Když skupina X-Menů vyrazí na celkem rutinní záchrannou misi na oběžné dráze k ohrožené posádce raketoplánu, zdá se, že mají vše pod kontrolou a operace probíhá zdárně. Ale zdání klame. Jean Grey (Sophie Turner) je zasažena neznámou a smrtící kosmickou silou, která ji promění v jednoho z nejsilnějších mutantů. I s podporou ostatních X-Menů Jean zápasí nejen se svou nově nabitou a nestabilní silou, ale i se svými osobními démony. Postupně se dostává do děsivé spirály a ztrácí nad sebou kontrolu. Navíc její myšlení začíná ovlivňovat tajemná postava (Jessica Chastain), která přichází s nebezpečnými návrhy na využití její ničivé síly. Grey se mění v Dark Phoenix a stává se hrozbou nejen pro své nyní již bývalé přátele z řad mutantů, ale pro celou planetu. X-Meni tak musí čelit svému nejbližšímu i nejničivějšímu nepříteli – jednomu z nich. (Cinemart)

Diskuze

Clark_Kent

já sem otevřen všem filmům, bohužel jak řikáš jen jedinci jako je ..no však víš prostě kokoti řeší neustále nějaké značky podle kterých se rozhodují zda se jim film líbí či ne...to není můj případ, značka mě vůbec nezajímá, takže ne skutečně tímto zatížen nejsem...a mimochodem ty teenagerovské oddechovky mají stejný rating jako DC..čili oboje je pro teen, ale chápu, třicet let zpět někdo udělal pár drsných dospělých komiksů a amatéři nabyli dojmu že DC je pro dospělé, ale to jsou většinou slova absolutních ignorantů a stoprocentních neznalců DC ani Marvelu jinak by takovou sračku nikdy nevypustili. Zack se tam drží snad jen protože si to Warner přeje z úcty? ale třeba si to sedne, Warner ucítí tu energii, promluví s rybami a svěří další obří rozpočet Synderovi aby se do čtvrtice předvedl

Ratemus

No samozřejmě, že každej.Jen málokterej drží fest jak Zack. Jde o to, že se nemusíme neustále bavit jen o nadčasových a poměrně už vyšichlých marvelovkách a víceméně temnému a podle některých rádoby jedinců kopírovanému DC. Ono to vlastně ani s tebou moc nejde, protože seš zatížen tímto směrem. Vzhledem k tomu jaká je situace, kolik lidí dává přednost teenagerovským oddechovkám. Se ledoborce hnuli kousek jinam a začali přetáčky a různé jiné škrty. Musí si to sednout a nasadit nový level, tudy vede cesta. Jak jsem již psal, jde o oblíbené restarty a jiným zameřením. Pokud vím tak si neutuchající Zack, dává prácičku v pekle momentálně #ArmyOfTheDead P.S. Na marvelovky ho neužije

Clark_Kent

Jako fakt se dej na vymýšlení sloganů, je cejtit vyšší mocí? chut tvořit má každej tvůrce režisér scénárista...cejtit vyšší mocí, to je krásný, tak proč už netočí nějaký další DC film? proč mu do čtveřice nesvěří minimálně 220 milionů aby natočil další film se kterým nebude Warner spokojený? myslím že Warneri žádnou vyšší moc necítí, možná proto mu svěří tak maximálně nějakého producenta hrajícího páté housle...nebo jakou moc cítíš ty? by mě zajímalo zda byste takhle budovatelsky mluvili kdyby točil marvelovky :-D

woodsman

Zack je vážně cejtit vyšší mocí, má neustále chuť tvořit a vyvíjet. Myslím, že je to jen otázka času kdy všichni zarputilý nevděčníci z karamelu splácaný, stejně roztajou. #EndlessSnyder drží vlajku furt vysoko.

Clark_Kent

No v Aquamanovi neměl moc vlivu a pravomocí ani nebyl hlavním producentem..ale tak uvidíme, podle mě to horší než jednička být nemůže.

