Moonwalker

Výborný snímek s ještě lepším obsazením. Hoffman a Cruise jsou spolu fakt úžasní. Ale musím vyzdvihnout spíše Dustinův herecký výkon, který zahrál autistického bratra na jedničku. Není divu že dostal tento film Oscara, protože si ho na plné čáře zaslouží. ()

Metuje

Kdyby si filmaři neulehčili práci nenatočením konce, dal bych 4 hvězdy. Takhle jen 3. I přesto, že byl výkon Dustina Hoffmana překvapivý, a pro mě i charakterizující. ()

Frixe

Za 3. Film nevypadal špatně, ale vadilo mi že to bylo uřvané, i když některé scény byly dobré třeba jak byly v Casinu a podváděli.  Obsahuje spoiler. ()

motyka52

Skvělý film, skvělý výkon, každý to zná, netřeba obšíršně popisovat. Jen bych si dovolil vypíchnout hudbu Hanse Zimmera. Dobrá ukázka toho, jak kvalitní soundtrack může film ještě o kousek pozvednout a obohatit. ()

PunisherEDNA

Tento film je naprosté plýtvání filmovým materiálem. Tom Cruise opět předvádí své klasické “Jsem krásný, tak nemusím ani hrát” a působí jako sebestředný narcista. Valeria Golino je úplně mimo svou ligu, absolutně nezvládá dramatickou roli. Hoffman sice svou roli odehrál, jak se od něj očekává, ale jeho postava je povrchní a jednorozměrná, i pro autistu. Scény z Las Vegas jsou naprosto neuvěřitelné – kdyby někdo vyhrál 70 tisíc dolarů v kasinu, rozhodně by je jen tak nevyprovodili. Jediná dojemná scéna mezi Tomem a Dustinem tenhle nudný a přeceňovaný film nezachrání. Naprostý propadák. ()

klaus

Jak jsem již několikrát řekl, filmi o zaostlích a slabomyslných mají určité kouzlo. A zvlášť když je zaostalý geniální. No řekněte, dokázali by jste za pár sekund spočítat něco okolo 300 párátek? ()

azopard

Ke všem těm oslavným komentářům asi netřeba nic dodávat. Takže jen doplním pro mě asi nejpoutavější moment z celého filmu. Když na konci Tom Cruise a Dustin Hoffman dávají hlavy k sobě a ozve se tklivá hudba Hanse Zimmera, tak si říkáte "...nebudu brečet!". Jenže když ten tichý moment ukončí Cruise větou "Jsem rád, že jsi můj velký bratr." tak tu slzu prostě neudržíte. ()

Molerat

Rain Man je třpytivý, ale není všechno zlato co se třpytí.Nenamítám nic proti hereckému výkonu Hoffmana, ale když si to shrnu, tak celkový pocit z filmu lze hledat i u jiných.Prostě dvě postavy, kde jedna je ta arogantní a druhá ublížená, ale ke konci filmu vznikne láska jako trám.Tudíž ve své podstatě nic až tak originálního co by mě pohltilo.Nuž dobrá, 80% ()

DarthRag

Dustin Hoffman je naprosto úžasný a Tom Cruise mu (překvapivě) zdatně sekunduje. Velice dobrý příběh a hudba také ujde. ()

Akční thriller Zúčtování dostane sequel

Akční thriller Zúčtování dostane sequel