Chladnokrevný zabiják zvaný "Nehodový muž" je znám svojí precizní prací, a to z něj dělá nejlepšího v branži. Jeho život se změní, když mu jeho spolupracovníci zabijí milovanou ženu. (AXN)

Diskuze

Wacoslav1 (hodnocení, recenze)

Ouwen

Souboje jsou fajn, ale zase mě tam srali ty otravný zpomalovačky. mzss1 v komentu píše, že tam nebyli, ale bylo jich tam jak nasráno. Nejlepší souboj byl na konci z tou holkou. Sice je jasný, že kdyby to bylo na férovku, tak by na Adkinse neměla, ale líbilo se mi, jak to přizpůsobili a nechali Scottovi pořádně zatopit :)

na příspěvěk reagoval Ouwen

Ouwen (hodnocení, recenze)

Lacike

však, tenhle je na rozdíl od HT 2 objektivní. upřímně, ty souboje v tomhle filmu nejsou zas tak skvělé jak se zdaj :) a já sice nadšený jsem, ale u mě je to prostě subjektivní.

na příspěvěk reagoval Wacoslav1, Lacike

Wacoslav1

teď už to vím, ale v té době, to bylo prostě složité a ty si mi byl prezentován, jako můj nepřítel, který mně chce zníčit, který proti mně intrikuje a já nevim co ještě. Teď vím, že to tak nebylo, byli to lži, takže tak .

Ouwen

podívej, já sem si jeden čas o Wacovi myslel, že je zaujatý, že to dělá schválně a že tím provokuje(možná občas, ale zlehka), a dokonce že je prostě rasistický, v tom posledním případě to byla lež, ale Waca až na nějaké případy, kdy prostě uletí (to má však každý z nás) je fakt objektivní a tak nějak férovej.

Uživatel Yoshitsune smazal svůj příspěvek.

Lacike (hodnocení, recenze)

Ouwen

Mne teda ten jeho komentar pripada na hovno. Najmä, ked si pomyslim, jak vyzdvihuje sracku Hard Target 2. Ale je to jeho nazor, tak sa s nim nebudem hadat.

na příspěvěk reagoval Wacoslav1, Ouwen

Ouwen (hodnocení, recenze)

wacoslav poprvé v životě napsal nezaujatej a objektivní komentář :))) ale myslim to vážně. Mám podobný pocity jak on, s rozdílem že já se u toho bavil poměrně víc.

na příspěvěk reagoval Lacike, Yoshitsune, Yoshitsune

Lacike

takže na základě Kill Billa v ostatních filmech, se buď zaměřil na druhou světovou válku, Djanga, následně zavřel osm lidí do baráku a ať si hrají a Jackie Brown která svoji vagínou, dokázala zníčit korporátní firmu.

na příspěvěk reagoval Lacike

Lacike (hodnocení, recenze)

Ouwen

Som zvedavy ako ti sadne Pulp Fiction. Dnes uz to asi pre divakov nebude taky intenzivny zazitok ako v dobe premiery, ked to bolo nieco uplne nove a necakane.

Ouwen

on tedy Tarantino je šílenec, a má rád hodně úchylných věcí, a co film to větší a větší, bizarnost, brutalita, ale je to génius, má geniální scénář, umí si vybrat herce a z těch herců dostat maximum, co film to skvělý geniální a naprosto parádní film.

na příspěvěk reagoval Lacike

Wacoslav1 (hodnocení, recenze)

Co furt máte všichni s tím Tarantinem? To je to až tolik v tomhle stylu?

na příspěvěk reagoval Ouwen

Zemřel herec Ray Stevenson