Reklama

Reklama

Šíleně bohatí Asiati

  • USA Crazy Rich Asians (více)
Trailer 1

Snímek Šíleně bohatí Asiati, inspirovaný celosvětově úspěšným bestsellerem spisovatele Kevina Kwana, sleduje rodilou Newyorčanku Rachel Chuovou, která doprovází svého dlouholetého přítele Nicka Younga na svatbu jeho nejlepšího kamaráda do Singapuru. Rachel, nadšená ze své první návštěvy Asie, ale nervózní ze setkání s Nickovou rodinou, vůbec není připravená na to, že jí její snoubenec o sobě zapomněl sdělit několik důležitých detailů. Ukáže se, že není jen potomkem jedné z nejbohatších rodin, ale také jednou z nejlepších partií v zemi. Když se Rachel ukazuje na veřejnosti po Nickově boku, stává se trnem v oku nejen žárlivým nápadnicím, ale především Nickově vlastní matce. A záhy je nad slunce jasné, že i když vám peníze lásku nezaručí, rozhodně můžou všechno pořádně zkomplikovat. (Cinemax)

(více)

Videa (1)

Trailer 1

Recenze (155)

chrispe 

všechny recenze uživatele

Přiznávám, že podle názvu jsem myslela, že se jedná o nějakou šílenou reality show. A ona je to zatím jednoduchá romantická linka, obalená trochou humoru, velkou spoustou luxusu a megadávkou kýče. Plusem jsou asijští herci a prostředí, protože právě to, dělá ten film něčím jiný ( i když přiznávám, že jsem občas potřebovala nějakou dobu, než jsem rozklíčovala s kým to hrdinka vlastně mluví, protože mi mladé ženské postavy splývaly). Není to přelomový film, ale na tohle deštivé poledne, kdy mi dítě uslo čuňou ve zbytku omáčky u oběda, byl příjemně nenáročný, koukatelný a prostě fajn. 3,5* nechce se mi dávat ani tři, ani čtyři hvězdičky... ale holt jinak to nejde ()

Aljak 

všechny recenze uživatele

V žánri romantických dramédií sme tu už mali toľko rôznych obmien, že naraziť na niečo originálne, býva už dosť náročné. Ale musím uznať, že táto ázijská dramédia mala výbornú atmosféru a napriek klasickej šablóne to malo aj dávku originality, najmä čo sa ázijského prostredia a reálií týkalo. Sympatické herecké obsadenie, exotické kulisy Singapuru, dialógy s dôvtipom, realistické bittersweet emócie, a naozaj príjemný feeling. Všetko toto bolo prídavnou hodnotou v porovnaní s ostatnými filmami tohto žánru. Len škoda, že kvôli nevedomosti princípu mahjongu som akosi nepochopil tú konfrontáciu skromnej Rachel a povýšeneckej "svokry" Eleanor tesne pred koncom... (to by ma dosť zaujímalo) ()

Reklama

suzanne1997 

všechny recenze uživatele

Nějak nemůžu přijít na to, co na tomhle filmu někteří vidí. Rachel se zamiluje do Nikolase, ví o něm všechno, ale vlastně nic a odjedou spolu do Singapuru na svatbu jeho přítele. Nevím, jestli to mělo být krásné předtím nebo potom, každopádně pro mě by to zřejmě od nástupu do letadla byla noční můra. Tenhle film obsahoval spoustu zvratů, které byly více či méně předvídatelné, ale taky se neuvěřitelně táhl. Ty dvě hodiny mi připadaly jako věčnost. Jasně, byly věci, které se mi na něm líbily, jako třeba její odhodlanost a schopnost postavit se a klidně pohnout zdí, pokud by to bylo nutné, avšak ani tohle nedokázalo zachránit to, co například některé dialogy napáchaly. A abych nezůstala jen u toho špatného, pohled na rozmazlené fifleny, které si myslí, že jim patří svět skóre zase o něco zlepšil. Když to vezmu ve finále, tak to nebylo úplně nejhorší, našly se tady věci, které se mi nelíbily, ale taky to, co mě rozesmálo. A protože tohle rozhodně nebyl průměr, viděla jsem už i horší, ale ani top, ze kterého bych si sedla na zadek, volím zlatou střední cestu. Jsem si jistá, že tenhle film si své diváky určitě najde, já jej však mezi své oblíbené rozhodně nepřidám. ()

ywo666 

všechny recenze uživatele

Trochu sklamanie. Na komediu je tu trochu malo vtipov. Ken Jeong tu je dokopy 3 minuty. Pribeh je gyc. Bohaty princ a chudobne dievca prekonavaju kastovne rozdiely. Na jednej strane herci su sympaticki. Na druhej strane. Kokos. Vsetci Cinania vyzeraju rovnako. Par krat som si skutocne nebol isty, co za postava to je vlastne na scene. Dopozeral som to bez nejakej ujmy na zdravi. Ale davam maximlane slabsie 3* a 55%. ()

iXtr3m3 

všechny recenze uživatele

Rozprávka pre dospelých. Komédia štipka, zato romantiky a dokonca aj tej nejakej dramatickej vsuvky dosť. Krásne farebné, neskutočne nablýskané až fakt doslova rozprávkové. Neriešim, že niekto narazil na okno, ktoré sa naposledy otvorilo v tak veľkej miere pri ére gréckych tučných svadieb. Viac ako len dobrý film, gýč áno, ale veľmi zručne spracovaný, ešte aj živel Ken Jeong bol totálne držaný na uzde a to je čo povedať. Vedel by som si pozrieť dvojku ála zo života Popolušky alebo tiež len čisto prípravy na svadbu atď. materiálu by bolo dosť. ()

Galerie (25)

Zajímavosti (8)

  • Filmový hotel s tromi vežami je skutočný a volá sa Marina Bay Sands. Je známy tým, že má najväčší strešný bazén na svete. (Pat.Ko)
  • Po záverečných titulkoch nasleduje krátka scéna. (barborasara)
  • Natáčelo se od 24. dubna do 24. června v Malajsii a Singapuru. (ČSFD)

Související novinky

Šíleně bohatí Asiati mají bohaté problémy

Šíleně bohatí Asiati mají bohaté problémy

06.09.2019

Člověk by řekl, že když studiu nějaký film, obzvlášť chválená komedie, ještě navíc s asijskými hrdiny v popředí, vydělá nečekaně velký balík peněz, budou zástupci studia ochotní tvůrcům na… (více)

Nominace na 76. Zlaté glóby

Nominace na 76. Zlaté glóby

06.12.2018

Nominace na 76. ročník Zlatých glóbů byly čerstvě oznámeny a vy po nich teď nejspíš budete mít ještě více otázek, něž kolik jste měli před nimi. Mezi pěticí nejlepších dramat se totiž objevily filmy… (více)

Reklama

Reklama