Reklama

Reklama

Když skupina X-Menů vyrazí na celkem rutinní záchrannou misi na oběžné dráze k ohrožené posádce raketoplánu, zdá se, že mají vše pod kontrolou a operace probíhá zdárně. Ale zdání klame. Jean Grey (Sophie Turner) je zasažena neznámou a smrtící kosmickou silou, která ji promění v jednoho z nejsilnějších mutantů. I s podporou ostatních X-Menů Jean zápasí nejen se svou nově nabitou a nestabilní silou, ale i se svými osobními démony. Postupně se dostává do děsivé spirály a ztrácí nad sebou kontrolu. Navíc její myšlení začíná ovlivňovat tajemná postava (Jessica Chastain), která přichází s nebezpečnými návrhy na využití její ničivé síly. Grey se mění v Dark Phoenix a stává se hrozbou nejen pro své nyní již bývalé přátele z řad mutantů, ale pro celou planetu. X-Meni tak musí čelit svému nejbližšímu i nejničivějšímu nepříteli – jednomu z nich. (Cinemart)

(více)

Diskuze

Yoshitsune

Yoshitsune (hodnocení, recenze)

tohle má být ta verze, z Budoucí minulosti, i když nevim co vše tady bylo a je popřeno. 

Ratemus

Ratemus (hodnocení, recenze)

HellFireFery

Je standart že filmy v xcu se navzájem popírají..tohle bych neřešil a myslím že to neřešili nikdy ani tvůrci..naštěstí xcu skončilo a začne to celé znovu

na příspěvěk reagoval Darren98

HellFireFery

HellFireFery (hodnocení, recenze)

Film jsem ještě neviděl, ale zajímá mě jedna věc. Apocalypse a Dark Phoenix se odehrává v té druhé časové ose? Vím, že Wolverine se v Budoucí minulosti vrátil do minulosti. Tam vše dopadlo nakonec dobře a on se objevil opět v "přítomnosti" ve škole, kde byla i Jean apod. a vše bylo v pohodě. Pak proběhla "čistka" díky Charlesovi a ukončilo se to filmem Logan.  ...Apocalypse a Dark Phoenix je tedy v té časové ose, která nakonec tedy NEVEDE k současnosti, kde Wolverine byl ve škole a poté nastal film Logan? Mám v tom celkem guláš a to mě na této sérii nejvíce mrzí. :-(

na příspěvěk reagoval Ratemus, Darren98, Prometheus69

Darren98

Darren98 (hodnocení, recenze)

Ratemus

Já jsem myslel kdyby jako v příběhu bylo místo kryptonské rasy dosazeno černé etnikum, a kdyby v kongresu řešili otázku černoch na zemi atd, ne jako že v tom filmu nebyly takhle rozpoložení herci. :D Jj Sebevražedný Oddíl má masky myslím, ale tomu jsem po pohledu na Killer Croca okamžitě a rád uvěřil. :D

na příspěvěk reagoval Ratemus

Ratemus

Ratemus (hodnocení, recenze)

Darren98

No to tak není, v pantherovi logicky bylo celé černé osazenstvo, v BvS nebyl důvod, až Dceu udělají Blue Beetle tak možná se můžeme bavit, nebo pokud bude černý Lantern tak taky...mám ale pocit že nějakou cenu vyhrál myslím SSq.. a ano Batman bude.bohuzel vždy srovnáván a nolanem..

na příspěvěk reagoval Darren98

Darren98

Darren98 (hodnocení, recenze)

woodsman

Tak co potom dokazují ty výhry ve třech kategoriích? :D Jako Black Panther byl hold kontroverzní no, nebylo to o tom kočičím nakopávači z Občanské Války, ale o řešení rasismu a politiky ve Wakandě, T'Challa byl akorát v centru dění. :D Avatar měl nejen dobré provedení, ale i první 3D, Vetřelec nebyl přelomový v horroru nebo tak zajímavý pro sci-fi, ale povedlo se mu oboje zároveň, a hodně brzo. U BvS zase lidi mátly reklamy a dokonce i název filmu. Plus každý DC film s Batmanem a Jokerem trpí nevyhnutelným srovnáním s Temným Rytířem, které se prakticky nedá vyhrát. U toho jak lidi z veřejnosti i z Oscarů přijmou film je prostě mnohem víc faktorů než tušíme. :D

Darren98

Darren98 (hodnocení, recenze)

Ratemus

Kdyby tam za Kryptoňany dosadili černochy, tak by se to možná stalo. :DD No nějakou váhu u těch Oscarů přes ty neduhy pořád vidím, akorát musíte brát že neradi odměňují komiksové adaptace za vizuální efekty. Ale třeba nechápu že Zimmer má jen jednoho Oscara za hudbu. Aspoň z toho blbého střihu zvukových efektů mohli BvS dát nominaci když už nic. :DD

na příspěvěk reagoval Ratemus

Prometheus69

Prometheus69 (hodnocení, recenze)

Darren98

 Ne vážně Sophie mluvila... a asi 2 vteřiny se daberka probrala a začala mluvit taky... takže docela komedie... když ona domluví a daberka ještě 2 vteřiny melele pantem. Nebo někde naopak začala mluvit dřív! :D

Nebo scéna z vrtulníkem... jak se přetahovali! Aby tam ta scéna vůbec měla nějaký smysl... XD 

někdy mi to přišlo jako úplná komedie... :) Jako že asi neměla být... 

