Režie:
Anna ProcházkováKamera:
Miloslav HarvanHudba:
Rostislav ValčíkHrají:
Miroslav Zounar, Jiřina Zemanová, Oldřich Vlach, Jan Vágner, Libuše Švormová, Břetislav Slováček, Vlasta Vlasáková, Jan Pohan, Vít Pešina, Václav Voska, Antonín Navrátil, Otto Lackovič (více)Obsahy(1)
V listopadu 1945 přichází do česko-německého městečka Kamenice nová předsedkyně Okresní správní komise Anna Horová. Byla sem vyslána, aby zajistila zákonný postup při řešení odsunu Němců, obnovila chod válkou narušeného hospodářství a zároveň řešila komplikované společenské i osobní problémy nových dosídlenců. (mibara)
Hrají
Miroslav Zounar
Československo
Nejlepší filmy:
V zámku a podzámčí (1981) (TV film)
Signum laudis (1980)
Brakýři (1983) (TV film)
Jiřina Zemanová
Československo
Nejlepší filmy:
Adéla ještě nevečeřela (1978)
Naši furianti (1971) (divadelní záznam)
Den pro mou lásku (1976)
Oldřich Vlach
Protektorát Čechy a Morava
Nejlepší filmy:
Periferie (2017) (divadelní záznam)
Obecná škola (1991)
Vesničko má středisková (1985)
Jan Vágner
Československo
Nejlepší filmy:
Ubohý pan Kufalt (1981) (TV film)
České století (2013) (seriál)
Povídka malostranská (1981) (TV film)
Libuše Švormová
Československo
Nejlepší filmy:
Vyšší princip (1960)
„Marečku, podejte mi pero!“ (1976)
Charleyova teta (1969) (divadelní záznam)
Břetislav Slováček
Československo
Nejlepší filmy:
Cyrano z Bergeracu (1986) (divadelní záznam)
Král Krysa (1979) (divadelní záznam)
Gazdina roba (1992) (divadelní záznam)
Vlasta Vlasáková
Československo
Nejlepší filmy:
Půlpenny (1974) (TV film)
Ať hodí kamenem (1975) (TV film)
Němá barikáda (1949)
Jan Pohan
Československo
Nejlepší filmy:
Amadeus (1984)
Jako kníže Rohan (1983) (TV film)
Kladivo na čarodějnice (1969)
Vít Pešina
Nejlepší filmy:
Ubohý pan Kufalt (1981) (TV film)
Vrchní, prchni! (1980)
Smrt krásných srnců (1986)
Václav Voska
Rakousko-Uhersko
Nejlepší filmy:
Vajíčko (1968) (TV film)
Sňatky z rozumu (1968) (seriál) - herec, vypravěč
Bílá paní (1965)
Antonín Navrátil
Československo
Nejlepší filmy:
Jáchyme, hoď ho do stroje! (1974)
Racek (1976) (divadelní záznam)
Četnické humoresky (2001) (seriál)
Otto Lackovič
Československo
Nejlepší filmy:
Tažní ptáci (1983) (TV film)
Těžká Barbora (1960) (divadelní záznam)
Balada z hadrů (1960) (divadelní záznam)
Jarmila Krulišová
Československo
Nejlepší filmy:
Naši furianti (1971) (divadelní záznam)
Tři spory (1981) (seriál)
Muži jdou v tmě (1975) (TV film)
Karel Karas
Nejlepší filmy:
Tři spory (1981) (seriál)
Dítě (1973) (TV film)
Ztracená tvář (1965)
Rudolf Kalina
Československo
Nejlepší filmy:
Jako kníže Rohan (1983) (TV film)
Na samotě u lesa (1976)
Světáci (1969)
Svatava Hubeňáková
Československo
Nejlepší filmy:
Lokis (1986) (TV film)
Panoptikum Města pražského (1987) (seriál)
Ikarie XB 1 (1963)
Zdeněk Hradilák
Československo
Nejlepší filmy:
Ucho (1970)
Návštěva z vesmíru (1977) (TV film)
Kamenný řád (1975) (seriál)
Miroslav Homola
Rakousko-Uhersko
Nejlepší filmy:
Dobrý voják Švejk (1956)
Jáchyme, hoď ho do stroje! (1974)
Baron Prášil (1961)
Václav Kaňkovský
Rakousko-Uhersko
Nejlepší filmy:
Scapinova šibalství (1980) (TV film)
Na kometě (1970)
Divoká planeta (1973)
Jiří Zahajský
Československo
Nejlepší filmy:
Hráči (1983) (divadelní záznam)
Jára Cimrman ležící, spící (1983)
Sňatky z rozumu (1968) (seriál)