Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Když Jihoafričan Jacob King ztratí kontakt se svou mladší sestrou, vydá se do Los Angeles, aby ji našel. Během jediného dne nachází znepokojující důkazy, podle kterých jejímu zpackanému životu vládl sex, drogy a tajemství. Navzdory varováním, aby se vrátil domů, vyráží Jacob do podsvětí města andělů, aby zjistil, co se s jeho sestrou skutečně stalo. (Cinemart)

(více)

Videa (2)

Trailer

Recenze (27)

George Stobbart 

všechny recenze uživatele

Už nečakám, že by sa Fabrice du Welz naplno vrátil do svojej filmárskej tvorby spred x rokov, kedy divákov pôsobivo ničil psychologickým terorom v "Calvaire" a "Vinyan", no ani tento temný thrill nebol na zahodenie. Ale stále by som však od takéhoto tvorcu videl radšej niečo menej konvenčné než predvídateľnú naháňačku za pomstou, akých sa od "Taken" čias stále točia kvantá. ()

Karamanlis 

všechny recenze uživatele

Fabrice du Welz zatiaľ nenatočil nič, čo by ma vyslovene dostalo a nestalo sa tak ani v Kingovej pomste. Nie je to zlý akčný thriller a nájde sa tu aj zopár pôsobivých scén, príbeh o Juhoafričanovi, ktorý s reťazou v ruke zlikviduje vetvu losangeleského podsvetia je však aj v rámci frivolného akčného žánru predsa len pritiahnutý za vlasy. ()

Reklama

Morholt 

všechny recenze uživatele

Pokud bych se podíval na jméno režiséra, nejspíš bych do toho ani nešel, ale to by byla škoda. Jo, nejedná se o nic objevného. Jihoafričan přijíždí do LA, aby našel svojí sestru a když zjistí, že je mrtvá, vydává se po stopách jejích vrahů. Nicméně pomalejší styl vyprávění mi docela seděl, místy film nabízel hodně slušnou syrovou atmosféru a seděli mi i herci, přičemž ve vedlejších rolích se tu promenáduje slušná řádká známých jmen. Sice to není du Welzův klasický rukopis, ale tohle je mi mnohem bližší, než jeho předešlé psychokousky. 70% ()

Charlie84 

všechny recenze uživatele

Poměrně nenápadité a poměrně neoriginální. Řekněme, že dostanete chuť na pivo a dáte si...pivo. Na další už ale chuť nemáte a vlastně nevíte, jestli jste si vůbec měli dávat to první. No ale tak už ho člověk jednou vypil, tak asi úplně špatný nebylo. Zbytečně komplikovaná metafora na zcela jednoduchý, zaměnitelný, žánrový film. Ale ty tři to dá. ()

oveckaoa 

všechny recenze uživatele

Na památku Bosemana, který dnes zemřel jsem si pustil tento film (nechtělo se mě dívat na Black Panthera chtěl jsem něco nového) a teda žádná hitparáda. Chlápek cestuje z Jižní Afriky do Los Angeles za sestrou, která má problémy tam zjistí, že něco posrala a snaží se ji najít. Film má více zpomalovaček než celá Justice League a celkově v žánru revenge patří k těm slabším. Navíc na to, že měl tu sestru tak rád tak si na ni pamatuje jen jednu vzpomínku jak běhá po pláži, která se opakuje minimálně 4 krát což je smutné. P.s. ten kluk měl rád asi pedofily , když místo , aby šel se svým tátou utekl kamsi do prdele. 40 procent ()

Galerie (17)

Zajímavosti (2)

  • Natáčelo se v Kalifornii (Los Angeles, Glendale, Beverly Hills, Topanga) a v Jihoafrické republice (Kapské Město). (BMW12)
  • Celosvětová premiéra proběhla 8. září 2016 na Mezinárodním filmovém festivalu v Torontu. (BMW12)

Reklama

Reklama