Neporazitelný: Návrat krále

• USA Boyka: Undisputed IV (více)

Diskuze

Lacike (hodnocení, recenze)

Podla prvych ohlasov su bitky ok, ale CGI je vraj k smiechu a tak sa na nom bude este nejaky cas pracovat.

na příspěvěk reagoval Lateef

Martin741

Martin741 (hodnocení, recenze)

Ouwen

tak za seba hovorim, ze filozoficku omacku tam rozhodne chcem, aby som spoznal aj dusevne rozpolozenmie postav. Na bezduchu arenocku mam Blood Sport, lenze tom, co fungovalo roku 1988, uz nebude fungovat roku 2016.

vegetol.mp

Ja si tiez neviem predstavit Crowa v dramatickych ulohach na ktore sa typovo nehodi ale to neznamena, ze nie je dobry herec.

Jackie vie uhrat aj dramaticke ulohy. To ze ty mas problem ho v nich akceptovat je tvoj problem.

na příspěvěk reagoval stuntmanMIKE

Wacoslav1 (hodnocení, recenze)

vegetol.mp

Ale jo v New police story to uhrál dobře. Až jsem byl sám překvapenej, ale je fakt, že ty komediálně laděný úlohy mu sednou víc.

Lacike

"To iste Jackie. Vo vaznych ulohach sa neusmieva a pôsobi dostatocne uveritelne."

No nevím nevím. Ten jeho ksich je prostě na vážnou roli divnej. Obsadit Jackieho Chana do vážný role je skoro to samý, jako by někdo chtěl po Woody Allenovi roli drsnýho vychlastanýho detektiva. V takovejch těch napůl vtipnejch rolích je Chan dobrej, ale že bych si místo Russella Crowea představil v hlavní roli Gladiátora Jackieho Chana, tak to fakt ne.

na příspěvěk reagoval Wacoslav1, Lacike

stuntmanMIKE

Vedel som, ze sa niekto chyti. Pacino, De Niro maju razny hlas na mafianov.

Brando mal dost netypicky hlas. Jak nejaky roztomily dedo ku ktoremu chodis s radostou na prazdniny.

Ale zahral to tak, ze z neho isiel aj strach a respekt.

Lacike

Já nejsem zaujatej. Mně Jackie Chan v odlehčených rolích baví, ale na dsňáka nemá ksicht. To je prostě fakt.

Lacike

"Tam je problem v tom, ze je komediant a ludia od neho chcu nonstop iba komedie."

Tam je hlavně problém v jeho obličeji. Ksicht na vážný role nemá ani náhodou.

ywo666 (hodnocení, recenze)

Lacike

Tak títo bojoví herci skoro nikdy nevedia hrať. Najlepší je asi Wesley Snipes. Adkins podľa mňa patrí k tej lepšej polovičke. Občas dá nejakú solídnu polohu občas si chcem vyšpárať oči.

Wacoslav1 (hodnocení, recenze)

Lacike

Jednoduchej příběh by měl, ale aspoň trochu fungovat v Ninjovi 2 nefunguje nic i většina těch bitek je tam naprosto samoúčelných a ani nevyplývají se situace jenom aby prostě ukázali, že Adkins může bejt vožralej, sjetej, ale stejně všechny seseká. Příklad jednoduchýho a funkčního děje je např Close Range ale Ninja 2 je totální retardace to mi nikdo nevymluví.

na příspěvěk reagoval ywo666

ywo666

Ty si dal Ninjovi 2 70% a ja 7/10. Ved sa na tom filme zhodneme. Len ja picujem na Adkinsovo neherectvo.

na příspěvěk reagoval ywo666

Wacoslav1

Ty si neustale zamienas jednoduchy pribeh so ziadnym scenarom.

Kolkokrat je tazsie napisat priamociary obohraty pribeh, aby aj po miliontyprvykrat fungoval ako nejaku komplikovanu Nolanovku, ktora nema emocie ale vsetci sa idu posrat z toho, ze je komplikovana.

na příspěvěk reagoval Wacoslav1

ywo666 (hodnocení, recenze)

Lacike

Tak podľa mňa je Ninja 2 úplne špičkové béčko. Takže ak to dopadne podobne budem len happy. A Daniels je v pohode. Len už predsa len má dlhšiu dobu 5 krížikov na chrbte. Neviem či by Adkinsovi stíhal. Predsa len 13 rokov vekový rozdiel je dosť. Hlavne keď Daniels sa ako profesionál živil bitkami v ringu na rozdiel od "baleťákov" a z toho má určite kopec zranení.

vegetol.mp

Mylis sa. Jackiemu vazne ulohy idu. New Police Story je pecka za 5* a Jackie tam je famozny. Nemam mu, co odpustat.

Tam je problem v tom, ze je komediant a ludia od neho chcu nonstop iba komedie. Tiez mam radsej komedie, ale Adkinsa porazil nielen v bitke ale aj v herectve. :)

na příspěvěk reagoval vegetol.mp

Lacike

Musíš bejt velkorysej:) Jackie Chanovi taky odpouštíš, že mu nejdou vážný role a polohy. Zkus to i u Adkinse:)