Chladnokrevný zabiják zvaný "Nehodový muž" je znám svojí precizní prací, a to z něj dělá nejlepšího v branži. Jeho život se změní, když mu jeho spolupracovníci zabijí milovanou ženu. (AXN)

Diskuze

mzss1

Čtvrtá série podráží všecko co znáš z prvních tří a obrátí vše vzhůru nohama. :) Víc ti nepovim.

mzss1 (hodnocení, recenze)

Hoši, uvidíme. Já jsem na seriály mírný. Jakmile mě zaujmou postavy, tak je to ok a dokážu i pár nelogických a překombinovaných píčovin odpustit. Hlavně, když si získám postavy. :) Jenže poslední díl 3.série se mi moc nezdál. Myslím tím ten závěr, bude se to ubírát divným směrem, nevím. Třeba se mýlím. :)))

na příspěvěk reagoval Ouwen

m.a.t.o.

m.a.t.o. (hodnocení, recenze)

mzss1

Ked je nieco sracka, tak sa tomu po novom hovori "prekombinovana"? No dobre, tak v tom pripade je prekombinovna aj piata seria :D

na příspěvěk reagoval Ouwen

Ouwen (hodnocení, recenze)

Tak až na snipera, mojím oblíbencům se tohle líbilo. To jsem fakt rád :)

na příspěvěk reagoval Lacike

mzss1

5 série není nejhorší, jen má mizerný rozpočet, ale spoustu věcí tam je hezky vysvětleno. Má super intro, Majkl je skvělej pořád. Jen ostatní kolísá.. čtvrtá je bullshit.

Ouwen

Když už si to nakousl tak Prison Break ted doháním, první tři série super, tak mezi 4 a 5* cca. :) Ted si dávám menší pauzu a tak cca za týden si sjedu 4 a 5.sérii.

na příspěvěk reagoval m.a.t.o.

Lacike

Já si nevzpomínám na to, že by Wick měl monology na diváka :--) ale nikdo si nestěžuje že wick kopíruje prvního wicka :)

Ouwen (hodnocení, recenze)

v jednom komentáři týpek, že to je napodobenina johna wicka :)) fakt, občas někdo zaperlí skutečnou lahůdku.

na příspěvěk reagoval Lacike

m.a.t.o.

Pribeh ma hlavu a pätu a dialogy su vtipne. Ono to trochu pripomina Tarantinovsky humor, cize nic pre teba.

Wacoslav1

Wacoslav1 (hodnocení, recenze)

Lacike , mzss1

Uvidíme. Nespěchejte na mě. Všechno má svůj čas. Dneska v noci budu ponocovat, protože ve tři ráno bude na olympiádě sjezd a ten chci vidět live. Tak už tahám filmy abych měl do tý doby jak zabít čas. Určitě se dostane i na tento.

Wacoslav1

Wacoslav1 (hodnocení, recenze)

No pořád nevím jestli do toho jít. Jeden nejmenovaný uživatel který je expertem přes ty nejlepší filmy co patří k těm nejhorším dal jenom 3* tak nevím...

na příspěvěk reagoval Lacike, mzss1

Lacike

No těším se na další jeho filmy. Jen se bojím, aby se po pár letech z něho nestal břídil jako je Waxman. :)))

Lacike (hodnocení, recenze)

Inak moje tipy na dalsie hodnotenia.

Mato: 1*

Waco: 2*

vege: 3*

mzss1

Ja som najviac v šoku z toho, kto to reziroval. Nemehlo Johnson asi absolvoval nejaky rychlokurz kvalitnej rezie. Zacinam verit, ze Triple Threat bude pecka.

mzss1

Je to super. Tretikrat sa Adkinsovi podarilo kvalitne zahrat aj postavu a nielen predviest bitky.

Lacike (hodnocení, recenze)

Je to pecka. Prirovnal by som to k Give 'em Hell, Malone. Len namiesto prestreliek tam su skvele bitky. 9/10.

Zemřel herec Ray Stevenson

Zemřel herec Ray Stevenson