Mad Max: The Wasteland

všechny plakáty

Diskuze

Benjamin-L

Benjamin-L (hodnocení, recenze)

Jo Mad Max game jsem hrál na PS4 a hodně příjemně překvapila, určitě bych se nezlobil na další nášup.

PKD

Třeba chtěli a Hardy řekl ne, kdo ví, ale to nebyl ten největší problém té hry, to bylo vydání té hry, jelikož vyšla souběžně s MGS 5.

PKD

PKD (hodnocení, recenze)

Yoshitsune

Já ano. A skoro bych na ni zapoměl. Pokud by jsi se zde nezmínil.;-) Já to mám jako gamefilm. Jen škoda, že Maxe neudělali podle Hardyho, páč ten vizuál jasně odkazuje ke 4.filmu.

na příspěvěk reagoval Yoshitsune

Nevka

Ona se hra odehrává před filmovým Mad Maxem, a v té hře je zmíněna postava Dr. Dementus, který mučil a dělal experimenty na lidech, Max v jedné jeskyni tam najde různé nástroje na mučení a podobné věci, které Dr. Dementuse charakterizují, jako vůdce motorkářského gangu. A jakou že to má návaznost ? No jednak je to zmíněno v zajímavostech u filmu https://www.csfd.cz/film/267974-sileny-max-zbesila-cesta/zajimavosti/?type=film a za druhé, no kdo hrál a nebo se koukl na hru tak ví, že to tak je, ta návaznost.

Yoshitsune (hodnocení, recenze)

a překvapivě, to má návaznost na hru, která vyšla souběžně s filmem, ale zároveň se hra odehrává před filmem. Ve hře, tedy postava jménem Dementus existuje, tedy existuje i ve filmovém světě. Jedná se o vůdce motorkářského gangu.

LizianShaw

LizianShaw (hodnocení, recenze)

V  prequelu Mad Max: Furiosa by měl hrát Chris Hemsworth, a to záporáka jménem Dementus. :D

DeJiF

DeJiF (hodnocení, recenze)

Oj šit, další podivnost se za námi řítí v obrněném vozidle za kterým se hrne horda vyprahlých plebs v čele s všemocným králem všeho benzínu a vydojeného mateřského mléka.

Yoshitsune

Ve stejném světě figuruje i Aunty Entity. Tak ať se to pro mě za mě jmenuje Entity: Return of Furiosa, to je jedno. Je ale třeba pochopit, že Mad Max už je dávno na cestě a nepoflakuje se zbytečně tam, kde už jednou byl.

Yoshitsune (hodnocení, recenze)

má být spíš její vlastní film, neb Furiosu všichni milují a ten kdo ji nemiluje......no tak to má blbý

CvokCZ

Ať si klidně někdo udělá třeba Furiosa XXX - Královna pouštních samic, ale ať už to proboha necpou do Mad Maxe.

CvokCZ

CvokCZ (hodnocení, recenze)

To já bych se té mladé Furiose nebránil, obzvlášť kdyby jí skutečně měla hrát Anya Taylor-Joy, jen by to chtělo změnit název na něco ve stylu Star Wars spin offu, Ono ne každá změna musí být hned na nic, stejně jako bych  i u Maxe ocenil nějaký ten větší vývoj,  v nějakým tom ucelenějším příběhu, provázanější trilogii.

Nu.Fylyp

Zatím kažďý Mad Max byl o něčem jiném. Každý film byl jiný a s úplně novým příběhem. Proč to najednou měnit? O Furiose už to bylo ve čtyřce, nač ji cpát do dalšího pokračování? Raději bych byl, pokud ten pátý Max někdy vznikne, aby byl zase o něčem jiném. Je to už tradice - na konci filmu Max vždycky odchází v dál a nikdo neví, co ho čeká příště. Neměnil bych to.

Nu.Fylyp (hodnocení, recenze)

Mr.Apache

akože ak to bude pokračovanie mohli by tam nejakým spôsobom rozvinúť ich vzťah a zase spojiť ich osudy ale hlavne by sa patrilo aby to bol film o Maxovi..ale ako hovoríš, asi nás to čaká tiež..to aby som začal s obrnením auta :DD

Nu.Fylyp

Hlavně už žádnou Furiosu. Vzhledem k současné morové epidemii to spíš vypadá, že pátý Mad Max nakonec nebude film, ale realita.

na příspěvěk reagoval Nu.Fylyp

Nu.Fylyp (hodnocení, recenze)

tak ako to teda bude? priame pokračovanie Fury Road alebo ten prequel o Furiose ? ..ja osobne by som bral pokračovanie, Hardy nebude večne mladý a už je to predsa len dlho od prvého filmu ..rok 2021 samozrejme nereálny

rounen

Furiosa? To už je snad minulost, ne? Každý film je o něčem úplně jiném a já jenom doufám, že to tak zůstane. Jestli chce někdo Furiosu, ať si zažádá o spin off u Netflixu. Mad Max jde dál, jako vždycky.

rounen

rounen (hodnocení, recenze)

Mr.Apache

Ale chce novou trilogii s jinym hercem (Hardym).. 3 s Gibsonem a 3 s Hardym.. v některém dílu, by se měl Hardy objevit jen minimálně a dají tak více prostoru Furiose (Theronove).. nazval bych to novou Trilogii...

Wade W.

Wade W. (hodnocení, recenze)

Viac apocalyptickych fimoch by sa mohlo v dnesnej dobe tocit typu mad max a waterworld. Kreativne sa tam da vibit.

Yoshitsune (hodnocení, recenze)

wow já zírám, ono okopírovat část toho, co bylo na titulní stránce a dát to sem, to si zasluhuje palec nahoru.

Další Šílený Max je v přípravách

Další Šílený Max je v přípravách

02.05.2024

Již za pár týdnů nás v kinech čeká návrat do dynamického světa stvořeného vizionářem Georgem Millerem (Šílený Max). Furiosa: Sága Šíleného Maxe dorazí na plátna 23.5., tedy celých devět let poté, co… (více)

Bude další Šílený Max?

Bude další Šílený Max?

16.01.2016

Už dříve se objevily zprávy, že se George Miller nebrání tomu, aby dalšího Šíleného Maxe natočil někdo jiný. Před pár dny navíc definitivně prohlásil, že se pokračování neujme, tyhle zprávy ale… (více)