Během pracovního dne dostane Igor (Igor Lizengevič) do rukou obyčejnou obálku, kterou musí doručit na nedalekou adresu. Při pokusu o doručení se setkává se starou ženou, ta mu zaplatí za doručení na správnou adresu, ale upozorní ho, že nesmí obálku otevřít. Igor zjišťuje, že doručení dopisu nebude lehký úkol, zvláště potom, co se kolem něj začnou dít zvláštní a nadpřirozené věci. S pomocí policistky Mariny (Julija Peresild) se snaží dopátrat nejen adresáta tajemného dopisu, ale i jeho minulost. (Lucccy.N)

Junglista

Pár scén se sice snaží, ale horor to fakt není. To ale nic nemění na tom, že je to fajn jednohubka, kde jsem se díky stopáži nezačal nudit. A i když se dobrej nápad nepodařilo vytěžit, je fajn, že se rusové nesnaží za každou cenu opičit a točí si filmy po svym. Některý momenty byly super, jen škoda, že jich nebylo víc. Silnější 3* ()

Trash

Zábavné dvě hvězdy jsem snad ještě neudělil, tak na – tu máš. Ono to opravdu vůbec nenudilo... Ač je celý film vlastně o ničem. ()

Smokey1468

Přijde mi, že všem hororům z Ruska něco chybí. Bohužel i tenhle snímek, který má určitě originální příběh, větší rozpočet, fajn herce, nevyčnívá nikterak z průměru. Je to škoda. ()

Flopik

Cením si že tvorcovia zvolili takúto krátku stopáž, nakoľko po hororovej stránke tam nie je ale že absolutne nič. Je to skôr mysteriózne krimi, kde hlavný hrdina sa snaží doručiť dopis. Čakal som občasné strašenie s nejakým duchom, namiesto toho sa len zjavovalo dievčatko ( obyčajné dievčatko bez masky) a to teda nevystraší. Koniec priehľadný bez nápadov tak ako celý film. Herci nesympatickí. Natočené je to pekne a zabije vám to hodinku. U mňa za 2*. ()

Rathalos

No na to,ze je to rusky horor,tak musim pochvalit tento film,ma velmi zaujimavy namet,sympatickych hercov a aj atmosfera je fajn,pacilo sa mi to...:-) ()

Petrus1

Kdyby mi někdo vlezl do bytu bez zaklepání, nedala bych mu žádnou minci, maximálně by si vysloužil pánví po hlavě. O tom, že se cizí pošta nesmí otvírat, ví každé malé dítě. A to jak v papírové podobě, tak v elektronické. Takovej pohled to telefonu vaší drahé polovičky by vás mohl překvapit víc než nějaká kletba. Rozvod je totiž někdy horší než mor! „Když si pošťák, tak jsi se něčím provinil.“ Od teď si na doručovatelky dám větší pozor. Ze snímku plyne jasné ponaučení – když budete za jízdy klovat do mobilu, stane se z vás pošťák. A roznášet dopisy v Rusku, není taková sranda, jako házet balíky v depu České pošty. Celý mi to tak nějak připomínalo spot BESIPu, akorát že v našich končinách tak idylicky nekončí. Řekla bych, že tohle bude mít výchovný opak úplně opačný. I přes krátkou stopáž musím přiznat, že jsem se místy dost nudila. ()

figliar

Od hororu má tento film pomerne ďaleko, ale aj tak sa jedná o pozerateľnú mysterióznu kriminálku. Ruská tvorba je dosť odlišná od tej americkej, tak nie je od veci si raz za čas zmeniť podobným filmov chuť. Príbeh je chytľavý a zaujímavý, dej je svižný a film nie je dlhý. A to mi v danom momente pri výbere filmu stačilo. ()

