Plán útěku 3

• USA Escape Plan: The Extractors (více)

Daya Zhangová (Melise), dcera hongkongského obchodního magnáta Wu Zhanga (Russell Wong), kupuje ve Spojených státech prostory pro novou pobočku otcovy společnosti Zhang Innovations. Po prohlídce továren v Mansfieldu ve státě Ohio ji i s doprovodem i přes odpor ochranky unesou žoldnéři. Únosci zanechají omráčenému šéfovi ochranky Bao Yungovi flash disk adresovaný bezpečnostnímu expertovi Rayovi Breslinovi (Sylvester Stallone), který je odborníkem na útěky z dobře zabezpečených věznic. Vzápětí je unesena i Breslinova partnerka Abigail Rossová (Jaime Kingová). Jak se ukáže, nový Breslinův nepřítel není až tak zcela nový a jeho touha po pomstě má kořeny v dávné minulosti. Ray Breslin a jeho parťáci Trent DeRosa (Dave Bautista) a Jules (Lydia Hullová) se společně s čínskými kolegy Shenem (Max Zhang) a Bao Yungem vydávají do Lotyšska, aby z obrovského vězení známého jako Ďáblova stanice zachránili dvě unesené ženy – Dayu, dceru hongkongského technologického magnáta a Breslinovu přítelkyni Abigail. (JOJ Cinema)

Diskuze

Lacike

v pohodě,to jsou léta poznávání,taky tě to čeká a pak se nezmýlíš :-d ne dělám si prdel.Na imdb to má zatím 8.2 ohodnotilo to 43 uživatelů :-D

Lacike (hodnocení, recenze)

Ano ale len do kin.

Uz ma ale nebavi sa dohadovat. Ved uvidime kedy to vyjde. Snad mas pravdu ty a bude to vonku co najskor.

na příspěvěk reagoval DEXTER099

Lacike (hodnocení, recenze)

DEXTER099

Nie nevyjde. Maximalne nejaky shit rip a ten je zbytocne tahat, ked o par dni vyjde kvalita. A na shit rip vegac urcite titulky robit nebude.

na příspěvěk reagoval DEXTER099

Lacike

V některých kinech po světě to vyjde už 20 června,takže možná vyjde předčasně i kvalitný video na net

na příspěvěk reagoval Lacike

Ellmariachi

Mě sedlo pár filmu od Marvelu-dokážu uznat když je to dobré i když to celkově moc nemusím,ale prostě mi chybí filmy právě z 80,90 let a místo pláštěnek radši hrdinové z masa a kostí jestli mi rozumíš :-D

Ellmariachi

má to vyjít 20 června a někde 4 července.Takže předpokládám,že 20 to bude na netu ,21 to vegetol přeloží a 22 to zkouknem :-DDDDDD