvej sérii prirástla v prvej epizóde o niečo viac k srdci .. aj tak však maximálne spokojnosť, (spoiler) len som zvedavý ako pár užívateľov predýcha ten "únos mimozemšťanmi" , už teraz sa teším na duchaplné komentáre

KevSpa

KevSpa (hodnocení, recenze)

Tom Riddle: Se zatajeným dechem jsem čekala na tvou reakci. Už si můžu oddechnout. :D

TheDarKnig

TheDarKnig (hodnocení, recenze)

rockstorm: nevadí, dobrý horor musí fungovat i přes den, navíc ještě stále mě čeká dalších "pár" dílů :)

Bonheur

Bonheur (hodnocení, recenze)

Prvý diel druhej série sa mi dosť páčil a tiež si myslím, že to môže tromfnúť aj prvú radu len nech tá kvalita zostane.

rockstorm

rockstorm (hodnocení, recenze)

TheDarKnig: :DDD Přes den to takovou atmosféru mít nebude, takový seriál se musí pouštět za tmy. Mně to bude asi vycházet, ve čtvrtek jezdím domů pozdě, takže se k tomu dostanu tak kolem půlnoci, ideální čas. Jenom už před tím nesmím moc pít :D

TheDarKnig

TheDarKnig (hodnocení, recenze)

rockstorm: sakra, asi jsem si to měl pustit taky :( teď se na to budu muset dívat přes den, protože vydržet déle než pár hodin po tomhle hypu fakt nedokážu.

rockstorm

rockstorm (hodnocení, recenze)

Po 27 nových příspěvcích mi to nedalo a pustila jsem si to i v tuhle hodinu. No, neměla jsem to dělat, na záchod už vážně teď nepůjdu, počkám si na denní světlo.... :D Páni, to má atmosféru, mrazí z toho po celém těle a myslím, že bude hůř.....

suzuk

suzuk (hodnocení, recenze)

No to mi vysvětlete - jak někdo může natočit něco tak skvělýho ?:D už se nemůžu dočkat na pokračování :)

phoebess

phoebess (hodnocení, recenze)

FIGHTSTAR: to máš úplně jednoduchý... klikneš na soubor pravým tlačítkem, otevřít v programu..., zvolit výchozí program a pak zaškrtneš k otevření tohoto programu používat vždy tento program. (takhle je to teda ve win, jak je to v jiných OS, nevím) já používám winamp taky a žádnej takovej problém jsem nikdy neměla...

Gulis

Gulis (hodnocení, recenze)

Luxusní díl ,   .... a tky me nasralo že to je v MP4 nbo 720p  .. si obvyle stánu .avi vložim titulky a du čumět do postele na PS3 :D ,ae ttulky vkládat do něčeho jinýho než avi nejde :D  tk to musim překonvertovat na avi a pk můžu na PS3 :D :D

pavlikv

pavlikv (hodnocení, recenze)

Tak první díl úžasně šílený, ta atmosféra a ty věci co se tam dějí, no prostě paráda. Nezklamalo ba naopak vidím možná lepší řadu než je první, ikdyž už ta byla hooodně nadprůměrná. Sem zvědavej kam se tohle bude odvíjet dál, vůbe netušim co bude dál. PS: Jessica Lange opět drtí své kolegy herce. Další Emmy je na cestě ;)

hatapa

hatapa (hodnocení, recenze)

tak to vypada ze druha rada zase bude perfektne zvladnuta...opet paradni postavy a prvni dil tam nahlodal zase obrovsky potencial...vubec nevim co se tam bude dal dit ale vim ze to bude naprosto sileny

Je rozhodnuto, Kick-Ass se přidá k Avengers

Je rozhodnuto, Kick-Ass se přidá k Avengers

05.10.2013

X-Men versus Avengers: Ta postava je naše!

X-Men versus Avengers: Ta postava je naše!

26.05.2013

Většina z vás zřejmě o nějakém Quicksilverovi nikdy neslyšela. Komiksoví fanoušci jsou ale doma. Quicksilver alias Pietro Maximoff je Magnetův syn a Magneta určitě znáte. Jak už jméno naznačuje, je… (více)

Karlík a továrna na mrtvoly

Karlík a továrna na mrtvoly