A další věc co jsem moc nechápal. 

Ta Vyspělost X-Menů oproti okolnímu světu... to bylo fakt hodně divný. 

Si vem ten raketoplán, nebo to vybavení... některé ty věci ani ještě nebyli vůbec na světě. 

Phonix mi ve finále přišel jak Life a 

No a ty Mimoni... taky měli nakonec svůj důvod že tam byli a proč. 

Škoda že byli ty přetáčky a odkládání... takhle by jsme naopak mohli říkat že C.Marvel vykráda Dark Phonix

Takhle to tímhle celí zabili... 

Darren98

Darren98 (hodnocení, recenze)

Prometheus69

Cože? :DD Jinak pokud někdo chce vědět, Jean a Peter mají jiného dabéra, ale zbytek v pohodě. Na Jean se dá v pohodě zvyknout a Peter řekne jen pár vět. :D

na příspěvěk reagoval Prometheus69

Prometheus69

Prometheus69 (hodnocení, recenze)

Darren98

Vždycky byla cervena... Tu poslední mu dokonce posychroval i sam Apocalypso když mu vyrobil komplet brnění. :D Tak jsem mysl že to je ona... Ale, zase, on ovladá kovy, mohl si po paměti vyrobit novou. :) On si jí nechal kuli Charlsovy... Aby mu nelezl do hlavy, jak to měl vymyšleny Scho, vrah jeho matky. No Toren to pravě vychvalil... Jako třeba Medojed.. ten to srazil a pak jsem ja srazil jeho. B)

On je tenhle díl takovej víc psichonelogicky... A ne každýmu to sedne. Ale v duchu Jean final storry se to hodilo... Ostatně to skrytizoval. To z těma přidanýma Crullama... :D

Ja vůbec nepochopil, jak ona mohla mít rozdilny schopnosti a všichni vojaci a dělnice měli jen tu regeneraci a skakavost. 8)Jak mačkala ty hrudníky.. tak to bylo vážně WHO? 0_O No to chození... Ale jak tam Jean rozebírala ten barak a zdi ve stilu Silent Hill... Nebo Magneto jak vybral jen jeden Vagon... Aj z lidma! XD Proc tam byli ti lidi? Ten okamžik to uplně schodilo... 

Darren98

Darren98 (hodnocení, recenze)

Prometheus69

Mně právě nejdřív řekli přátelé že to Toren zkritizoval. :D No on primárně dává důraz, že to není špatné, že ty negativní ozvěny nejsou oprávněné, jen je oprávněné že to není hit. Jo a to Charlesovo chození! Ty vole to jsem nežral! :D Krutopřísnej nápad pro tu scénu, to se jim hodně povedlo pro atmosféru.

Darren98

Darren98 (hodnocení, recenze)

Prometheus69

Jak ji ukázali v traileru tak jsem hned postřehl, že jde o tu první z mé oblíbené první třídy, to je krutý že si ji nechal. Nosí stejnou helmu jako vrah jeho matky. :D Jo ona vlastně byla asi většinou červená že? I ta z Budoucí Minulosti šla trochu do těch odstínů.

na příspěvěk reagoval Prometheus69

Prometheus69

Prometheus69 (hodnocení, recenze)

Darren98

A že ta helma nebyla Červená co? :D

No teď už nebude mít žadnou když mu jí Jeane omlatila skoro o hlavu... Jak učila Charlse chodit... Ty vole! XD

na příspěvěk reagoval Darren98

Související novinky

Noví mutanti mají požehnání Marvelu

Noví mutanti mají požehnání Marvelu

25.12.2019

Původní mutantí univerzum de facto skončilo s filmem X-Men: Dark Phoenix. Škarohlídi by dokonce mohli říct, že skončilo už s Loganem v roce 2017. Existuje však ještě jeden snímek z téhož světa, který… (více)

20 největších propadáků poslední dekády

20 největších propadáků poslední dekády

15.12.2019

S blížícím se koncem roku se pochopitelně pojí vznik různých žebříčků, rok 2019 je ale specifický ještě v tom, že spolu s ním zároveň končí i celá dekáda, a to ohlížení proto bude místy větší.… (více)

Netflix ukořistil sci-fi s Reese Witherspoon

Netflix ukořistil sci-fi s Reese Witherspoon

14.08.2019

Netflix podle čerstvých zpráv přeplatil šest dalších velkých studií a získal tak práva na nové sci-fi Pyros v hl. roli s Reese Witherspoon (Pravá blondýnka, Sedmilhářky). Snímek bude produkovat a… (více)

Smrtonosná past nebude, Disney šlape na brzdu

Smrtonosná past nebude, Disney šlape na brzdu

12.08.2019

Mohli jsme to předpokládat, teprve minulý týden se to však stalo oficiální. Po propadácích typu X-Men: Dark Phoenix se studio Disney rozhodlo zaříznout drtivou většinu chystaných snímků od studia… (více)

Reklama

Reklama