Reklama

Reklama

Quantico

(seriál)
Trailer
USA, (2015–2018), 40 h 30 min (Minutáž: 42–44 min)

Tvůrci:

Joshua Safran

Hrají:

Priyanka Chopra Jonas, Aunjanue Ellis-Taylor, Jake McLaughlin, Yasmine Al Massri, Johanna Braddy, Tate Ellington, Graham Rogers, Dougray Scott, TJ Hassan (více)
(další profese)

VOD (1)

Série(3) / Epizody(57)

Obsahy(1)

Quantico ve Virginii je základna pro výcvik nejnadanějších nováčků FBI. Sledujeme skupinu mladých lidí, kteří se snaží v tomto táboře uspět. Společně s nimi se vypravíme do jejich minulosti, kde se dozvíme různé důvody jejich motivace k práci u FBI. Podíváme se i do jejich budoucnosti, kde se jeden z této skupiny stane teroristou, spoluzodpovědným za největší teroristický útok v USA od útoku na Světové obchodní centrum 11. 9. 2001. (geklon)

(více)

Videa (28)

Trailer

Recenze (47)

M.i.k.e 

všechny recenze uživatele

Asi nejlepší start novinky za poslední dobu...jestli Blindspot připomíná Blacklist tak Quantico pro změnu hodně připomíná Flashforward a tenhle seriál se mi líbil dost.další díly určitě dostanou šanci...80%...edit : mělo zůstat i první řady.ta poslední třetí je velká bída a ani dvojka nestála za moc...50% ()

Wally 

všechny recenze uživatele

Hodnotím po 1.sérii a musím říct, že ta se mi vyloženě líbila... Super špionážní seriál že zákulisí FBI a tréninku nováčků. I herecké obsazení se myslím povedlo a člověk si hned najde své oblíbence (v mém případě Šimon Asher a Caleb Haas). Celou dobu se snažíte přijít na záporáka a oni vám vaše myšlenky a dedukce každým dílem rozpráší a donutí vás vymýšlet nové... Za mne po prvních 22 dílech spokojenost. Ano...druhá série byla slabší, ale rozhodně bych ji nezatracoval. Zvrat v polovině série byl zvláštní (ta první byla lepší), ale opět tu byli fajn postavy (hlavně Harry) a mělo to odpich. Nejásám, ale je to dle mého seriál na pohodu... Třetí série trošku celkový dojem pokazila...vůbec mi nevadil koncept, co díl to případ...naopak bylo to osvěžení... Druhá půle série už byla dost špatná a poslední dva díly se nepovedly vůbec...patos, hloupost, nelogičnost....super byla postava McQuigga a přišel jsem na chuť i Shelby. Suma sumárum je dobře, že seriál skončil, začal se plácat na místě a ztrácel kredit. Za mne pohodový průměr. ()

Reklama

Mimomisu 

všechny recenze uživatele

S hodnocenim pockam az do konce serie, ale to, jak u tohodle serialu funguje dramaturg ( :) ) je super. Sest dilu a pokazdy cliffhanger. to je u me velky plus. Vlastne jediny, co me sere, ze vetsina hercu tam neumim moc hrat a dramaticke sceny tim padem nevyzni. A to i v ramci rezie. Dodalo by to tomu vetsi hloubku ()

Vxxx 

všechny recenze uživatele

Tak tomu říkám pilot! Bomba. Od začátku do konce jedna velká akce, žádná hluchá místa a výborný spád. Jen aby si to ten seriál udržel. Vkládám do něj velké naděje na prodloužení, ale obávám se, že ho zabije časový slot. Loni v tuhle vysílací dobu skončil nejeden seriál :( Zatím 5* a keep it going! :) ()

Morholt 

všechny recenze uživatele

Quantico se sice tváří jako další přírůstek do teroristicko-špionážní seriálové rodiny, ale prakticky je to béháčko zasazené do akademie FBI. Je celkem jasné, že všichni jsou tu mladí, krásní a chytří a je až zábavné sledovat, jak se tu tvůrci úzkostlivě snažili o naprostou genderovou i rasovou vyváženost. Přesto mě to baví, protože i přes naivitu a logické kiksy se tu pořád něco děje, Priyánka Chopra je kočka a ta blbost je místy až kouzelná. Seriálové guilty pleasure. 70% ()

Galerie (1 550)

Zajímavosti (1)

  • Quantico byl původní titul pro jeden z další seriálů o FBI zvaný Myšlenky zločince(od r. 2005), který také produkoval Mark Gordon. Ten si myslel, že Quantico nebude dostatečně chytlavý titul pro nalákání diváků. (willy1)

Reklama

Reklama