Keywee

Dvakrát hluboké to nebylo...ale to snad nikdo ani necekal. Žralok byl pekne udelany, postavy prijemne. Ja se u toho bavila a klidne bych si na to ve 3D zasla znovu. ()

K4sum1

Tady má asi cenu hodnotit jen vizuální efekty a žraločí hvězdu. Jinak příběh průměrný, scénář tragický a o hereckých výkonech ani nemluvě. ()

catwillows

Uz po skonceni projekce jsem pomalu nevedela o cem to bylo.. Na obrovskeho mega malo zabitych(a skoro bez krve). Na filmec jsem se tesila, ale u Melcin bylo alespon napeti atd.. Tady nic moc a hodne predvidatelne... A chtela bych videt cloveka, co dobrovolne skoci do vody, aby se priblizil k 25metrovemu zabijakovi na par metru, aby mu nastrelil sondu... To nikdy nikdo.. Jasone hvezna i kvuli tobe(nevyhledavam tvoje filmy, ale hral jsi pekne)...Videno ve 3D, ale uz davno pred premierou mohli tvurci tusit, ze tento film(v tomto zanru) netrhne rekordy.. Uz davno mi bylo jasne, ze se jim nevrati ani magicky rozpocet(kam zmizel?).. No c kine ok(teda bez napeti) a za 5mesicu doma... No ani to videt nemusim... At zije rok 1975 a Celisti z tech vsi zralocich sr..., co nam za tech 40let dokazali promitat ()

Lanco

Všetci čakali velký prúser, ale nakoniec je Meg jeden z tých pozerateľných filmov o žralokovi. Je to samozrejme sci-fi a silno cítiť koprodukciu s Čínou, ale Statham je prirodzený, aj akčné scény sa vyhýbajú zbytočným hovadinám , niektoré napak vyzerali hlavne so Stathamom velmi dobre (scéna s ťahaním na lane) a žralok nie je super inteligentné turbo rýchle nezničitelné monštrum, ale plus mínus sa správa ako zviera. Film , ktorý kludne zvládnete aj na druhé pozretie, z mojho pohladu jediné vačšie mínus je umelé tlačenie Čínskeho štýlu humoru do filmu. ()

Misablazek

Rychle a stručně. Nebylo to tak zlé až na poslední přemrštěnou scénu . Efekty dobré , sem tam i nějaké to napětí . Film ani Statham nezachránil. Na druhou stranu to mohlo dopadnout hůře. ()

Caesarion

Ani ryba ani rak. Nevim jestli se smát nebo brečet. Neni tam ostrý charakter ani přesný zanrovy styl. Hrané je to stejně. Herci ani chytrý ani blbý ani drsný ani vtipný. Nevypadá to ani draze ani levně. Je to teda střed, tedy jasné 3. Víc prostě ne. Nuda rozhodně ne a dojemnych vsuvek pomálu, stejně jako vynuceného humoru nebo rádoby chytrých žvástů. ()

sun.eagle

Popcornová zábava kde je mozku nepřístupno! Což neříkám že je nutně špatně a takové filmy kdy nechcete přemýšlet(raději) a jen se bavit jsou potřeba. Když už máte ve filmu žraloka a né ledajakého tak je škoda nízké přístupnosti, větší jatka se ve filmu kde je žralok očekává. Takhle najdete víc krve ve filmech Zdenka Trošky, trošku škoda. ()

finest

V rámci žánru rozhodně jeden z nejlepších filmů. Statham drží film po celou dobu, to bez pochyb, ale i tak film vykazuje své kvality, takže jsem si promítání užil a byl jsem rád, že už jsem od moře zpátky v ČR. 65-70 %. ()

KKNovak129

Abych pravdu řekla, na tento film jsem nešla kvůli toho, že by mě nějak přímo zaujal, ať už dějem nebo obsazením, avšak výsledek se mi nakonec docela zamlouvá. Bylo až vtipné, že kluk, jenž vás na onen snímek dovede s tím, že se budete bát, sám potom skáče na sedačce u každé scénky, kde se 'MEG' objeví :D Každopádně, film se povedl, tento žánr zrovna nevyhledávám, proto nemůžu nic moc víc zde napsat. Myslím si, že 5 hvězdiček je dostatečná odpověď :) ()

Lonelybiker

Ze začátku to vypadá na poloslušný sci-fi kousek, pak to směruje k akčnímu thrilleru a přes skoro komedii se dostaneme konečnĕ k závěru, kdy to vypadá na poslední večeři. Ale nic z toho mĕ nebavilo a že bych se v kterýkoliv moment lekl nebo dokonce bál ? To vůbec. ()

Rorschach_SK

"Stále plávať, stále plávať ...". Výskumníci boli príliš horlivý a potopili sa príliš hlboko a tým povolali na seba jednu príliš živú a hladnú fosíliu. Akčné béčko za 130 mil.? Prečo nie. Čínske mega-čeľuste fungujú celkom uspokojivo - je tu dostatok krvi, "buf" momentov, výbuchov, hlášok a Statham strúha jeden hrdinský kúsok za druhým, až z toho jedna číňanka zvlhla. Záverečná "hostina" pobavila. Situačná správa: Pipin still alive. ()

BlackDemon

Musím povedať, že aziati mi v normálnom živote nevadia, ale ak ich niekto kvôli tržbám v Číne nasilu pchá do filmu, to už ma vie slušne vytočiť. Najmä, ak im to hranie veľmi nejde. Taký by to bol dobrý film, keby sa tvorcovia nesnažili riešiť vzťahy a urobili by čistú akčnú jazdu... Takto to bolo raz hore, raz dole. Dokonca boli chvíle keď som nad totálnou nechémiou medzi Stathamom a tou peknou doktorkou len krútil hlavou. Niekedy to dokonca vyzeralo, že sa len naučila text a poriadne mu ani nerozumie. Posledných 10 minút som ani nevidel, až tak ma to prestalo zaujímať. ()

Embolo45

Popravdě..čekal jsem víc. Jo Stathamm vs Megažralok ,to slibovalo pořádnou dávky srandy. Takže jako jo..rozhodně jsem se nenudil ,to zase ne ,ale že bych se jooo bavil ,to taky ne. Takže zlatá střední cesta ()

INDYANA

Statham sa uz nadobro zblaznil. Nikdy to nebol neaky extra herec ale toto Bečko si mohol odpustit. Kde sa toto bečko hrabe na čeluste. ()

Samuel L. Jackson jako prezident

Samuel L. Jackson jako prezident