Kapitán Exner
Režie:
Ivan PokornýKamera:
Jan HubačHudba:
Ondřej BrousekHrají:
Michal Dlouhý, Vica Kerekes, David Novotný, Jan Vondráček, Arnošt Goldflam, Jitka Čvančarová, Jiří Langmajer, Vladimíra Erbová, Martin Kraus, Markéta Hrubešová, Pavla Tomicová, Monika Timková (více)Obsahy(1)
Po cvičných střelbách zůstane na vojenském tankodromu mrtvý muž. Ale jak se brzo ukáže, s vojenským cvičením má jeho smrt jen málo společného. Kapitán Exner, uhlazený bonviván a lamač dívčích srdcí, řeší zločiny vždy elegantně a s vtipným nadhledem, jak se sami přesvědčíte v nové řadě televizních setkání s nejznámější postavou české detektivkářské školy natočené podle románů Václava Erbena. (TV Prima)
(více)Hrají
Michal Dlouhý
Československo
Nejlepší seriály:
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (seriál)
Tisícročná včela (1983) (seriál)
Četnické humoresky (2001) (seriál)
Vica Kerekes
Československo
Nejlepší seriály:
Jack Ryan (2018) (seriál)
Marie Terezie (2017) (seriál)
Nesmrtelní (2010) (seriál)
David Novotný
Československo
Nejlepší seriály:
Okresní přebor (2010) (seriál)
Kukačky (2021) (seriál)
Čtvrtá hvězda (2014) (seriál)
Jan Vondráček
Československo
Nejlepší seriály:
Ochránce (2021) (seriál)
Anča a Pepík (2017) (seriál)
Mlsné medvědí příběhy (2020) (seriál)
Arnošt Goldflam
Československo
Nejlepší seriály:
Kancelář Blaník (2014) (seriál)
Večery Analogonu (2002) (seriál)
Tisícročná včela (1983) (seriál)
Jitka Čvančarová
Československo
Nejlepší seriály:
MOST! (2019) (seriál)
Kukačky (2021) (seriál)
Četnické humoresky (2001) (seriál)
Jiří Langmajer
Československo
Nejlepší seriály:
Bylo nás pět (1994) (seriál)
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (seriál)
Vlak dětství a naděje (1985) (seriál)
Vladimíra Erbová
Československo
Nejlepší seriály:
Život a doba soudce A. K. (2014) (seriál)
Kapitán Exner (2017) (seriál)
Vraždy v kruhu (2015) (seriál)
Martin Kraus
Československo
Nejlepší seriály:
Devadesátky (2022) (seriál)
Rapl (2016) (seriál)
Čapkovy kapsy (2011) (seriál)
Markéta Hrubešová
Československo
Nejlepší seriály:
Zdivočelá země (1997) (seriál)
Dáma a Král (2017) (seriál)
Mladý Indiana Jones (1992) (seriál)
Pavla Tomicová
Československo
Nejlepší seriály:
Četnické humoresky (2001) (seriál)
Mlsné medvědí příběhy (2020) (seriál)
Comeback (2008) (seriál)
Monika Timková
Československo
Nejlepší seriály:
Vyšehrad (2016) (seriál)
Čapkovy kapsy (2011) (seriál)
Semestr (2016) (seriál)
Roman Štolpa
Československo
Nejlepší seriály:
Vyprávěj (2009) (seriál)
Na lavici obžalovaných justice (1998) (seriál)
Kapitán Exner (2017) (seriál)
Pavel Šimčík
Československo
Nejlepší seriály:
Pustina (2016) (seriál)
Okresní přebor (2010) (seriál)
Četnické humoresky (2001) (seriál)
Ondřej Kavan
Československo
Ondřej Havel
Česko
Nejlepší seriály:
Vyprávěj (2009) (seriál)
3 plus 1 s Miroslavem Donutilem (2004) (seriál)
Skautská pošta 1918 (2018) (seriál)
Ondřej Veselý
Československo
Nejlepší seriály:
Vyprávěj (2009) (seriál)
3 plus 1 s Miroslavem Donutilem (2004) (seriál)
Četníci z Luhačovic (2017) (seriál)
Martin Kavan
Československo
Nejlepší seriály:
MOST! (2019) (seriál)
Labyrint (2015) (seriál)
Kapitán Exner (2017) (seriál)
Martin Hofmann
Československo
Nejlepší seriály:
Případy 1. oddělení (2014) (seriál)
MOST! (2019) (seriál)
Ochránce (2021) (seriál)
Zbyněk Fric
Československo
Nejlepší seriály:
Rapl (2016) (seriál)
Tři králové (1998) (seriál)
Život a doba soudce A. K. (2014) (seriál)