Reklama

Reklama

Vzhůru ke hvězdám

(seriál)
Trailer
USA, (2017–2018), 13 h 50 min (Minutáž: 38–42 min)

Předloha:

Rebecca Serle (kniha)

Kamera:

Larry Reibman

Hudba:

Michael Suby

Hrají:

Bella Thorne, Charlie DePew, Keith Powers, Carter Jenkins, Niki Koss, Perrey Reeves, Katelyn Tarver, Mark Valley, Jason Antoon, Shawn Christian, Tom Maden (více)
(další profese)

Série(2) / Epizody(20)

Obsahy(1)

Seriál "Vzhůru ke hvězdám", inspirovaný románem spisovatelky Rebeccy Serleové, sleduje obyčejnou vysokoškolskou studentku Paige (Bella Thorneová), která se po konkurzu na hlavní roli v hollywoodském trháku konečně dostane na výsluní. Paige se nyní musí vypořádat s životem plným hvězd a nepopiratelnou chemií mezi ní a jejími dvěma hereckými kolegy, zatímco objevuje klady a zápory spojené s pozicí nové celebrity ve městě. (HBO Europe)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (4)

ARI50 

všechny recenze uživatele

Slušný rychlý někdy se snaží láskou zamotat situaci, prostě jednoduchý a zajímavý seriál kterému stačilo pár dílu k dobru. ()

Mickel.Stekr 

všechny recenze uživatele

Příběh byl dosti zaujat na obě strany mince míchal skutečný a vysněný hallywood. Podle to bylo přes čáru stačila první serie a už jsem našel v serialu přesnou konstrukci episod. Bolestnější bylo snad námět a to "spoiler : dívka se stane nečekaně herečkou a musí se smířit se všemi klady a zápory." Tohle je taky věta, která popisuje celý příběh milostné scenky jsou u teengerských serialu normální takže alespoň nezklamal. Krom toho, že si scénarista neumí namíchat kávu, která by mu pomohla aby nepsal podobné horrory, které mohou ublížit na zdraví spoustě lidem. Z příběhu vyplývá příběhy 7 hlavních postav(matka, syn, kamarád 1, kamarád 2, synova holka, povedený tatík a dobrá herečka) což je na sledování průběrného čecha zcela nepřístupné tolik věcí pochopí leda tak někdo koho to baví a zajímá se o herectví. Já osobně se nezajímám o herectví ale příběh poté co by se scénář vrátil ještě 10 scénáristovy tak by to byl dobrý serial a měl by tu více jak 3 komentáře. Odborné hodnocení MFR: 3 výběr herců 2 vybrané téma 3 scenář bonus: Záměr režiséra : 4 Hodnocení podle MFR kvót 3. Příběh byl dobrý ale nic převratného vylepšení by se hodilo zas tak starý není aby jste tohle mohli dělat. ()

Galerie (321)

Reklama

Reklama