Za pár let už nebudeme muset ani hnout prstem, protože moderní technologie za nás všechno obstarají. Technofobům se v takové době nebude žít zrovna lehko. Grey Trace (Logan Marshall-Green) je pověstný tím, že jako jeden z posledních lidí dává před technologiemi přednost vlastním rukám. Jedna noc, která mu obrátí život vzhůru nohama, však tenhle přístup rázně změní. Autonehoda na noční dálnici a střet s bandou grázlů, kteří mu zavraždí přítelkyni a jeho nadosmrti zmrzačí. Greyovy vyhlídky na invalidním vozíku jsou víc než temné, dokud mu kamarád vědec nenabídne technologické vylepšení. S čipem v míše dokáže Grey nejen znovu chodit a pohybovat rukama, ale získává i další, dosud netušené možnosti. Experimentální zařízení zvané STEM totiž dokáže například i vystopovat pachatele onoho nočního přepadení a také Greyovi pomoci si to s těmi gaunery vyřídit ručně. Kdo by odolal? Grey rozhodně ne. Když však zanechá prvního z pachatelů v tratolišti krve, napadne ho, jestli by STEM neměl aspoň trochu zbrzdit. Otázka zní, jestli to půjde. A jestli to Grey vůbec chce. (Cinemart)

Jurcekk

Áno akoby hardymu z oka vypadol. On som kukal čo sa ide diať ale że by ma to bralo... Rozpočet nie je vidno Vyzerá to celkom blahobyte. Taká hovadina... A na veľkú noc som to pozeral znova... vôbec netušiac... A dal by som 4... Mi to ako sfilmovaný Gibson pripadalo... ()

Pavlo

Prekvapenie roka. Film, ktory nema prehnane reklamne uputavky, ale kludne ho mozme prirovnat k servirovanym blockbusterom. Vela zaujimavych napadov, skvele herecke vykony, dobre efekty a vypravu. Dej casom trocha pokrivkava, no na zabave to vyrazne neuskodi. ()

Kodousek

Stáhla jsem to ze zajímavosti, přiznám po pravdě velké nadšení jsem nečekala ani ve snu, proto me velké překvapení, že to opravdu zafungovalo 👍 vidím to něco mezi nahlednutim do počítačové hry kombinované s Matrixem a klasickou akční bitkou. Fajn byli australští herci, protože divák s ničím moc nesrovnaval až tedy na low endovou kopii Toma Hardyho aka ten týpek z Promethea. ()

Lukkyn

Těžko uvěřit , že tvůrce hlavně hororů se pustil do tohohle projektu. Tohle má totiž neskutečný koule. Kdo očekává vážnou scifi bude zklamán. Film skvěle odsejpá a jen co hlavní hrdina nabere supersílu začnou lítat prdele , krev a střeva na všechny strany. K supersíle mu přibyl i superčerný smysl pro humor. Výsledekem je 100 min akčního nářezu podtrženého takovou zvláštní atmosférou , která udělala z filmu něco víc než jen omšelé béčko. Whanenell se pustil do neznáma a byla to trefa do černého!!!! ()

Jarda68

Překvapení roku. Perfektní směs Blade Runnera,Totall Recall a Robocopa,která nepostrádá efektní akci,povedený humor ani závěrečnou pointu. Výborná práce a zasloužených 90% ()

Andrej22

Velice příjemné překvapení, čekal jsem nějaké průměrné béčko, ale dostal jsem chytrý film, který si udržuje vysoké tempo a dokáže vyprodukovat i zajímavý závěrečný zvrat. 80% ()

jizvoun

Slyšel jsem na film samou chválu a pustil se do toho. A vážně je to pravda, z ničeno nic se tu objevila temná scifi mlátička s poměrně originálním dějem a charismatickým hlavním hrdinou. I když to mělo poněkud nižší rozpočet, film to naštěstí vůbec nepoznamenalo. ()

pájap

Paráda...matrix riznutej terminatorem..otázka je mít tu možnost, udělal by to člověk???a možná by neměl na vybranou a stroj by to udělal sám i proti jeho vůli....moc líbilo.konec byl ovšem smutný.. ()

AmunRa

Celkem jasné varování, že všechno co řídí počítač se dá hacknout a to nevyjímaje auta, chytré byty a lidská vylepšení. Takhle nějak mohla být natočená klasika Ghost In The Shell a byl bych spokojený. Konečně po dlouhé době v hlavní roli kvalitní scénář a výborná kamera. Ztvárnění akčních scén je směřováno k robotickému ovládání a je vynikající. Hlavní hrdina Logan Marshall-Green je milé překvapení - v ničem si ho nepamatuji, ale tentokrát zazářil. Klobouk dolů, kladné překvapení roku! ()

Yamatosan

Na Netflix dobrý, ale chvála až přehnaná. Ale nenudil jsem se ☺ Marshall-Green je jak brácha Toma Hardyho, naštěstí i herecky. ()

HMTD

Mám jen pár problémů s logikou daného světa, ale asi to nechám být. Film jsem si užil, tedy až na jednu přehnaně brutální scénu, ta mohla být trochu zmírněna. ()

Lukets

Po nezáživném začátku jsem nečekal, že mě to chytne. Průběhem filmu, kvalita stoupá, hlavní postava získává větší dramatičnost. Hudební a vizuální stránka též stojí za pochvalu. Nečekal bych, že mistr horrorů, jakým je Leigh Whannell natočí skvělé akční Sci-Fi. ()

Mesmeric

To prostě nemá chybu....mít za parťáka v mozku supervýkonný čip, který si chce jen trochu hrát, rozsekat pár lidí na sračku a podmanit si celé lidstvo, je prostě sen každého správného vozíčkáře. ()

soukyd33

Závěr jsem už tak nějak čekal. Začátek nuda, dokud se na scéně neobjevil Stan. Pak to bylo už zajímavější. Jednu hvězdičku dávám dolů za Agentku, která tam absolutně neměla co dělat! Film byl nový v hodně věcech, a tak také dobrý. Doporučuji. Hvězdiček 4**** ()

Vlkodlak s Goslingem našel režiséra

Vlkodlak s Goslingem našel režiséra

09.07.2020

Reboot hororového Vlkodlaka v originále The Wolfman našel režiséra. Chystaný snímek od producenta Jasona Bluma nakonec natočí Leigh Whannell, jehož poslední filmy Upgrade a především Neviditelný… (více)

Nej filmy roku a PF 2019!

Nej filmy roku a PF 2019!

31.12.2018

TOP 2018 dle TOP uživatelů ČSFD.cz