Modrý kód - Série 2 (2017) (série)
Režie:
Libor KodadKamera:
Jakub ŠevčíkHudba:
Dominik RenčHrají:
Sabina Laurinová, Marek Němec, Roman Zach, Eva Podzimková, Igor Chmela, Jiří Štěpnička, Marika Procházková, David Gránský, Štěpán Benoni, Filip Cíl, Kristýna Frejová, Roman Vojtek, Jan Urban (více)Obsahy(1)
Na urgentu vládne absolutní chaos, protože je plný lidí od kolotočů. Zranil se totiž jeden ze světských – Imre Banga, spadnul do motoru jedné z atrakcí a utrpěl polytrauma a všichni jeho zranění emotivně prožívají. (TV Prima)
Hrají
Sabina Laurinová
Československo
Nejlepší seriály:
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (seriál)
Zdivočelá země (1997) (seriál)
Bakaláři 1997 (1997) (seriál)
Marek Němec
Československo
Nejlepší seriály:
Labyrint (2015) (seriál)
Zdivočelá země (1997) (seriál)
3 plus 1 s Miroslavem Donutilem (2004) (seriál)
Roman Zach
Československo
Nejlepší seriály:
Svět pod hlavou (2017) (seriál)
Třídní schůzka (2021) (seriál)
Černí andělé (2001) (seriál)
Eva Podzimková
Československo
Nejlepší seriály:
Sedm schodů k moci (2023) (seriál)
1864 (2014) (seriál)
Kosmo (2016) (seriál)
Igor Chmela
Československo
Nejlepší seriály:
Případy 1. oddělení (2014) (seriál)
Podezření (2022) (seriál)
Svět pod hlavou (2017) (seriál)
Jiří Štěpnička
Velká Británie
Nejlepší seriály:
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (seriál)
Muž v pozadí (1995) (seriál)
Z hříček o královnách (1994) (seriál)
Marika Procházková
Československo
Nejlepší seriály:
Okresní přebor (2010) (seriál)
Vodník (2019) (seriál)
Trpaslík (2017) (seriál)
David Gránský
Československo
Nejlepší seriály:
Vyprávěj (2009) (seriál)
Ohnivý kuře (2016) (seriál)
Sestřičky Modrý kód (2020) (seriál)
Štěpán Benoni
Československo
Nejlepší seriály:
Pustina (2016) (seriál)
Kukačky (2021) (seriál)
Bez vědomí (2019) (seriál)
Filip Cíl
Československo
Nejlepší seriály:
Ďáblova lest (2009) (seriál)
Zdivočelá země (1997) (seriál)
Docent (2023) (seriál)
Kristýna Frejová
Československo
Roman Vojtek
Československo
Jan Urban
Československo
Nejlepší seriály:
Vyprávěj (2009) (seriál)
Ohnivý kuře (2016) (seriál)
Sestřičky Modrý kód (2020) (seriál)
Jakub Štěpán
Československo
Nejlepší seriály:
Případy 1. oddělení (2014) (seriál)
Vzteklina (2018) (seriál)
Vyprávěj (2009) (seriál)
Otmar Brancuzský
Československo
Nejlepší seriály:
Případy 1. oddělení (2014) (seriál)
Četnické humoresky (2001) (seriál)
Rapl (2016) (seriál)
Petr Konáš
Československo
Nejlepší seriály:
Zdivočelá země (1997) (seriál)
Policie Modrava (2011) (seriál)
Šéfka (2022) (seriál)
Michaela Dittrichová
Československo
Nejlepší seriály:
Sestřičky Modrý kód (2020) (seriál)
Gympl s (r)učením omezeným (2012) (seriál)
Modrý kód (2017) (seriál)
Dana Novák Pešková
Nejlepší seriály:
Četnické humoresky (2001) (seriál)
Hvězdičky (2018) (seriál)
Labyrint (2015) (seriál)
Bára Fišerová
Nejlepší seriály:
Podezření (2022) (seriál)
Charité (2017) (seriál)
Strom pohádek (1987) (seriál)
Jindřich Nováček
Československo
Nejlepší seriály:
Vyprávěj (2009) (seriál)
3 plus 1 s Miroslavem Donutilem (2004) (seriál)
Černá sanitka (2008) (seriál)