Reklama

Reklama

Justice League Unlimited

(seriál)
USA, (2004–2006), 14 h 58 min (Minutáž: 22–24 min)

Předloha:

Gardner Fox (komiks), Alan Moore (komiks), Dave Gibbons (komiks)

Hrají:

George Newbern, Kevin Conroy, Phil LaMarr, Carl Lumbly, Clancy Brown, Michael Rosenbaum, Maria Canals-Barrera, CCH Pounder, Nicholle Tom, Juliet Landau (více)
(další profese)

Série(3) / Epizody(39)

Recenze (4)

PKD 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

V podstatě 3.-5.s.(2004-2006) JL TAS (2001-2004). Sice mi přijde, že je o pididrobínek slabší, ale furt je to nadprůměrné vypravěčské umění. Od této 3.s. a dál, tam je také velmi sympatická, byť ne úplně přesná verze Kary aka Supergirl. Takže pro mě další důvod k radosti nad touto a dalšími sezónami. A samoz. ten megální závěr v podobě 2dílu. Grant Morrison (díky jehož JLA comicsům /vyšly i u nás/ tento vynikající seriál vznikl) by měl radost. Jestli ji už nemá. :) ()

Lorge 

všechny recenze uživatele

Pokračování seriálu Justice League s mírně změněným konceptem. oproti prvním sériím, které se skládaly převážně s dvou- až třídílných příběhů sází následující série spíše na epizodní příběhy. Na jednu stranu mi to přišlo trochu škoda, ale tvůrci to vynahrazují kupříkladu tím, že prostor dostává mnohem více postav, než jen základní sestava JLA. Své epizody tak mají třeba i u nás skoro neznámé postavy, jako je futuristický Booster Gold, nebo esence paranoie Question. A hlavně - žádná pojebaná japanimace!!! Takže vzato kolem a kolem svých pět si to rozhodně zaslouží. ()

Reklama

Galerie (6)

Reklama

Reklama