Drsná kriminálka z Los Angeles sleduje životy členů elitní policejní jednotky, která se postaví do cesty nejúspěšnějším zlodějům v zemi. Ti mají v plánu zdánlivě nemožný cíl – vyloupit losangeleskou pobočku Centrální banky Spojených států amerických. (Magic Box)

patho666

Totálna jazda bez minúty nudy, netreba v tom hľadať zmysel života, treba si to užiť a nič neriešiť, jedna hviezda navyše za záverečnú prestrelku. ()

Sejkorka

Po dlouhé době dávám 5*. Skvěle natočená kriminálka se spoustou překvapivých zvratů. Včetně nečekané pointy (dva "okrajoví" týpci byli domluvení, že vyšplouchnou s ostatními lupiči. V tom spočívá ta dokonalá loupež). Hlavní hrdina - Gerard Butler - je sice tvrďák jak křemen, ale dokáže si i poplakat, jak mu chybí dcerušky. Tenhle film si říká o dvojku, nebo ne ? ()

gggggg

Absolútne fenomenálny Gerard Butler tu podal asi najlepší a najpresvedčivejší výkon svojej kariéry. Výborná, svižná akcia, geniálna atmosféra a skvelý prelinajúci sa dej medzi týmito dvomi faktormi. ()

PORTER44

Povedlo se jak po herecké stránce tak akční scény,bylo vidět že lupiči nejsou žádný amatéři ale profící a šli do toho z vostra,zase na druhé straně jsou i ostrý poldové který si jak bylo vidět mohli dovolit skoro cokoliv,sice se tam našlo pár slabších míst kde se toho dělo míň ale přestřelka na začátku a na konci výborná akce a jak se ukázalo bylo všechno úplně jinak kdo byl vlastně hlavní padouch. ()

Tomgunses

Scéna na střelnici, která charakterizuje tento neskutečný film. Parádní, viděno po 5 x. Butler i Schreiber fantastica. Super akce, super příběh. Málo který film mne v poslední době tak dostal. 85 % ()

Gerard Butler chce zachránit svět

Gerard Butler chce zachránit svět