Reklama

Reklama

VOD (1)

Obsahy(1)

Dynamická lovestory plná tance a hudby. Život Mary a Buddyho se točí kolem jejich lásky, mají hlavně sami sebe navzájem a žijí romanticky v odstaveném přívěsu. Navíc je spojuje vášeň k tanci. Ve svém malém městě skoro na konci světa dali dokupy taneční skupinu, streetdance jim všem přináší přátelství, volnost a taky sny. Oba stejně jako ostatní členové skupiny sní o tom, že jednoho dne budou nejen zamilovaní, ale i slavní a bohatí. A dveře velkého světa i nablýskaného showbusinessu se jednoho dne opravdu pootevřou. Během tanečního battlu jim totiž uznávaný producent nabídne účast na castingu pro velkou televizní taneční soutěž. Zákulisí takové show má ale svoje tvrdé zákony, pro charakter každého z nich a pro přátelství bude sláva znamenat velkou zkoušku. Tu nejtěžší pak bude muset podstoupit láska ústřední dvojice. Zatím se milovali bez kompromisů, do jejich citů ale vstoupí nové a nečekané postavy. (Bontonfilm)

(více)

Videa (2)

Trailer 1

Recenze (95)

Marze 

všechny recenze uživatele

Film s milosrdnou metráží. Opsat hloupé americké taneční romance typu Let’s Dance nemůže být žádná věda, zato opsat je do podoby ještě hloupější než originál, to už si žádá opravdu svébytný druh talentu. Monotónní hudba vyvolává migrénu, ale tanečníci jsou výborní. Historka sice přesně sleduje americký vzor, tedy dorostenecké putování za taneční slávou proložené milostnými trampotami, ale ve dvou dalších obvyklých rovinách, sociální a mediální, se Backstage dostává až za hranu bezděčné parodie. Taneční parta ze zapadlého slovenského podhůří zastoupí naráz chudobu, nezaměstnanost, drogy, romskou otázku, vzdor vůči zazobanému otci „privatizérovi“, úděl sirotka, dětský domov a nakonec i dojemný vzkaz z vězení s náznakem motivu v duchu hnutí MeToo, kdy postavy na plátně slzí a kino propuká v smích. Výchovný dovětek ze Spojených států už jen přilije poslední hořkou kapku do melodramatické břečky.Totéž platí pro šablonu showbyznysu, kde cyničtí televizní magnáti, bulvární média a lačná reklama manipulují bezelstnými dětmi. ()

-bad-mad-wolf- 

všechny recenze uživatele

Nechtěná karikatura mediální manipulace a prohnilýho zákulisí talentových show, jejíž neplánovanou vtipnost povyšuje místy dost křečovitý předabování. A taky taneční film, nebo tak něco. Rozpačitýho napětí jsem si v průběhu filmu užil dost, díky čemuž jsem dvakrát vyprskl smíchy v místech, kdy se paradoxně nic nedělo. Takže ano, zábava se koná vlastně obrovská a abych někomu nekřivdil, nasnímaný je všechno povětšinou moc hezky. Pozitivem je určitě taky Mária Havranová, na kterou se přinejmenším dobře kouká a Judit Bárdos, jejíš rostoucí údiv nad tím, v čem se to sakra pohybuje, by se dal ironicky vztáhnout na celej film. Cílovka (věk kolem 15 let) si klidně může přihodit pár hvězd. ()

