V pokračování úspěšného akčního thrilleru z roku 2014 přinutí legendárního Johna Wicka (Keanu Reeves) k návratu ze zabijáckého důchodu jeho bývalý spolupracovník, který se pomocí intrik snaží převzít kontrolu nad tajemným mezinárodním sdružením nájemných zabijáků. Krevní přísaha Johna zavazuje, aby mu pomohl, a tak se vypraví do Říma, kde se utká s několika nejnebezpečnějšími zabijáky na světě. (Freeman Ent.)

Diskuze

Cappuccino

Cappuccino (hodnocení, recenze)

AffectedFace

Ak nevieš jak na mále mali naše štáty aby vôbec existovali, tak radšej nepíš niečo o "maďaroch". A tým vôbec nenarážam na druhú svetovú, ale na predošlé konflikty, kde figurovala veľká "láska" čechov voči nemcom (a naopak) a iných národností. Vždy keď vidím podobné narážky, tak sa len čudujem jak nedávno sa to udialo a málokto o tom vie. V tom je rozdiel medzi bratom čechom a volom čo si nevidí pred nos. A to čechov považujem za svojich. Peace.

AffectedFace

affected, nechápu proč neřešíš film, tohle je diskuze o tom filmu, né o tom jakou nehumální větu píšu. proč nemůžeme řešit diskuzi k tomu filmu, ale takový sračky?

AffectedFace (hodnocení, recenze)

Ouwen

Tobě chlapče nevím, jak odpovědět. Složil si tak debilně nehumální větu, až mi je zle. Už radši nic nepiš a radši vyndej nudli z toho sloního prcníku, než ti fízlové našijou pokutu za zneužívání zvířat.

na příspěvěk reagoval Wacoslav1

Yoshitsune

Yoshitsune (hodnocení, recenze)

Lacike

v poště sem ti to vysvětlil !!!! přepošlu to !! jen a´t všichni vidí, jak chceš očernit malého, rozkošného a nejroztomilejšího mývala pod sluncem

22.2.2017 20:09
smazat zprávu
přesunout do složky
Yoshitsune pro Lacike (hodnocení, komentáře, vzájemné zprávy) [smazáno příjemcem]
ale, ale sim tebe ? jak to můžeš takhle říct hlavně po XXX, u toho si taky tvrdil, že dám pět a dal sem slabší tři !!! ha ha ha ha ha ha ha ha :D sem úžasný

vař se ve vlastní šťávě !!!

na příspěvěk reagoval Lacike

Lacike (hodnocení, recenze)

Ouwen

John Dick si podla mna zasluzi o trochu lepsie hodnotenie.

Obcas tam Reeves robi nelogicke voloviny, ktore si opisal v komentari, ale prevedenie akcie je o triedu lepsie ako v Mechanikovi, kde to riadne odflakli a potom sa to snazili zakryt strihom.

A linia so psom vyvola aspon nejake emocie. Mechanik je nonstop WTF bez logiky.

na příspěvěk reagoval Ouwen, AffectedFace

Ouwen (hodnocení, recenze)

přesně jak píše laco. jednomu filmu něco vyčítá a pak to vyzdvihuje. já jsem oboum filmům dal stejné hodnocení, takže v čem jsem tak komplikovanej, že si to o mě myslí mnoho uživatelů? a je mi to i nějak jedno, čumim na filmy kvůli sobě, takže když si do mě někdo rejpne, nebudu kvůli tomu vyšilovat.

mzss1

no neumíš. v čem je mechanik kvalitnější? Pokud vim, jednička wicka nemá střihy, mechanik jich má plno. wick se zašpiní, má plno modřin, špíny na obleku. stattham nic, všecko zvládne bez újmy na zdraví. wick má špičkovej vizuál, stylovost a nápaditej hotel. a hlavně poctivou akci. mechanik je umělej, CGI. tak v čem je jako lepší? ani ten statham tam není tak dobrej. musí bejt pomalej pač záporáci jsou idioti. jediný v čem oba jsou vyrovnaný, jsou hlouposti ve scénáři.

