Cobra Kai - Série 6 (2024) (série)

Nejlepší z nejlepších (S06E05)

(epizoda)
  • USA Best of the Best

Nejlepší studenti se utkají o pozici kapitána, všechno ale převrátí naruby nečekaná tragédie. Kreese má pro všechny ještě jedno překvapení. (Netflix)

castor

Všichni řeší vysokou školu, jen Tory s Robbym vědí, že jim život rozdal mizerné karty. A zase se to projeví. Ostatně jako dřív. A předtím. Rozdílný přístup k výuce karate (i k životu) se zase projeví mezi Danielem a Johnnym. Ostatně jako dřív. A předtím. Mám pokračovat? Dobrá, vraťme se na začátek, konkrétně k Tory, jejíž budoucnost není zrovna růžová a turnaj Sekai Taikai jí může v mnohém pomoct, takže se scenáristé chytnou jedné z berliček a… a poslední scénu snad čekal každý. Rozhodně ale zatím suverénně nejlepší díl dost průměrné šesté série. Uvidíme na podzim. ()

Darkslayer

Nútené a neprirodzené vyvolavanie konfliktu, aby sa niečo dramatické dialo. Keby to aspoň bolo nieco nové, ale rieši sa v podstate to isté, čo v predošlých sériách len v blede modrom. ()

MoreAdam

Absolutně netuším jestli je to tím, že nemám spánek a sem kurva down, ale mám velkej pocit, že mě celej vibe dalších dílů sku*vila Tory a jakou otravnou postavu z ní udělali :D Doslova mám pocit, že vše (až na scénky s Johnym) v tomhle dílu je zle... ()

Jemes

všechny řady neustále posloucháte, jak je to o balanci, o klidu, o rodině a bla bla bla no a pak se stane, že holka přijde o matku a místo, aby stáli při ní, tak řekne seru na to končím a pak máme střih na turnaj :D jako vážně ? chápu, že tam potřebují narvat zápletky a vyostřit to, ale sakra k čemu tam furt melou o tomhle všem, když pak za tou holkou nejdou a nejsou tam při ní a prostě ji nechají jen odejít. Vždyť každý kdo by měl holku a tohle by se jí stalo a šla by doháje, tak jdu za ní a prostě ji ukážu, že tu pro ní sem a on se za ní ani nerozeběhne ? ten konec byl strašně na sílu a dost mi to celkový dojem pokazilo. ()