Ratemus

Vždyt samozřejmě, ovšem i tak je dost výkonej. Po tom co se na něj vše nabalilo. Pouze jsem to dal v pozitivním duchu, jak psal Mr. Woodsman.

Clark_Kent

jo o je možný, ale ne tolik aby ho Warner pustil k režii očividně...naštěstí je nejspíš producent se stejnými pravomocemi a vlivem jako u Aquamana, tedy minimálními

Yoshitsune

Yoshitsune (hodnocení, recenze)

marlboro

tohle je nová časová linka, která se nastartovala v Budoucí minulost, když X-meni porazili Traska. Jo Raven to má všude blbý, nicméně v komiksech ji tak snadno nešlo zabít. Tam se nebála na plno postavit Wolverinovi, který ji dal docela velké poškození, ona jemu taky.

(hodnocení, recenze)

Tak asi, že je to díl před ostatními ne? (počátek).

Prometheus69

Prometheus69 (hodnocení, recenze)

Darren98

Paraelní reality... On o ty vlasy nepřišel sešlostí věkem denerací či radiací... přišel o ně díky Apocalyptovy... Magneto z roku 2000 asi nikdy Apolypsa nepotkal. :)

Darren98

Darren98 (hodnocení, recenze)

SONITA

Když už tu je znovu ten věk, já jsem říkal že mi nepřišlo že by to bylo chybné, každopádně říct že nemají šediny nebo vrásky?? To už je moc, ne? :D Právě že mě štve jak ty postavy mají být starší, že tam v dalších filmech jsou ti herci s vráskami a tak. Hlavně oni ty své věky i dobře zahráli. A v Budoucí Minulosti je mám za třicátníky. :DD Jako Erik s Dark Phoenix mi přijde blíž k Erikovi z původní trilogie než k Erikovi z První Třídy. McAvoy má bohužel čím dál víc vykulenější oči, takže tam tu podobu nevidím tak snadno, aspoň ta pleška pomáhá. :D

na příspěvěk reagoval Prometheus69

Lares4

Lares4 (hodnocení, recenze)

Tak ono ani ve staré triologii to nijak neřešili. Třeba v X men poslední vzdor, kdy se vraceli do minulosti a to poměrně dost nevypadal Charles s Magnetem o moc mladší. Ale jinak to byl dobrý film. U těch X menů mi ty nedostatky v návaznosti nebo časech až tak nevadí.

SONITA

SONITA (hodnocení, recenze)

Ratemus

Áno to je presne to čo vadí aj mne že proste Xavier a Magneto akosi veľmi od Prvej triedy nezostárli. Aspoň nejaký náznak vrások alebo šediny by nič nepokazili si myslím. Akože tipovať im v Budúcej minulosti 40-tku nebol problém ale v Apocalypse už na 50-tnikov veľmi nevyzerali.

na příspěvěk reagoval Ratemus, Darren98

Noví mutanti mají požehnání Marvelu

Noví mutanti mají požehnání Marvelu

25.12.2019

Původní mutantí univerzum de facto skončilo s filmem X-Men: Dark Phoenix. Škarohlídi by dokonce mohli říct, že skončilo už s Loganem v roce 2017. Existuje však ještě jeden snímek z téhož světa, který… (více)

20 největších propadáků poslední dekády

20 největších propadáků poslední dekády

15.12.2019

Netflix ukořistil sci-fi s Reese Witherspoon

Netflix ukořistil sci-fi s Reese Witherspoon

14.08.2019

Netflix podle čerstvých zpráv přeplatil šest dalších velkých studií a získal tak práva na nové sci-fi Pyros v hl. roli s Reese Witherspoon (Pravá blondýnka, Sedmilhářky). Snímek bude produkovat a… (více)

Smrtonosná past nebude, Disney šlape na brzdu

Smrtonosná past nebude, Disney šlape na brzdu