Když skupina X-Menů vyrazí na celkem rutinní záchrannou misi na oběžné dráze k ohrožené posádce raketoplánu, zdá se, že mají vše pod kontrolou a operace probíhá zdárně. Ale zdání klame. Jean Grey (Sophie Turner) je zasažena neznámou a smrtící kosmickou silou, která ji promění v jednoho z nejsilnějších mutantů. I s podporou ostatních X-Menů Jean zápasí nejen se svou nově nabitou a nestabilní silou, ale i se svými osobními démony. Postupně se dostává do děsivé spirály a ztrácí nad sebou kontrolu. Navíc její myšlení začíná ovlivňovat tajemná postava (Jessica Chastain), která přichází s nebezpečnými návrhy na využití její ničivé síly. Grey se mění v Dark Phoenix a stává se hrozbou nejen pro své nyní již bývalé přátele z řad mutantů, ale pro celou planetu. X-Meni tak musí čelit svému nejbližšímu i nejničivějšímu nepříteli – jednomu z nich. (Cinemart)

Diskuze

Yoshitsune

Yoshitsune (hodnocení, recenze)

no a hlavně vede partu vesmírných mutantů, kteří občas berou tu spravedlnost moc vážně, hlavně tedy Gladiátor a ten je sakra hooooooodně OP.

Prometheus69

Ať se nevypisuju...je to hlavně nejstarší mutant...tedy Superhuman physical attributes Telepathy Telekinesis Animation and control of fire and non-living materials Ability to drain the life force of other beings Immortality Extensive magical knowledge

na příspěvěk reagoval Prometheus69

Yoshitsune

Yoshitsune (hodnocení, recenze)

tak nový Hellboy je krvavá nahlášokovaná béčková jízda, která si na nic nehraje.

Lares4

Děláte dobře. Vlastní názor je nejdůležitější. Mně se to sice nelíbilo až hanba, ale každý má jiné preference. Ratemus: Asi tak. Zrovna Hellboy se mi celkem trefil do noty a byl parádní :)

Ratemus (hodnocení, recenze)

V kterém se to odehrává roce? Jelikož původní X1 je rok 2000 a tam už jsou Xavier a Erik stáří, zde vypadají pořád velmi mladí na to že jim je tolik... Mohli udělat magnetovi jeho typické bílé vlasy

na příspěvěk reagoval PePiG7, warv, Darren98

(hodnocení, recenze)

Nic z tohoto si nebudu brát k srdci a v sobotu na to vyrazím do kina.

na příspěvěk reagoval Nevka

Lares4

Lares4 (hodnocení, recenze)

Tak zatím čtu spíše průměrná někdy až záporná hodnocení. Ale vůbec mě to neodrazuje. Už mnohokrát se stalo, že recenze a hodnocení na netu vůbec nic neznamenaly a můj dojem z filmu byl opačný. Uvidíme dneska večer jdu takže si udělám názor vlastní.

na příspěvěk reagoval Ratemus, Nevka

luka4615

luka4615 (hodnocení, recenze)

Sophia Turner očividně celovečerní film neutáhne. S koncem GOT asi její kariéra skončí.

Hekman

Hekman (hodnocení, recenze)

A sakra, to hodnoceni je blbe ... Xmeny mam rad ... asi nezaplatili spravny poplatek. Nekdo cenik ?

Ratemus

Selene, a ten druhý asi Ariki. U něj si nejsem jistý. Jejich jména tam stejně jako u záporáků myslím ani neřekli :D

na příspěvěk reagoval Ratemus

Ratemus

Tak se mi povedlo při troše snahy nějaké další přebytečné formulace vyškrtat. Když už to píšu, nechci lidi odradit délkou komentáře :D

Jinak ano. Určitě horší než Shazam. Jiným způsobem špatné jako Liga spravedlnosti. Lepší než Joshova F4ntastic :D

Ratemus (hodnocení, recenze)

Přeci to nemůže být sakra horší než Liga, Shazam nebo F4.... někteří, ne já, by řekli i než Hellboy...kdo jsou teda to dva na plakátu díle v pravém rohu?

na příspěvěk reagoval Prometheus69, Nevka

Ratemus

Já ti rozumím. Je to prakticky (dokonce) "kratší" verze toho, co jsem tu dával kolem druhé hodiny. Snažil jsem se to zkrátit, jak to jen šlo, ale byl jsem moc iritovaný na to, abych o tom nenapsal :D

na příspěvěk reagoval Ratemus

Ratemus (hodnocení, recenze)

Dva komentáře a všechny kurevsky dlouhé, alespoň na telefonu to tak vypadá...to promiňte kluci ale prostě číst nebudu, nic proti vám...

na příspěvěk reagoval Nevka

Nevka (hodnocení, recenze)

Ach jo... To jsou argumenty, které absolutně nesnáším. "Slaďoučcí" Avengers, kteří nemají špetku psychologie. Ano, tady toho byla hromada. Ale nic z toho nefungovalo - kromě úvodu, který byl opravdu elektrizující. Zabíjení tak nějak bez emocí, záporáci o ničem... Sice se snaží o něco "hlubšího", ale vůbec jim to nejde.

Noví mutanti mají požehnání Marvelu

Noví mutanti mají požehnání Marvelu

25.12.2019

Původní mutantí univerzum de facto skončilo s filmem X-Men: Dark Phoenix. Škarohlídi by dokonce mohli říct, že skončilo už s Loganem v roce 2017. Existuje však ještě jeden snímek z téhož světa, který… (více)

20 největších propadáků poslední dekády

20 největších propadáků poslední dekády

15.12.2019

Netflix ukořistil sci-fi s Reese Witherspoon

Netflix ukořistil sci-fi s Reese Witherspoon

14.08.2019

Netflix podle čerstvých zpráv přeplatil šest dalších velkých studií a získal tak práva na nové sci-fi Pyros v hl. roli s Reese Witherspoon (Pravá blondýnka, Sedmilhářky). Snímek bude produkovat a… (více)

Smrtonosná past nebude, Disney šlape na brzdu

Smrtonosná past nebude, Disney šlape na brzdu