Lacike (hodnocení, recenze)

mzss1

Ide o to, ze jednemu filmu nieco vycitas a u druheho to vyzdvihujes.

Rovnako nevypocitatelne casto hodnoti aj Waco.

Ak to nevidis, tak na to kasli a nadalej si uzivaj filmy. Ale rataj s tym, ze si za to niekto do teba obcas rypne.

Ouwen

Já, že neumím obhájit své hodnocení? :D Heled radši to tu ukončeme. Nic ve zlým. Ale já se v tobě vůbec nevyznám. A nejsem jedinej, nebudu teda nikoho konkrétně jmenovat. Popř.mi napiš do pošty, dál to tu neřešme. ;) Opakuji, nic ve zlým chlape.

na příspěvěk reagoval Lacike, Ouwen

Ouwen (hodnocení, recenze)

vidíš to a kdybych to myslel fakt s tebou zle, tak tě sjedu za každé hodnocení, které se neshoduje se mnou. a já jen z prdele zminuju 1 film. klidně sjedu i waca za to, že hodnotí nesmyslně berandal a pak vyzdvihuje ten shit die fighting. ale přece tě nebude srát to, že si z tvého hodnocení dělám srandu. to že si to bereš osobně a co hůř, že nejsi schopen to obhájit, vlastní hodnocení, není můj problém. vsadim se, že jak chválíš plno zabitých u mechanika a top formu jasona, Reeves má ještě větší formu, zasere se, schytá bodné i střelné rány a zabije tam víc lidí. a formu má jako svině, mrkni na jeho tréningy se střelbou ;-)

na příspěvěk reagoval mzss1

Ouwen

Ne, prostě do mě ryješ vážně. A nehodlám se s tebou bavit. :)))) Seš chytrák a nehádej se se mnou :)))) U tebe je to těžko poznat, ale jen mě zaráží, že toho Mechanika nemůžeš překousnout. :))))

Ouwen (hodnocení, recenze)

vy se do sebe obouváte pořád, já se do waca taky rád obouvám. dělám si taky prdel sám ze sebe, jen ty si to bereš moc osobně :D do zpráv jsem ti psal, že proti tobě nic nemám. a tak to prostě je. klidně se obuju do kohokoliv, ale třeba normálně kdyby jsme plácnu seděli v hospodě, tak bych se s tebou bavil úplně v pohodě. já jsem fajn člověk, nééé nejlepší ale fajn ano. jen jsem dost rejpavej a dovoluju si takhle. ale že bych to myslel nějak zle? to bych musel zacházet do velkých detailů. a nedělám ze sebe chytráka, spíš uvažuju logicky nad hodnocením ostatních uživatelů. ty komentáře píšete kvůli sobě, ale zřejmě i kvůli těm, co to pak čtou.

na příspěvěk reagoval mzss1

Ouwen

Hele, nedělej ze sebe pokaždé chytráka tím, že mě tu budeš schazovat. Ty seš prostě marnej případ. :) nemyslím to zle, ale vážně jsem ještě nepřišel na to, proč tě to tak těší mě srát. S ostatními uživateli se třeba taky neshodnu, párkrát do sebe ryjeme neškodně a je to. Zato ty se do mě obuješ v každé diskuzi.

John Wick je miliardář

John Wick je miliardář

22.05.2023

Třetí John Wick si našel padoucha

Třetí John Wick si našel padoucha

19.01.2018

John Wick 2 loni vydělal dvakrát tolik co jednička (88 milionů vs. 171 milionů), takže se logicky dočkáme třetího dílu. Studio Lionsgate už ho stihlo oznámit na 17. května 2019 a stoprocentně ho… (více)

TOP 2017 dle nejoblíbenějších uživatelů

TOP 2017 dle nejoblíbenějších uživatelů

31.12.2017

John Wick se vrátí

John Wick se vrátí

30.05.2017

Dvojka Johna Wicka vydělala dvakrát víc než jednička (88 milionů vs. 166 milionů), takže není divu, že se plánuje trojka. Režisér Chad Stahelski stále neví, jestli znovu usedne za kameru, protože… (více)