Když začnou nevinní občané po celém Metropolis a v Gotham City páchat zločiny jako z nejhoršího snu, hledá Liga spravedlivých příčinu mimo tento svět – v říši nadpřirozena! V závodě o čas se Batman obrátí o pomoc na jediného muže, který se nadpozemským silám dokáže postavit: na Johna Constantina. Obvykle arogantní sólista Constantine brzy zjistí, že temnou moc může porazit jen tajemný tým ve složení Zatanna, Deadman a Etrigan Démon a sázka na divokou kartu, kterou se Constantine zdráhá povolat. (Magic Box)

Wiceman

Po Flashpoint Paradox jsem nečekal, že by mohlo přijít něco lepšího a to obvzlášť tehdy, kdy WB a DC chrlí jedno kreslený prznění za druhym. Tenhle počin ale dost příjemně překvapil. Nejenom, že je dost dobře obsazenej (jak po kreslenejch hrdinech tak i po hlasový stránce) ale i ten mysteriózní příběh je supr. V době Strangů a jinejch čarovylomenin musím říct, že mystický svět Johna Constantina, Zatanny, Deadmana a Bažináče je zatím můj nejoblíbenější. No a k tomu si přidejte mručícího Batman, kterej pro změnu vůbec nechápe, co se kolem něj děje a dostanete tak zábavnou, temnou podívanou se sympatickýma antihrdinama a záporákama. Lepší čtyři hvězdy. ()

KcarlosK

Sice mám radši klasickou rubárnu, ale je třeba ocenit tu temnotu. A Bažináče. Jen tak dál. Třeba se jednou dočkám i erkového animáku. ()

SNCIS

Liga spravedlivých? NE! Sólovka Constantina, kterého doprovází Batman a mihne se tu i Bažináč. Samé čáry, máry a láry, fáry... Mne to nebavilo. - 30%. ()

Pimburger

Ačkoliv jsem velkým fanouškem animovaných DC počinů, tak tohle byla prostě nuda. Constantine je pro mě jeden z nejnudnějších DC charakterů a všechny ty kouzla a magie se vůbec nehodí k Batmanovi. Ten má lámat žebra a ne mávat rukama a křičet abrakadabra. S těžkým srdcem dvě hvězdy - ne za to, že by to bylo tak špatný, ale za to zlomený srdce fanouška. ()

drkaldj

Za mě snad jeden z nejlepších animáků s Ligou spravedlivých (respektive druhý nejlepší od DC, hned po Temném rytíři). ()

Co se děje s Justice League Dark?

Co se děje s Justice League Dark?

30.08.2017

Comicsoví fanoušci prahnou po návratu Johna Constantinea a zatím se bohužel neblíží. Po zrušeném seriálu se začala chystat týmovka Justice League Dark, v níž měl John potírat démony s pomocí Bažináče… (více)