Reklama

Reklama

The 75th Golden Globe Awards

(pořad)
  • Kanada The 75th Golden Globe Awards
Publicistický
USA, 2018

Scénář:

Sam Means, Katie Rich

Účinkují:

Seth Meyers (moderátor), Gal Gadot, Emilia Clarke, Salma Hayek, Alicia Vikander, Christina Hendricks, Dwayne Johnson, Greta Gerwig, Emma Stone (více)

Recenze (11)

theSaint

všechny recenze uživatele

Tak jistě, Gervais byl eliminován, to by bylo něco přímo pro něj- to není žádoucí, na to je toto téma až příliš hysterické a pokrytecké. Oprah mi hnula žlučí- typický příklad zrychlené spravedlnosti. Vypadá to, že ve Státech už stačí pouze obvinit- jak pomýlené a humorné (a v mnoha případech zcela jistě lživé či překroucené). Minulý rok jsme měli téma diskriminace černochů, tento rok máme obtěžování (ženy uměleckého světa si téma užívají až se sadistickou radostí). Únavné proplétání témat, které staví samotnou filmovou oslavu až na druhé místo, je ubíjející. Výlevy osazenstva, které je zřejmě čisté jak křišťál a které vidí vše černobíle, mi začínají lézt krkem. Velkou radost mi dělá Catherine Deneuve a Briggite Bardot- dvě múzy, krásky v nejdivočejších letech filmového průmyslu dobře vědí, jak se věci mají a tak se nebojí ozvat- ony už Hollywood nepotřebují- mohou si dovolit používat zdravý rozum a odmítat pokrytectví. ()

Streeper 

všechny recenze uživatele

Minulý ročník byl v duchu politiky a Trumpa, letošní ročník byl v duchu ženského hnutí a sexuálního obtěžování. Né, že by mi to nějak vadilo, byla jsem ráda, že se 99% celebrit zúčastnila hnutí TimesUp, ale Golden Globes má být zábavná show, u které se má divák bavit a ne přemýšlet nad tak depresivními tématy, proto jsem doufala, že Seth Meyers rozproudí zábavu, nakonec z něho vyšlp jen pár vtípků o Kevinu Spaceym. Já chápu, že udělal něco špatně, ale pořád to byl skvělý herec, kterého oslavovali a najednou si z něj všichni dělají srandu, navíc zastávám názor, že o takovém tématu se žertovat nemá. Velmi mě zaujal proslov Oprah, ale to asi všechny. ()

Reklama

Tomas_PO 

všechny recenze uživatele

Weeellll, I don’t knoow... The host nezaujal, okrem úvodu ho snáď ani nebolo vidieť. Téma sexual harassmentu je síce silná, ale postaviť na tom celý priebeh mi prišlo patetické, čo zaklincovala Oprah svojim príhovorom. Ale zas, keďže sa harassment udial aj v hereckej brandži, možno to na chlapov v Beverly Hilton zapôsobilo. No zas, obĺubenú párty odlišujúcu Glóby od Oskarov to zabilo. Nepomohlo ani to, že sa mi pred glóbmi podarilo zhliadnuť len minimum filmov. A..to po každom ocenení bola stále 5 minútová pauza (síce vyplnená dokonalým zvukovým podmazom) a celá showka bez jediného hudobného performancu? ()

Nyck 

všechny recenze uživatele

Skrz na skrz průměrný ceremoniál, který byl více o ženských právech než o filmech a seriálech. Není to škoda? V proslovech se hovořilo buď o černoších, nebo o ženách, a byť jsem ten poslední, kdo by jim upíral jejich rovnoprávnost, poslouchat to dvě hodiny v různých variacích není moje představa o zábavné show. A abych nebyl jako mnou zmínění "hříšníci", doplním, že seriály dopadly podle předpokladů (palec nahoru za Azize a Ewana), oceňované filmy jsem zpravidla neviděl, ale Gary Oldman se konečně dočkal, a to je co říct. :) ()

Selixinho 

všechny recenze uživatele

Jedno slovo: Feminismus. U proslovu Oprah se mi chtělo zvracet. Nemám nic proti ženám, díky bohu za ně, ale nepřehání to trochu s tím bojem už? Dělaj, jako kdybychom je dennodenně bičovali doma ve sklepě. Handmaid's Tale vyhrálo jen díky tomu, ten seriál mám rád, super atmosféra, ale je víc než jasné, proč zrovna tento seriál slaví takový úspěch - právě teď. Hnus, snad budou Oscaři lepší show. ()

Galerie (4)

Reklama

Reklama