Orin Boyd sice patří v Detroitu k nejlepším policistům, má však stále problémy, protože se odmítá podřídit autoritě a případy řeší po svém, často bez ohledu na rozkazy a zákony. Při slavnostním shromáždění s projevem viceprezidenta si všimne dvou podezřelých policistů v jeho doprovodu. Opravdu jde o atentátníky, kteří se viceprezidenta vzápětí pokusí zabít. Boyd zasáhne a po divoké přestřelce politika zachrání, i když ho přitom musí shodit z mostu do řeky. Místo pochvaly je proto převelen do obávaného 15. okrsku, který řídí rázná náčelnice Annette Mulcahyová. Když jednoho večera překazí Boyd transakci drogového dealera Latrella Walkera a muže, z něhož se vyklube policista Montini, je přeložen k dopravní policii. Ukáže se však, že je při řízení dopravy naprosto neschopný. V noci se ale stane svědkem organizované loupeže padesáti kilogramů heroinu, které jsou ukradeny přímo z policejního skladu. S novým parťákem, mladým černochem Georgem Vladkem, se pustí do pátrání a dostane se na stopu Latrella Walkera, který často navštěvuje ve vězení dopadeného překupníka Shauna Rollinse. Od šéfky se také dozví o podezření na korupci mezi policisty... (TV Nova)

Jara.Cimrman.jr

"Já nejsem vztekloun. Jsem šťastnej chlap. Vidíte ten ksicht? To je šťastnej ksicht." Detektiv Boyd mě bavil. Mně totiž někdy stačí málo. Třeba když polda tahá ze zadku králíka, stahuje vrtulník z oblohy nebo mlátí pachatele mrtvou kočkou. Jinak samozřejmě na policejní korupci nevěřím, protože tito neúplatní nadlidé jsou vybírání jako ti nejlepší z elit, výše jejich výplat hvězd se dotýká a pomáhání s chráněním mají prostě v krvi. V Americe je to možná jinak, takže se o tom mohou točit poměrně zábavné filmy, ale za naše kluky ručím koulemi všech europoslanců. ()

whack

Obleky z hadej kože, teľacina, vtipy o mŕtvych zvieratách, trápne drsňácke hlášky pseudogangstrov, vcelku nereálne obludná štvrť výzorovo podobná americkému getu 90tych rokov, preafektovaný afroameričan tláchajúci dokolečka o negroch a tlstých ritiach, proste zle. Jediným pozitívom je veľa mŕtvych skorumpovaných fízlov. ()

eraserhead666

No to se asi jednou Steven rozhodl, že ukáže, že když se chce a jsou pro to schopný lidi, tak to prostě jde. Po pár letech v temnotě (a filmotékách skalních fandů a fanynek) zase jednou vykoukl do vyšších sfér a lépe to udělat nemohl. I za těch podmínek, za jakých to asi bylo natáčeno, se dokázal na dotek přiblížit svým starým kouskům. Prostě se vrátil starej dobrej Seagal a to v docela povedeném filmu, a není zde sám, i jeho kolegové/kolegyně podávají dobrej výkon, hlavně hláškující silnej černoch je skvělej a Tom Arnold perlí (jejich rozhovor během závěrečných titulků je k pochcání smíchy). Dobrý souboje, dobrá hudba, dobrý fórky.... ()

DaViD´82

Pravděpodobně poslední dobrá seagalovka, takže si jí važme. Nejde o žádný zvlášť kvalitní snímek, ale oproti produkci v jaké se v posledních letech "bývalý bojový guru" objevuje, je pro něj tento film darem z nebes. Škoda, že tvůrci neudrželi laťku kvality takovou jako na začátku, jelikož pak by se jednalo o nadprůměrný počin. Akce, scénář ani režie nejsou nijak nápadité, ale jsou alespoň obstojné. Ve výsledku je Lovec policajtů solidní film na jedno podívání. ()

HAL

Je na tom brutálně vidět že to točil původně velmi schopný kameraman - protože kameru to má parádní, obzvlášť na svou dobu to muselo být mimo Asii docela zjevení, když půlka dynamičtějších scén je natočená s dutch tiltem který tady přitom vůbec nevypadá špatně. Akční scény teda rozbil střih a neschopnost půlky lidí před kamerou se pořádně bít, ale třeba honička v autech je špičková, na to jsem koukal dost překvapeně. Ale jinak je ten film slátanina, příběh splácaný z hromady nefungujících twistů, akce a pár trochu lepších komediálních scén. Za dobrý film bych to neoznačil. Ale za ještě docela rozumnou tečku za Seagalovou kariérou, po které můžeme předstírat že prostě umřel, za tu klidně jo. Protože všechno co dělal jak ve filmovém světě, tak ve svém osobním životě, to už je čirý kretenismus (on byl tedy kretén už předtím, ale tehdy to ještě schovali schopní filmaři se kterými točil) 6/10 ()

• Drag-On, ktorý hraje postavu Shaun Rollins, je v skutočnosti raper, ktorý patrí do skupiny Ruff Ryders. Do tej skupiny patrí aj raper DMX. (Seag)
  • Když Orin Boyd (Steven Seagal) řídí ve městě dopravu, hraje při tom skladba „I Got You (I Feel Good)“ od amerického funkového zpěváka Jamese Browna, která byla vydána v roce 1965. (rublik05)
  • O bojovou choreografii se postarali sami protagonisté filmu Steven Seagal a Michael Jai White. (ČSFD)