Reklama

Lachtaan 

všechny recenze uživatele

Tanečně v našich československých končinách nevídaná laciná podívaná plná pozitivní energie, pokud jste divákem, který si nestranně dokáže užívat pohledu na propracované choreografie, třebaže nejste, obdobně jako já, fanouškem hip-hopu. Nebudu nikterak tvrdit, že by si film zasloužil lepší pozornost nebo dokonce vyšší hodnocení, je trefně přihlouplý vůči tématu, které zobrazuje. Pokud je v něčem ale skutečně pravdivý, lze mluvit o trpké reklamě na zhýralost zdejšího šoubyznisu a všech nechutných vodítek, za které je třeba tahat, aby se na veřejnost prosadil i ten nejhloupější nápad. Body hore za taneční kreace a za půvabnou Máriu Havranovou. ()

oveckaoa 

všechny recenze uživatele

Filmu by prospělo kdyby měl minimálně o 20 minut delší jelikož y se tam mohly pořešit některé věci co se zde jen načrtnou nicméně jinak nemám moc co vytknout. Hudba je hodně povedená a i taneční čísla. Naopak některé dialogy váznou i scénář vázne (pokud jsem to pochopil dobře vítěze určí porota takže k čemu je těm lidem hlasovat, aby se někdo dostal do finále, když ve finále to je stejně jedno a záleží na hlasech 3 lidí, kteří navíc mají pokyn odjinud). Dále pak si myslím, že větší senzace než to, že jakýsi chlápek spí s jinou ženskou by bylo to, že někdo jiný mluví a dělá, že ne. Jinak ta postava je tam úplně zbytečná a kdyby tam nebyla nic se nestane. 60 procent za film 20 přihazuji za to, že je to z českých filmů nadprůměr. P.s, některé věci, které jsou zde nedořešené 1. na začátku vyhrají ten battle jen díky tomu, že se jich soupeř dotkl což moc o jejich talentu nevypovídá 2. skupina, která vypadne v 1 kole té soutěže se dostane díky divoké kartě až do finále (do té doby o nich nikdo neslyší) a nikoho to nepřekvapuje? 3. při reportážích o účastnících soutěže řeknou 2 romové, že nedělají a pobírají sociální dávky a vyhovuje jim to a pak se diví, že to proti nim použijí, když to sami o sobě řekli v televizi to samé ta holka s tím děcákem sama se tím pochlubí a pak se diví, že to někdo ví 4. pokud jsou teda ty kamery a kameramani všude jak to, že nepoznají , že nějaký maník mluví a předstírá, že ne zvláště, když to minimálně ve 2 scénách dělá na veřejném místě s velkým výskytem lidí 5. pokud ji ten samý maník chtěl sbalit a pak se to prokecalo proč byl z toho špatný a ožral se místo toho, aby se ji pokusil získat hlavně, že celou dobu valil sračky jak ji miluje. 6 kde braly ty kostýmy, když sami říkaly, že nemají prachy a jediný co měl prachatého otce od něj nedostal ani vindru 7. ´´ náročnou,, choreografii co se učí týden se naučí jeden maník pouze za několik dnů 8. na co tam potřebují jakéhosi choreografa ještě navíc homosexuála s botama v podpatcích , když si doteď choreografii dělaly sami ()

Autogram 

všechny recenze uživatele

Zvykol som si, že sú na tejto databáze aj hudobné videoklipy, no nemuseli by trvať až hodinu a pol ako tento. Zase tragédia na jednu hviezdu to nebola, dalo sa pozerať na tančeky, na Mary, aj na dialógy skutočných hercov, ktorí sa sporadicky objavovali. Slabinou je scenár, ktorý je kompiláciou amerických tanečných filmov s reáliami Prahy a Svitu. Keď si naviac uvedomím, koľko to dalo práce aj od tanečníkov, nemôžem ísť pod dve hviezdy. ()

Galerie (81)

Zajímavosti (7)

  • Natáčelo se také na známé železniční stanici ve Svitu a pak nejčstěji v pražském PaKULu (Palác Kultury na Vyšehradě). (ČSFD)
  • „Bylo tam deset tanečních skupin, dvanáct televizních kamer, naše dvě televizní kamery, padesátičlenný štáb televizní, náš padesátičlenný štáb, asi čtyřicet maskérek i kostymérek. Byly to moje nejtěžší natáčecí dny,“ svěřila se režisérka Andrea Sedláčková. (SONY_)

Reklama

Reklama