Eden (Kabby Borders) a Sam (Bryce Durfee) práve ukončili svoj vzťah, ale zhodou náhod sa rozhodli stráviť dovolenku spoločne so svojimi kamarátmi a kamarátkami na rovnakom mieste. Tým je malý ostrov neďaleko Portorika, na ktorom si istý Reese (Eric Etebari) založil kemp pre slobodných, ktorí si chcú vyhodiť z kopýtka a možno aj nájsť novú lásku. Zloba a vzájomná nevraživosť však čoskoro prestanú existovať, pretože sa v okolitých vodách objaví ľudožravý žralok, ktorý má nielen ostré čeľuste, ale dokáže aj chrliť jed a toxické látky, ktoré zasiahnutých nakazia vírusom podobným besnote a z nakazených sa následne stane obdoba „zombie“... (TV Markíza)

SOLOM.

Céčkových žraločích braků už existuje celá řada a společnosti jako Asylum nebo v tomto případě Syfy nás každoročně zaplavují další kupou smradlavých paskvilů, při kterých zůstává nejednomu divákovi rozum stát. Chorá představivost některých jejich dvorních scénáristů nemá žádné hranice a doslova se předhánějí v tom, kdo vymyslí co možná největší šílenost. A bohužel se najde spousta takových, kteří jim to „žerou“ a dávají jim zelenou, aby točili další a další žumpu. Tento film sice vyložený odpad není, ale nemá k němu moc daleko. To však v žádném případě neznamená, že bych vám chtěl tuto toxickou podívanou doporučovat! Obrovskou výhodou těchto paskvilů (tedy většiny z nich) je to, že si tvůrci vybírají exotické filmové lokality, kde za pár šupů natočí svoji bizarnost. Tedy alespoň já si tyto exotické místa dokážu vychutnat a jsou doslova pastvou pro mé oči. Což je ale ve většině případů taky jedna z mála věcí, která se mi na nich líbí. Samozřejmě i polonahá děvčata v titěrných bikinách stojí za pozornost, ale to už je jen takový bonus, když už všechno ostatní za moc nestojí. Tady jsem se ale setkal i se zajímavých šíleným nápadem – leč katastrofálním provedením, kdy žralok nejenomže své oběti roztrhá svými čelistmi (takže se dočkáme i trošky toho gore a krvavých digitálních cákanců), ale některé jedince které jenom zraní, dokáže nakazit a proměnit v obdobu zombíků. Ovšem i zde náš ozubený predátor létá vzduchem, útočí ve vodě po kolena, nebo rovnou na pláži – takže pozor, abyste si nad stupiditou nepohnuli krční páteří, jak budete nevěřícně kroutit hlavou! 30% ()

Aceboris

Zaujímavý nápad , už ani na súši nie ste v bezpečí , nakoľko po ukusnuti sa premeníte na zombie. Ostatne žralok čo strieka kyselinu nie je o nič nezaujimavejsi . Syfy raz opäť natočili niečo na čom som sa dobre zasmial , hlavná herečka s príznačným menom Eden bola tiež na zakúsnutie. Tak ako vždy aj v tomto prípade ma zaujímal záver a ako toho žraloka zničia nakoľko tých filmov a žraločích koncov som už videl dosť. Napodiv to nebolo až také scifi ako v niektorých filmoch . Super zábava ja som spokojný treba to fakt brat ako úlet a určite sa zabavíte . Za mňa 4/10 ()

tron

Moja manželka nepozerá horory, takže stačí, keď ja práve nejaký pozerám a ona sa omylom nachádza v rovnakej miestnosti a nechtiac zahliadne na obrazovke chlapa v maske s nožom, je zle. Keď ale videla finále Toxic Shark, smiala sa. Asi 10 sekúnd som si vravel, že šak ono to nie je úplné zlé, že už som videl v živote aj oveľa väčšie sračky a že si to aspoň 2* zaslúži. Ale nie, toto je ozaj plnohodnotná sračka s herečkami pripomínajúcimi kasting na porno a s digitálnym žralokom, ktorý reve (!). Nechcem scenáru ÚPLNE krivdiť, tak dám nenápadne palec hore za inováciu v zmysle, že niektorí infikovaní ľudia sa menia na zombies. Takúto divokú kombináciu som asi ešte nevidel (ak nepočítam legendárnu podvodnú bitku zombies a žraloka v Zombi 2). ()

oveckaoa

Tyhle filmy se nedají brát vážně a kdo to bere toho upřímně lituji jelikož musí mít ubohý život. Už za nápad s žralokem co stříká kyselinu a po jehož kousnutí se z Vás stanou zombie si to body zaslouží. 60 procent určitě je to lepší než poslední Sharknado i než některé z útoků vícehlavého žraloka od Asylumu. ()

mira007

Po zklamání z české tvorby letošního roku jsem si musel dát filmový výplach mozku - sáhl jsem tedy po tomto hororovém béčku o žralokovi, který žere partu mladých lidí kdesi v rezortu v karibském Portoriku a nebo z nich dělá zombíky .... nebo z nich dělá zombíky a zároveň je žere. Moře, sluníčko, holky v bikinách a hned je mi líp na duši, ikdyž se mozkové závity u tohoto díla nepohnuly ani o milimetr. ()