Titans

USA, (2018–2023), 36 h 50 min (Minutáž: 40–53 min)

Brenton Thwaites, Teagan Croft, Anna Diop, Lindsey Gort, Ryan Potter, Minka Kelly, Jarreth J. Merz, Sherilyn Fenn, Martin Roach, Phillip Jarrett (více)

Batmanův bývalý parťák Dick Grayson opouští jejich vzájemnou spolupráci a setkává se se skupinkou mladých hrdinů, kteří zoufale potřebují správného učitele. (Netflix)

Diskuze

Torrs (hodnocení, recenze)

Jednu verziu som už našiel ale neni ani 720p tak to zatiaľ nesťahujem, neviem čo to tak trvá tento týždeň

Sigebert

Sigebert (hodnocení, recenze)

Nejlepší na tom seriálu jsou paradoxně  pasáže, kde se nebojuje, vyjímaje výcviku, což je na tom seriálu to skoro to nej nej :D Jason jako Robin není v komiksu žádná sláva, ale tady je to fakt trotl :´D

LizianShaw

Já bych uvítal cameo Supermana, Wonder Woman nebo Green Lanterna. Ohledně Iana také si nejsem jistý, ale lehkou podobu na Bruce má. V kostýmu by se fakt mohl trošku více předvést. Respektive kaskadér, ale prozradilo by nám to trošku víc o tom jaký Batman vlastně je.

dragon94

Ještě si nejsem jistý, jestli se Jorah hodí do role Batmana, ale zatím to hraje docela dobře.

Taky bych uvítal nějakou Batakci.

LizianShaw

Tak dva Brucové v seriálech už nejsou. Gotham skončil. Možná to byl důvod proč rok čekali, než ho budou moci použít. Co se týče letošního crossoveru, tak to může být jen vyjimka. Né, že bych tam Alfréda nutně potřeboval, ale v první řadě měl dva telefonáty s Dickem, tak jsem doufal, že se Bruce nebude promenádovat po sídle sám. Každopádně i tak mě překvapuje jak moc ho hodlají zapojit. Po první epizodě jsem si myslel, že se už v další neobjeví.. max někde ke konci série, aby jsme se dozvěděli o té podmínce. Místo toho ho dali hned do druhého dílu a teď o něm udělají i epizodu. Fakt super. Snad se ho dočkáme i v kostýmu.

dragon94

Tak když jsou v současnosti dva Bruceové, určitě by mohli být i Alfredové.

Ale nemyslím si, že se objeví, to by vyšlo velké oznámení jeho obsazení (když oznámili i Mercy Graves, která určitě bude mít minimální roli). Ještě k tomu jestli je Bruceovi přes 50, kolik musí být Alfredovi? :D

Škoda, že se epizoda nejmenuje Batman.

LizianShaw

Což nevím jestli zní úplně pozitivně. Doufal jsem, že se ho dočkáme dřív. Respektive, že se Nightwinga dočkáme ve více dílech, ale asi budeš mít pravdu. Tak budu doufat, že to bude 11tý díl. Jinak epizoda nazvaná Bruce Wayne zní super.

Poslední dobou přemýšlím, jestli je možné dočkat se Alfreda, vzhledem k seriálu Pennyworth.

Bude jich 13.

A říkám si že by si nenechali ujít název epizody ''Nightwing'' takže to bude tak 11-13 epizoda.

A taky doufám, že se Superboye dočkáme dřív.

LizianShaw

No konečně :D  Aqualad! :D A doufám, že se ten Conner s Kryptonem ukážou dřív jak v 6tém díle, ale začínám pochybovat. Jericho bude taky až později.

Jinak tato série bude mít jen 10 epizod?

Torrs

Taky souhlasím, že vypadá parádně, ale snad úplně všichni ignorujou Ravagera, který stojí přímo za ním! To tu nikdo nemá rád Rose?

Jinak je vtipné, že 4 zkušení Titáni si nedokážou s Lightem poradit, zato jeden mladý a nezkušený to dokáže za minutu...

