Ve strhujícím thrilleru režiséra filmu Na život a na smrt hraje Mark Wahlberg agenta elitní jednotky CIA Jamese Silvu. S pomocí špičového supertajného týmu musí Silva dopravit „zásilku“ (Iko Uwais), která disponuje životně důležitými informacemi, na leteckou základnu dřív, než dorazí nepřítel. (Magic Box)

Diskuze

Yoshitsune

Koukám, že ty taky plno věcí ani nevidíš, viz moje příspěvky, nebo styl jakým píšeš. Mě si taky přidáš paranoidní, pak komu tady mam věřit

Yoshitsune

S tebou se nedá bavit normálně, mě nevadí že na to upozorňuješ, můžeš mi to ukázat, kde jsem to napsal. Zmínil jsem to, že si na něj stěžuješ. Nikde jsem nenapsal, že mi to vadí, zase v tom hledáš nějakej podtext, jseš úplně paranoidní. A super, ta předchozí odpověd bylo to co jsem chtěl vidět, abych na to navázal že:

Líbil se mi patriots day, přestřelka byla špičková a bylo to napínavé, deepwater fungoval emocionálně a byla to taky bomba a taky mě moc nechytl Survivor, ale věřim že Mile 22 zvládne.

Yoshitsune (hodnocení, recenze)

ale stejně je to prdel, Ouwenovi nevadí, že Psychor hodnotil něco co neviděl, ale vadí mu, že na to upozorňuji. To co.... ?

na příspěvěk reagoval Ouwen, Martin741

Ouwen

každý trailer je tak nějak prostříhanej, každej. A já nevim, jak na tom bude film, od Berga se mi líbili Deepwater Horizon i  Patriots Day (super přestřelka), ale zároveň se bojím, jelikož  Lone Survivor byla šílená přepálenost. A to že PSychor je škodná, která škodí téhle stránce, to je snad každému jasný.

na příspěvěk reagoval Wacoslav1

Yoshitsune

Mluvil sem o tom, že v traileru má Uwais prostříhaný souboje a psal jsem, že se bojim aby to v tom filmu takto nebylo. Byl bych rád, kdyby si mi odpověděl něco ve smyslu "neboj, to jen trailer je určitě tak prostříhanej, Berg není hloupej a umí akci točit" než "no jo máš rád Psychora", takže ne že psychora beru vážně, ale tebe rozhodně ne, protože se s tebou nedá bavit na úrovni. Vidíš tam nějakej podtext, jinak si neumim vysvětlit tvojí paranoiu

na příspěvěk reagoval Yoshitsune, Lacike

Ouwen

jak mám vědět, koho máš v oblíbených a koho ne ? šmíruji jenom určitý lidi, sim tě a toho Psychora teda bereš vážně a žereš mu to, nebo jak jako ?

na příspěvěk reagoval Ouwen

Yoshitsune

možná kdyby ses nevyjadřoval jako naprostej ignorant a tak útočně a jízlivě, bral bych tě vážně. Hlavně že tě mám v oblíbenejch a jeho ne co :)) zas mluvim do zdi

Ouwen (hodnocení, recenze)

Vy nadáváte, že ohodnotil film co neviděl, ale upřímně, skutečně ten střih při soubojích s Uwaisem byl opravdu otřesnej a doufám, že to neviděl a fakt kecá, protože jestliže stříhač domrdal souboje, budu vyloženě nasranej.

Yoshitsune (hodnocení, recenze)

Waca se mnou nemluví, to kvůli té fotce ? Ty vole tak promiň no, hledal sem na dark.netu něco na jednoho psa a tohle na mně vyskočilo. Sorry.

na příspěvěk reagoval Wacoslav1, Lacike

Wacoslav1

Wacoslav1 (hodnocení, recenze)

Jinak 95 minut příjemná délka. Mohla by to bejt nonstop nabušena akční jízda jak doufám po zklamaní z Mi 6 pořád čekám na pořádný akční film v tomhle roce.

Yoshitsune (hodnocení, recenze)

ale jak už sem psal, tohle je hrozný, ale horší je že s tím nikdo nic neudělá.

Nikar

Nikar (hodnocení, recenze)

Špína, sračky, zlo, nadřazenost, hloupost, nadutost,schizofrenie, demence a lehká psychopatie... :D

Česká, Slovenská nebo jákákoliv jiná Evropská premiéra nebyla a však

Psychor odpad!

tohle začíná být zajímavý.

na příspěvěk reagoval Nikar

Lacike (hodnocení, recenze)

vegetol.mp

Ono to zalezi na tom, ci prava kupia hned alebo o ne nemaju zaujem a cakaju na to, ci film vôbec uspeje v USA. Ak sa z niecoho stane necakane hit, tak to potom kupia aj u nas.

Ale vzdy sa najdu pripady, ktore idu proti akejkolvek logike. Napriklad Escape plan 2. Aj ked sa ti ten film pacil, tak snad ani ty nechapes tu odvahu distributorov to u nas dat do kin.

vegetol.mp (hodnocení, recenze)

Lacike

Tak já nevím, jak to chodí. Já mám za to, že tenhle film bude mít na mezinárodní distribuci pod křídlem nějaký velký studio, který ho taky prodá českýmu distributorovi. Ale i kdyby ne, pochybuju, že se český distributoři řídí něčím jako komerční úspěch v zahraničí. Pokud jo, šly by filmy jako Valerian, Král Artuš nebo Princ z Persie rovnou na video.

na příspěvěk reagoval Lacike

Lacike (hodnocení, recenze)

vegetol.mp

Ak by islo o nejake velke studio, tak by uz malo davno uzavretu zmluvu s nejakym lokalnym distributorom na tento film. Zatialco u male firmy ako je STX Entertainment musia pri kazdom novom projekte znova oslovovat distributorov s neistym vysledkom. Ak by na tom nezalezalo, tak by mal Mile 22 uz davno stanovenu aj CZ/SK kinopremieru. Nemyslis?

na příspěvěk reagoval vegetol.mp

vegetol.mp (hodnocení, recenze)

Lacike

"Ono to produkovalo STX Entertainment, ktorych väcsina filmov u nas isla rovno na DVD."

Myslíš, že tohle naši distributoři řeší, jaký filmy ta firma produkovala? Navíc, když se podíváš, má ta firma do budoucna velký plány.

na příspěvěk reagoval Lacike