Chladnokrevný zabiják zvaný "Nehodový muž" je znám svojí precizní prací, a to z něj dělá nejlepšího v branži. Jeho život se změní, když mu jeho spolupracovníci zabijí milovanou ženu. (AXN)

Diskuze

stuntmanMIKE (hodnocení, recenze)

Lacike

ale aby som bol fer, tak ocenujem ten napad...  bol tam nadych velmi letmy, ale bol Guya Ritchieho. A to si myslim, ze si si vsimol aj ty a to ta uviedlo do pocitu, ze by sa mi to mohlo pacit :)

na příspěvěk reagoval Lacike

stuntmanMIKE

Ok, to vysvetlenie beriem. Takze si zapisujem do denicku, ze k Mikovym hodnoteniam Adkinsovych filmov treba pripocitat 2* a mam objektivne hodnotenie. :)

na příspěvěk reagoval stuntmanMIKE

stuntmanMIKE (hodnocení, recenze)

Lacike

to som prave napisal, ze riesit ani nechcem :) chces to narovinu ? vadi mi Adkins... proste ten clovek nema charizmu... uplne ziadnu... tym padom mu nemam dovod fandit. Vies komu som fandil ? tomu magorovi so sekerou :)

na příspěvěk reagoval Lacike

stuntmanMIKE

Fakt som veril, ze ti to sadne a ty nakoniec riesis voloviny, ze sa chlapik kryje pred strelbou za tenkym stolom. Si nenapravitelny. Este zacni pocitat naboje. :)

na příspěvěk reagoval stuntmanMIKE

Lacike (hodnocení, recenze)

Tak som zvysil hodnotenie na 5*. Jednak nech vyvazim to mnozstvo kverulantov a zaroven si to ten film napriek drobnym nedostatkom zasluzi.

Ale som rad, ze okrem mna sa par dalsich 5* hodnotiacich ludi s poriadnym vkusom naslo. :)

A co ty japonsky skunk? Kedy to das? Zase az niekedy na Vianoce?

na příspěvěk reagoval vegetol.mp, stuntmanMIKE, Yoshitsune, mzss1, Wacoslav1

Ouwen

Ja som s bitkami spokojny. Sice mozno nie su uplny top. Mohli byt miestami dynamickejsie a tvrdsie, ale ani jedna ma nenudila, kedze ma bavili postavy. V Undisputed 4 su sice choreograficky vysperkovanejsie bitky, ale po polhodine mi zacali pripadat rovnake a zacal som sa nudit.

na příspěvěk reagoval Ouwen, m.a.t.o.

Ouwen (hodnocení, recenze)

Wacoslav1

to bylo dobrý taky :) ještě mě pobavil pád na tu sekeru s tim tlustým zmrdem. To jsem se taky zařechtal.

Wacoslav1 (hodnocení, recenze)

Ouwen

Jo ta bitka v baru byla taky dobrá. Pro mě je nejlepší scéna z celýho filmu likvidace tý satanistický kapely a jak to ještě Scott komentoval : když jsem slyšel tři jejich písničky, tak bych je oddělal i zadarmo :) To jsem smíchy padal ze židle.

na příspěvěk reagoval Ouwen

Ouwen (hodnocení, recenze)

Wacoslav1

pro mě nejlepší fight byl asi na začátku v baru. A pár zpomalovaček tam je, ale zase jich není tolik, o nic víc než pod Florinentem.

na příspěvěk reagoval Wacoslav1

Zemřel herec Ray Stevenson