Meet the Feebles

všechny plakáty

Poznejte nejdivočejší a nejbizarnější show v režii Petera Jacksona! V loutkové, velice nemilosrdné satiře na centrum zábavního průmyslu a la Hollywood uvidíte vedle pozlátka i bahno neřesti, drog, tvrdého porna a nejšpinavější korupce. Jako třešnička na dortu pak čeká zamilovaný příběh zhrzené hrošice Heidi. (HOODY)

Slasher

Co to sakra?:D No tak tohle je prakticky nezařaditelný mišmaš z prostředí zvrhlých novozélandských zvířátek. Něco takovýho může natočit jen Peter Jackson, kdo viděl Braindead a Bad Taste poznal by že je tohle od něj snad i se zavřenýma očima (díky tý hudbě a dabingu). Nic podobnýho jsem v životě neviděl a i když to už druhou půlku začínala být trochu nuda, stejně klobouk dolů. Kde jinde uvidíte špinavýho krysáka pokoušet se ve sklepě natáčet undergroundový sado-maso porno v hlavní roli s mravenečníkem fetišistou a krávou s pořádnym vemínkem..... ()

playboxguest

Na tomhle filmu jsou úplně nejzábavnější a nejchytlavější dvě věci, tou první jsou písničky, které si nemůžu přestat pobroukávat, tím druhým je kamera, která lítá tím svým známým Bad Taste stylem od postavy k postavě. Zbytek těchhle mupeťáků pro dospělé ale selhává, přesně jak už přede mnou řekl Isherwood, na zbytečně velkém množství postav, díky čemuž jednotlivé skeče nedokážou utvořit celistvý kousek. Vidět Feeblesáky v dětství, možná je tehdá považuju za kult a fláknu jim i o hvězdu víc, ale dnes, když už jsem zmlsanej smrad, co něco nakoukal, těžko. 60% ()

GodComplex

Z ranne Jacksonovi gore trilogie je to sice nejslabsi, ale bizarni je to naopak zdaleka nejvic. Chaoticka show totalne zfetovanych a uchylnych zviratek. Plejadu unikatnich charakteru v silenych situacich ale Jackson nezvladl ukocirovat a ve vysledku z toho vznika jen experiment - mnohdy zabavny, bezpochyby originalni a rozhodne ujety, ale stale jen ne prilis vyznamny, ci pusobivy experiment. 6/10 ()

Crawler-D

Tento chytře komponovaný snímek s výbornými hereckými kreacemi odhaluje temnou tvář divadelního zákulisí.....v němž každý š... s každým, natáčí se tvrdé porno, uskutečňuje se kvetoucí obchod s drogami, řeší se spor o otcovství, propadá se láskám a hlavně se celé představení rozpadá s osobními problémy jednotlivých účinkujících. Srdceryvné drama s výbornými muzikálovými čísly ;-)....Jestli nejste připraveni na nechutnou podívanou, kterou dřív uměl jako jeden z mála jenom Jackson a nemáte smysl pro krvavý humor, Feebles (.lala..meet the feebles...) vám večer nezpříjemní. ()

KevSpa

Romance, porno, thriller, gangsterka, muzikál, horor a válečný film - to vše v naprosto neskutečném loutkovém snímku Petera Jacksona. Totální masakr, ve kterém cituje desítky filmů (včetně Lovce jelenů i se slavnou scénou "ruské rulety") vás prostě odrovná. Pokud vůbec netušíte, co jsou to Braindead nebo Bad Taste, tak vám můžu snad jen popřát: "dobrou chuť". ()

• Režisér Peter Jackson nesehnal slepé náboje do M-60, tím pádem se střílelo ostrýma. (HellFire)
  • Následující loutky hráli lidé: Heidi, Bletch, Cederic, Sid, Daisy a Barry. (HellFire)
  • Pokud se pozorně zadíváte na obecenstvo, uvidíte že většina diváků má na hlavě kartonové krabice, jen několik z nich jsou loutky. (HellFire)

Cage a hladový králík

Cage a hladový králík

27.11.2009

S králíky nejsou žerty. Víme to už od dob Meet the Feebles či Monty Python a Svatý Grál. Film Rogera Donaldsona sice nese téměř disneyovský název The Hungry Rabbit Jumps, ale ve skutečnosti půjde o… (více)