Rockerman

Rusáci překvapili! Příjemně mrazivý snímek o tajemné obálce z minulosti, která musí být za každou cenu doručena. Není to tak lehké, jak by se zdálo. Ale ještě jedno smutné tajemství tu je. To se nakonec vyřeší trochu idylicky, ale nevadí já jsem i tak spokojen. ()

Shanen29

Rusové v poslední době do toho pěkně šlápli a tvoří celkem zajímavé snímky,které sice neoslní,ale svůj účel plní dobře. ()

intro

Dal bych tři a půl hvězdy, ale to zde bohužel nejde a na čtyři to zas až tak nevidím. Ovšem i tak Konvert můžu doporučit. Za mě palec nahoru pro Rusy. ()

Solverino

Palec nahoru za zajímavej námět i za slušné zpracování. Netflix by z toho udělal seriál minimálně o dvou řadách... :o) ()

Mamlas odpad!

Tento film byl tak intenzivně nudný, že se na něj nedalo dívat ani krátkou chvíli. Jedna z největších kravin, které jsem částečně viděl. ()

Dickator

Až překvapivě povedený snímek, herecké výkony uspokojivé, a poměrně dost zajímavý námět, jehož exekuce se dle mě rozhodně zdařila, ač na 5 hvězd nedosáhne, těch 85% mu dám s klidným svědomím. ()

petrik11

Nejako tak priemerne, ono myšlienka dobrá, ale celé dosť zmätočné. Pozrieť sa to ale dalo, ale zase žiadny zázrak. ()

Jadro

Úplne jednoduchý ani nie tak horor, než skôr mystériózny thriller. Ubehne pomerne rýchlo a celým priebehom nám tvorcovia hlavne naznačujú aký je čas relatívny. 40% ()

djbarrel

Ruské horory jsou pro mě celkem neznámá, takže jsem se nechal zlákat na tento kousek. A upřímně nevím jak film hodnotit. Jako horor to moc nefunguje, dost mě štvaly některé nelogické berličky kterými si film hojně vypomáhal a celá dějová linka se mi moc nepozdávala. Vlastně se mi na tom filmu nepozdávalo hodně věcí, nicméně řemeslně to bylo zpracované dobře a atmosféra docela fungovala. 50% ()

brasek

Zaujímavý príbeh končí keď sa po dvoch či troch minútach dostávame do súčasnosti. Celé je to ako nepodarená inscenácia s pokusom o mysteriózny horor. ()

ostre_pero

To, čo robí tento film výnimočným, je rozhodne hudba, atmosféra a ruské spracovanie. V americkom poňatí by to nebolo ani na tri hviezdy. ()

Ruslan

Rusko a horor to k sobě moc nejde, i když v tomhle případě film přímo hororem nebyl. Přesto film si moji pozornost získal (možná k tomu dopomohlo i to, že jsem tento snímek viděl přímo v Moskvě, kde se samotný děj i odehrává). Celkově moc sympatický film, tak jako ústřední dvojive hlavních hrdinů. Dávám 75% Což jsou horší 4*. ()

Pythonator

Velice originální a velice podceňovaý film. Podceňovaný zde erudovanými znalci hororu, žvanily a rusofoby. Kdyby to natočili Amíci, určitě by to mělo alespoň o 10% víc. Jelikož nejsem erudovaný ani fanda hororu ani netrpím proamerickou vypatlaností, nebojím se říct, že film je to velmi dobrý. A netřeba ho hodnotit jako horor. Hodnoťte ho jako film, protože to horor vlastně ani není. Děj mě vtáhl hned na začátku a nepustil až do konce, bavil a nenudil. Julija Pěresild je sympatická kočena. Když to skončilo, dost jsem se divil, že to mělo jen něco málo přes hodinu, jelikož se tam pořád něco dělo a ani mi to nepřišlo, že to bylo tak krátké. To je filmařsky daleko lepší počin, než když se autoři rozhodnou nudit diváka přes dvě hodiny a on má pocit, že už to jde hodiny tři a pořád to ne a ne skončit. ()