Vysloužilý člen speciálních jednotek se ocitá v časové smyčce, v níž musí znovu a znovu prožívat den své smrti. (Filmbox)

Lacike

3/4 filmu som mal pocit, že sledujem ako niekto hrá videohru, ktorej dej je mixom filmov Groundhog Day a Crank. Proste taká akčná volovina v ktorej hlavný hrdina znova a znova bojuje proti obrovskému množstvu vrahov, ktorí ho chcú z nejakého dôvodu zabiť. No a keďže je vlastne nesmrteľný a zakaždým keď ho dostanú tak sa dej resetuje, tak vo filme príliš nefunguje napätie. Vynaliezavosť a kvalita akcie je priamoúmerná nízkemu rozpočtu. Nie to zlé, ale zároveň nič extra, čo by obstálo samo o sebe bez poriadneho deja. Nakoniec to do seba všetko pekne zaklapne. Ale ani pointa nie je nijak extra originálna a je celkom predvídateľná. Hlavný hrdina nie je žiadny génius a divák je neraz napred pred ním. Najviac ma paradoxne bavila posledná štvrtina v ktorej ustúpi akcia a konečne sa začnú riešiť rodinné vzťahy u hlavného hrdinu. Tu konečne začali fungovať emócie a mne začalo záležať na tom jak to dopadne. Len vďaka tejto časti nakoniec dávam aj štvrtú hviezdičku a len kvôli nej si film niekedy pustím znova. P.S: tie najväčšie hviezdy tu sú prakticky len ojeb na plagát a po Willisovsky si svoju úlohu poctivo odsedia v pár scénach. Našťastie Frank Grillo to vynahradzuje naplno a je neskutočné, čo vo svojom veku predvádza a jaký je namakaný. 7/10. ()

EvilPhoEniX

Našlapané akční béčko s časovou smyčkou připomínající videohru s výborným Frankem Grillem, který má dost možná nejlepší zářez v kariéře. Hlavní hrdina se každé ráno probouzí s tím, že jej chce zabít spousta assassinů z neznámých důvodů a když selže, jeho den se opět resetuje. Velmi zábavně a hravě natočeno s plno nápady, fajn hlášky, slušnou akcí ikdyž na pořádný fight či přestřelku zde pořádně nedojde, jsou to většinou velmi efektní a rychlé likvidace, ale příliš to nevadí. Mel Gibson a Naomi Watts jsou sice spíše do počtu, ale Mel i na tak malém prostoru dokázal zaujmout především svou historkou s hadem, ta mě dostala. Skvělá oddychovka. Příběh****, Akce****, Humor****, Násilí***, Zábavnost****, Hudba***, Vizuál****, Atmosféra****, Napětí****. 8/10. ()

silentname

"Boss Level" v podstate splnil všetko čo mal. Možno by som akurát ešte pridal, že sa jedná aj o komédiu. A potom je to kompletné. Už som viackrát spomínal, že mám rád filmy s časovými slučkami a tento je ešte o to lepší, že si to spracoval tak trošku po svojom a po hlave. Je tu pár pomalších momentov, no nerušili ma. Myslím si, že keď na konci dospeje Roy k tomu čo má vlastne celé urobiť, tak je to efektné. A je super vidieť ako postupne dostáva jednotlivé kúsky informácií a ako si z nich začne spájať mozaiku. Že možno nemusí zomrieť každý deň znovu o 12:47. Že možno všetko leží v malých detailoch. A čím viac ich má, tak o to lepšie sa možno bude vedieť v situácii zachovať. A hoci sa niektoré veci nikdy nezmenia, tak iné zase ostanú rovnaké. A vďaka tomu musím povedať, že je film veľmi vtipný. Plus Frank Grillo to hrá absolútne perfektne. Úplne ho v tejto role cítiť a dáva do toho absolútne všetko čo môže. A áno viem si predstaviť, že po 130krát už je to obohrané klišé a viac otravné, než vtipné alebo strašidelné. Je pravda, že reálny Boss Fight tu nie je, a možno by som film nazval trošku inak. A mám aj názov, no to by bol spoiler. Ale povedal by som, že na konci by malo byť slovíčko "Achievment". Som rád, že film nám nemusí dať v závere odpoveď na všetky otázky a super je aj fakt, že som sa pri sledovaní ani raz nenudil. A hoci sú tu pomalšie momentky, ktoré film trošku brzdia, tak mi vôbec nevadili. Keby to bola takáto akčná scifi blbosť po celú dobu, išiel by som na plný rating, no tie pomalšie momentky ma občas vytiahli von z tej zábavy. Poviem ešte, že skvelí sú aj jednotliví zabijaci. Všetci sú zapamätateľní a vtipní. A majú svoje malé momentky. Takže stojí film za pozornosť? Ak máte radi oddychové popcorn filmy, pri ktorých môžete vypnúť a uvoľníte sa v tejto šialenej dobe, tak toto je film pre vás. Ja som to zožral aj s vrecom. Hodnotenie: A ()

Slasher

Asi nijak originální, zato velmi zábavný nápad s časovou smyčkou, který to posunuje za běžnou mačo střílečku. Energie vysoká, vyflexovaný Grillo střihá badass hláškaře s překvapivou lehkostí, dnes obzvlášť jsem vděčný za každý obsazení průseráře Mela. Výborně mi to sedlo jako půlnoční akční oddychovka. ()

Anderton

Carnahan sa pri akcii vybláznil, rovnako ako aj Grillo. Nápad síce nie je ani zďaleka originálny, ale sem tam niečo originálne prinesie. Bohužiaľ veľmi slušná zábava a akcia sa striedajú s klasickými rodinnými hodnotami a nakoniec máte dojem, že o ničom inom, len o Royovom vzťahu so ženou a jeho synom ten film nie je. Občas aj tá repetetívnosť scén začne mierne otravovať, The Edge of Tommorow sa s týmto zádrheľom tohto typu zápletky popasoval o niečo lepšie. Čo neznamená, že Carnahan to nezvládol, len že občas sa mohlo od niektorých už raz ukázaných scén upustiť. No a ak by niekto povedal, že postava Naomi Watts má tridsať, tak by sme tomu bez problémov uverili. 70% ()

• Počas akčnej scény Mel Gibson nechtiac udrel Franka Grilla do tváre a vykĺbil mu čeľusť. Grillo to nedal najavo, pretože nechcel spomaliť proces natáčania. O 8 hodín neskôr mu lekár dokázal čeľusť napraviť. (m.a.t.o.)

Gibson, Grillo a Carnahan zpátky v akci

Gibson, Grillo a Carnahan zpátky v akci

05.11.2019

Herecké hvězdy Mel Gibson a Frank Grillo mají za sebou čerstvě spolupráci s režisérem Joe Carnahanem na akčním sci-fi Boss Level, které je momentálně v post-produkci. Tato trojice si pak zjevně sedla… (více)