Kdyby se někdo chtěl těšit na další epizody jako já, tak tady jsou názvy:

2x04 - Aqualad

2x05 - Deathstroke

2x06 - Conner

2x07 - Bruce Wayne

2x08 - Jericho

2x09 - Atonement

2x10 - Fallen

Torrs

Tady to skutečně ještě nebylo jinak je toho plnej FB. Ten kostým vypadá fakt parádně. Jde vidět, že si tvůrci dali záležet. Jsem zvědav kdy ho konečně oblékne. No a pak jsem zvědav kdy konečně se dočkáme Connera, Krypta a Aqualada. Jsou prozatím velké neznámé a já se na ně těším víc jak na Nightwinga :D

Torrs (hodnocení, recenze)

Inak objavila sa fotka Nightwingovho kostýmu z natáčania, tuším to tu ešte nebolo. Neklikajte ak si to nechcete vyspoilovať :) FOTO

na příspěvěk reagoval dragon94, LizianShaw

Terepin

A přitom ty tréninkové souboje jsou tak super provedené. Přijde mi jakoby se tvůrci chtěli dostat do jistého momentu a tak nějak nevěděli přesně jak, nebo do toho momentu, až moc spěchají. Ta dějová linka s Kory byla taky taková nerealistická. Takhle by se to prostě nikdy nestalo.

Jinak moc bych si přál, aby konečně už taky něco Gar předvedl. Zatím tam chudák jen hledí do počítače.

dragon94 (hodnocení, recenze)

Bože ty nesmyslné fighty s Dr. Lightem. Ten první fight byl hrozně divnej a ten druhej? Jason dojde s baterkou na vzdálenost 5 metrů od něj?

Škoda těchto zlých okamžiků, protože jinak je to docela povedený seriál. Tak trošku jsem doufal, že se těchto amatérských věcí ve druhé sérii zbavíme. Bohužel.

na příspěvěk reagoval Terepin

Akira777

Akira777 (hodnocení, recenze)

LizianShaw

jop sice taky mysím, že se toho nedočkáme, ale stejně když bude aspoň částečný jako v komiksech bude to zábavný.

LizianShaw (hodnocení, recenze)

Druhá epizoda se povedla o něco víc, byl tam i trochu cliffhanger.

Doufám, že se budou na Sladea soustředit co nejdřív, ačkoliv Dr. Light taky není špatný.

Akce tam bylo docela dost.

na příspěvěk reagoval Akira777

Sigebert

Sigebert (hodnocení, recenze)

LizianShaw

SPOILER: No ta animace byla fakt boží no :D :D nechápu ten koncept, začít mají s Deathstrokem a ne Trigonem. Podle mého názoru. Ta finální bitva byla fakt hrozná. Také to měl být poslední díl první řady a ne první díl druhé. just sayin

HBO Max zrušilo Doom Patrol a Titans

HBO Max zrušilo Doom Patrol a Titans

26.01.2023

Špatné zprávy pro fanoušky DC seriálů. Mluvčí HBO Max totiž potvrdil, že současné čtvrté řady Titans a Doom Patrol budou zároveň posledními. Pro server The Hollywood Reporter zástupci streamovací… (více)

Živí mrtví nejpirátěnějším seriálem roku

Živí mrtví nejpirátěnějším seriálem roku

02.01.2019

DC spustilo streamovací službu

DC spustilo streamovací službu

16.09.2018

DC Entertainment ve spolupráci s Warner Bros. Digital Networks tento víkend spustilo svoji dlouho očekávanou streamovací službu DC Universe. Ta stojí 7,99 dolarů na měsíc a poskytuje přístup k… (více)

Bažináč se vrátí v novém seriálu

Bažináč se vrátí v novém seriálu

03.05.2018

Největšími hvězdami DC jsou bezpochyby Superman, Batman a Wonder Woman. Hollywood ale strávil spoustu času i s Bažináčem, který už se dočkal dvou filmů a dvou seriálů. Doktor Alec Holland, z něhož… (více)