Spider-Man: Daleko od domova

• USA Spider-Man: Far from Home (více)
USA, 2019, 130 min

Peter Parker se vrací ve snímku Spider-Man: Daleko od domova, který je další kapitolou filmové série Spider-Man: Homecoming! Náš dobrý soused a superhrdina se vydá se svými kamarády Nedem, MJ a ostatními na prázdniny do Evropy. Petrův plán nechat na pár týdnů superhrdinství a užívat si vezme brzy za své, neboť Spider-Manovi zkříží cestu agent Nick Fury. Ten po Peterovi chce, aby mu pomohl vypátrat, proč na starý kontinent útočí obří elementálové. (Falcon)

Diskuze

Komi98

Komi98 (hodnocení, recenze)

higuain , dragon94 , Ratemus

:D Taky mne to překvapilo, když jsem to tady četl..

Jinak, asi to všechno jsou spekulace, do nichž lidé prostě nevidí. Těch pár (řekl bych asi desítek) lidí, co znají opravdu pravdu to určitě nikde ventilovat nebudou.

higuain

Nikde to úplně potvrzené nebylo, ale dost se o tom spekulovalo, že ta částka bude skutečně tak vysoká. Minimálně se hovořilo o 410 mil.

Ono těch 250 mil co mají ofiko je před dotáčkami a dalšími věcmi.

Tady třeba: "According to Latino-Review, Batman v Superman: Dawn of Justice’s budget has risen to $410 million. Currently, 2011’s Pirates of the Caribbean: On Stranger Tides is the record holder for most expensive movie, with total production costs adding up to $410.6 million."

Ono to číslo asi bhude nadsazený, ale není v něm započítám marketing, do kterého tak 150-200 mil nejspíš dali.

na příspěvěk reagoval Komi98

Prometheus69

Prometheus69 (hodnocení, recenze)

maroso

Hlavně že SONY si to celou tu dobu cálovala... Sama ze svého VŠECHNO! A pak přišel Disney natahnul ruku a prej... Fifty Fifty. Ale v klidu si to sponzorujte dál SAMI! NÁM BUDETE PLATIT JEN VÝPALNÉ! Co mi to jen připomíná? 0_o

maroso

maroso (hodnocení, recenze)

Autor té novinky musí bejt hodně velkej fanboy MCU, když tady vypustil takovou blbost. Nechápu jak něco takového může na CSFD být v hlavních novinkách. Naprosto zaujatý článek a neověřené info. Jasně Sony je tady zlá :D

na příspěvěk reagoval Prometheus69

dragon94 (hodnocení, recenze)

Jak kdybych neříkal, že všichni panikaří zbytečně, že zatím nic není rozhodnuto.

Ratemus (hodnocení, recenze)

Zvěsti, zkopírováno Holland má mít novou smlouvu na dalších 6 filmů s možností 7 (Spider-Man 3 + trilogie z vysoký a 2 Avengers filmy) - Disney bude mít 30% (jak MCU Spidey, tak Spider-Vers filmy) - Sony bude ditribuovat filmy a Disney má exkluzivní právo mít Spidey filmy na Disney+ - Venom se přesune do MCU - Sony smí točit jenom filmy, ale vyjednalo si povolení točit seriály ze Spider-Versa A pořád visí ve vzduchu, že Apple koupí filmovou divizi Sony, v tom případě se prý automaticky vrátí práva na Spider-Mana Marvelu

Uživatel Yoshitsune smazal svůj příspěvek.

Uživatel Prometheus69 smazal svůj příspěvek.

higuain

Když to říkáš...je to stejné jako říct že modrá je lepší než zelená...prostě nic neříkající pohled na věc

higuain

Vy furt děláte z BvS nějaké hluboké myšlenky ala V jako Vendetta či Watchmen..ten film je obyčejný superhero mainstream...ne žádnej intelektuální vrstvený film pro náročného diváka...a nebo jsem už starej a beru to asi jinak

na příspěvěk reagoval Blackhand47, higuain, martinbucek

higuain (hodnocení, recenze)

dragon94

Tak záleží, co člověka baví no... :D Ale jasně, pro běžnýho diváka jo, proto taky ten film finančně uspěl. Na rozdíl od BvS, ten je pro lidi, co jdou na obyčejnou komiksovou popcornovku, téměř neusledovatelnej. Zvlášť v tý sestříhaný kinoverzi.

na příspěvěk reagoval Ratemus, dragon94

Komi98

Komi98 (hodnocení, recenze)

Ištván87

Wtf?? Proboha :DD

Tos mne teď pobavil... :DD... Kuš s Venomem. To Spider-Mana se odehrává v roce 2023 cca.

Jak si mohl zapomenout na události Avengers: Endgame? :DD

dragon94

Mně musí to především bavit, nemysleno ve smyslu humoru...to pro mě splňuje Aquaman a BvS tak z půlky..

higuain

Sorry můj argument brát nemusíš, nicméně já to tak vidím... rozmanité a dějově rozmáchlé to být může ale to nic nemění na tom že je to v základu úplně tuctova struktura.. další příklad naprosto tuctové šablony je Avatar, má stejnou šablonu jako Pocahontas, Tanec s vlky, poslední samuraj...ty filmy všechny mám moc rád a mám je za pět hvězd ale šablona je prostě tuctova akorát forma je jiná a skvělá... nemusíš se mnou souhlasit, v pořádku...já jen nevidím tu dějovou rozmanitost v BvS...prostě sto lidí sto chutí

higuain

Ale je o dost zábavnější. Ono je to s tím BvS docela dvousečná zbraň. Ta rozmáchlost může běžného diváka dost nudit. Ale souhlasím, že BvS je určitě kvalitnější film, ale Aquaman je prostě zábavnější.

na příspěvěk reagoval Ratemus, higuain

higuain (hodnocení, recenze)

Ratemus

Sorry, ale ten argument, že je BvS podle šablony fakt neberu. Že jsou v BvS dva nepřátelé, kteří se spojí proti většímu zlu (což podle mě ani nebyla pointa toho jejich usmíření) z toho filmu ještě automaticky nedělá "jednu z nejtuctovějších šablon". Jasně, inspiruje se to řadou věcí, ostatně je to film podle několika komiksů, ale jako celek je to dost rozmanitý a dějově obrovsky rozmáchlý film, který je zcela jiný než drtivá většina dnešní žánrové konkurence. A zrovna Aquaman, kterého by do téhle podoby mohl napsat každý moula, se na to ani zdaleka nechytá.

na příspěvěk reagoval dragon94, Ratemus

Jake Gyllenhaal se upsal dalšímu komiksu

Jake Gyllenhaal se upsal dalšímu komiksu

30.08.2021

Přestože se roky držel v komorních a nezávislých filmech, v posledních letech se Jake Gyllenhaal přesunul do blockbusterové produkce. Ve Spider-Man: Daleko od domova ztvárnil záporáka Mysteria a brzy… (více)

Trailer na Spider-Mana porazil Avengers

Trailer na Spider-Mana porazil Avengers

26.08.2021

Myslím, že odpověď na otázku, kterého superhrdinu mají vlastně lidé nejradši, je díky posledním pár dnům už docela jasná. Fanoušci zkrátka milují Spider-Mana, nebo spíš – Spider-Many. Jakmile totiž… (více)

Oscarová Olivia Colman se připojuje k Marvelu

Oscarová Olivia Colman se připojuje k Marvelu