Režie:
Michael ČechÚčinkují:
Marie Doležalová (moderátor), Jolana Voldánová (moderátor), Marta Jandová, Eva Pilarová, Jakub Prachař, Václav Kopta, Marek Ztracený, Pavel Šporcl, Hana Holišová, Ondřej Ruml, Iva Pazderková (více)Obsahy(1)
19. ročník tradičního charitativního pořadu bude ve znamení netradičních spojení a originálních vystoupení. 19 let už Kuře pomáhá dětem a přináší nejen zábavu na vaše obrazovky, ale také představuje osudy lidí, kteří neměli v životě to štěstí, aby se narodili zdraví. Tuto myšlenku kromě nespočtu televizních diváků podporují každý rok známé osobnosti. Ani letos tomu nebude jinak a Pomozte dětem v přímém přenosu navštíví například M. Jandová, E. Pilarová, J. Prachař, V. Kopta, M. Ztracený, P. Šporcl, H. Holišová, O. Ruml, I. Pazderková, Sebastian a další. Moderace se zhostí dvojice Jolana Voldánová s Marií Doležalovou, a to ze Studia 4 na Kavčích Horách. (Česká televize)
(více)Účinkují
Marie Doležalová (moderátor)
Československo
Nejlepší filmy:
Tři holky jako květ (2014) (divadelní záznam)
Šejdrem (2008) (TV film)
Princezna a písař (2014) (TV film)
Jolana Voldánová (moderátor)
Československo
Marta Jandová
Československo
Nejlepší filmy:
Marek Ztracený v Edenu (2023) (koncert)
Olympic 60...vlak, co nikde nestaví (2022) (koncert)
V slepých uličkách (2015) (koncert)
Eva Pilarová
Protektorát Čechy a Morava
Nejlepší filmy:
Semafor - Největší hity (2005) (video kompilace)
Návštěva z vesmíru (1977) (TV film)
Zuzana je zase sama doma (1961) (TV film)
Jakub Prachař
Československo
Nejlepší filmy:
Revival (2013)
Vyšehrad: Fylm (2022)
Vyšehrad: Seryjál (2021)
Václav Kopta
Československo
Nejlepší filmy:
Sněženky a machři (1982)
Občanský průkaz (2010)
Koncert pro Martu (2022) (koncert) - moderátor
Marek Ztracený
Československo
Nejlepší filmy:
Marek Ztracený v Edenu (2023) (koncert)
Olympic 60...vlak, co nikde nestaví (2022) (koncert)
Ztracený v O2 aréně (2020) (koncert)
Pavel Šporcl
Československo
Nejlepší filmy:
Národ sobě - kultura tobě (2021) (koncert)
Setkání s hvězdou (2011) (seriál)
Hana Holišová
Československo
Nejlepší filmy:
Dokonalá svatba (2010) (divadelní záznam)
Koncert pro Martu (2022) (koncert)
Škola základ života (2011) (divadelní záznam)
Ondřej Ruml
Československo
Nejlepší filmy:
Koncert pro Martu (2022) (koncert)
Leonard Bernstein: Mše (2018) (divadelní záznam)
Národ sobě - kultura tobě (2021) (koncert)
Iva Pazderková
Československo
Nejlepší filmy:
Tři holky jako květ (2014) (divadelní záznam)
Četnické humoresky (2001) (seriál)
Tři sestry (2010) (divadelní záznam)
Sebastian Navrátil
Německo
Lukáš Pavlásek
Československo
Nejlepší filmy:
Myši patří do nebe (2021)
Občanský průkaz (2010)
Korunní princ (2015) (TV film)
Ben Cristovao
Československo
Nejlepší filmy:
Národ sobě - kultura tobě (2021) (koncert)
Jan Žižka (2022)
Mirai v O2 areně (2022) (koncert)
Jan Kříž
Československo
Nejlepší filmy:
Případy 1. oddělení (2014) (seriál)
Četnické humoresky (2001) (seriál)
Pocta muzikálům (2017) (koncert)
Sabina Křováková
Československo
Ivana Korolová
Československo
Nejlepší filmy:
Četníci z Luhačovic (2017) (seriál)
Dvanáct měsíčků (2012) (TV film)
Hodiny jdou pozpátku (2011) (divadelní záznam)
Marek Zelinka
Československo
Nejlepší filmy:
Masaryk (2016)
Hodinářův učeň (2019)
O léčivé vodě (2020) (TV film)
Pavel Callta
Československo
Nejlepší filmy:
Muzzikanti (2017)