Neporazitelný: Návrat krále

• USA Boyka: Undisputed IV (více)

Diskuze

Uživatel Ouwen smazal svůj příspěvek.

Wacoslav1

Wacoslav1 (hodnocení, recenze)

Lacike

Jo to byl úlet to uznávám to si Arnold mohl odpustit, ale jinak je herecky výborný, bohužel film jen průměr. Co se Boyky týče jsem extra zvědavý na tvoje hodnocení, protože si pamatuji jak si u Exp 2 napsal, že máš pocit, že některým divákům by stačilo kdyby hrdinové stáli a stříleli na pohybující se terče. Já tady mám zase pocit, že někomu stačí jenom skvělý bitky a tak nikdo nevidí ten full retardovanej děj. Přičemž Adkins kupodivu hraje slušně i mimo ring, ale ten scénář... Myslel jsem, že nic dějově debilnějšího než Ninja 2 už Florentine nenatočí, ale všechno jde, když se chce :-)

na příspěvěk reagoval Lacike

Martin741

Martin741 (hodnocení, recenze)

Lateef

jo, Adkins je masina, ktora sa vie bit a jeho bojove schopnosti su par excelance. No ale herecky Adkins kriva na obe nohy, V Britanii je x lepsich hercov nez on - Adkins je proste bojova masina, ktorej najlepsie idu akcnaky a bojove umenia. Dufam, ze natoci co najviac filmov s tymto

stuntmanMIKE

stuntmanMIKE (hodnocení, recenze)

kupodivu to bolo dobre... kupodivu ma nesralo to, ze Boyka sa pretransformoval so zabijkaa na socialneho pracovnika, kupodivu ma nesrali ani tie jeho nerealisticky a neucelne serepeticky....kupodivu som spokojny :)

lukasK1995

lukasK1995 (hodnocení, recenze)

uz som videl aj lepssie ale od ťamanov adkis s tu jeho postavu je fakt stroj mohla by byt aj 5 cast inac sa cudujem ze boyka tak prijal ze ho zasa zavreli no hlavne ze sa dostal zas do ringu

Lateef

Lateef (hodnocení, recenze)

Adkinsův bojový skill je neuvěřitelný! Doteď jsem si myslel, že mnohé techniky jsou možné jen v teoretické rovině... prostě další úroveň možností lidského těla, byť samozřejmě ve filmovém podání... ale fakt masakr!

na příspěvěk reagoval m.a.t.o., Martin741

lukasK1995

lukasK1995 (hodnocení, recenze)

boze ten boyka je boh !! do raid 3 by mohli zlakat scotta urcite by sme si vsetci radi pozreli scota vs ika co poviete :D zaporak s nejakym moralnym kodexom to by bolo prenho site na mieru :D

Ouwen

Komentáre som este necital, nechcem aby som si daco vyspoileroval, ale tie najazdy a zoomy mal na starosti asi prave Vatsov ... samozrejme, ze vsetci zucastneni urcite dostali pred a pocas natacania skolnie od Florentina :))

m.a.t.o. (hodnocení, recenze)

Inak film som trochu preklikal (ano ja viem, hanba mi :D), videl som jednu poulicnu bitku - uplne super, tie ringove si nechavam az ked budem pozerat film, skoda si kazit zazitok, co ma trochu nemilo prekvapilo, ze vyzera to este "lacnejsie" ako trojka, hlavne co sa tyka exterierov, ja viem, ze simulovali Ukrajinu, ale aj tak, za tie prachy mohli tocit radsej v Thajsku.

Lacike

Lacike (hodnocení, recenze)

m.a.t.o.

V HK je zvykom, ze bitky toci clovek zodpovedny za bitky a zvysok filmu si natoci reziser.

U velkych hollywoodskych serii sa tiez menia v kazdom diely rezisery ale typ akcie ostava rovnaky, kedze stab kaskaderov je stale ten isty.

Ouwen (hodnocení, recenze)

m.a.t.o.

Ani dialogové netočil Bulhar. Jsou tam rukopisy Florinenteho, které zmiňuji v komentáři :) zoom, nájezdy kamer a tak. Prakticky nerozeznatelné od minulejch dílů. Akorát souboje jsou daleko brutálněji nasnímané, takové brutální a explozivní... masakr.

Ouwen

Co som sa docital, tak v trojke tocil suboje Stovall - fight choreograf, cize necudoval by som sa keby to teraz mal na starosti Tim Man, hlavne ked uz s Florentinem spolupracoval predtým. A Vatsov coby hlavny kameraman robil pri natacani trojky "a camera operatora", cize ten uz tiez pobral nejake skills od Rossa Clarksona. Strihacka sa od dvojky nezmenila a Florentine produkoval, takze by som to tipol, ze bol cely cas aj tak na placi a ten jeho bulharsky synovec co je tu uvedeny ako reziser asi tocil iba konverzacne sceny :D

na příspěvěk reagoval Ouwen, Lacike

Ouwen (hodnocení, recenze)

mzss1

Florinente to podle mě dokonce celé točil. Jen se neuvádí jeho jméno, takové skills v nasnímání bitek určitě ten režisér nemá.. to musel florinente ;-)