V pokračování úspěšného akčního thrilleru z roku 2014 přinutí legendárního Johna Wicka (Keanu Reeves) k návratu ze zabijáckého důchodu jeho bývalý spolupracovník, který se pomocí intrik snaží převzít kontrolu nad tajemným mezinárodním sdružením nájemných zabijáků. Krevní přísaha Johna zavazuje, aby mu pomohl, a tak se vypraví do Říma, kde se utká s několika nejnebezpečnějšími zabijáky na světě. (Freeman Ent.)

IvanJan

Bral som to ako povinnú jazdu, nakoľko jednotka bola celkom prekvapením pre mňa ako sa dá ešte poňať príbeh "príbeh pomsta" Musím konštatovať že dvojka sa niesla v podobnom duchu a v zásade nič nové ma neprekvapilo. Pár scien bolo naozaj skvele urobených...to "ukrižovanie krista vo vani" bolo naozaj skvelé! Inak veľmi dobrá počítačová hra...4* dávam hlavne kvôli nostalgickému stretnutiu Neo a Morpheus...to bolo fakt milé :) ()

FrankZabak

Konečně akčňák,který nabírá na tempu hned od začátku a postupně graduje až k úplnému orgasmu!! není moment u kterého bych si říkal švihněte tam další scénu,ale místo toho jsem byl zaražen do sedačky a hltal každý kousíček filmu. tomuhle říkám jízda a opravdu jak všichni píši chci víc a víc a tohle by si člověk měl říkat po každém filmu! po Raidu 2 druhý nejlepší zabíjárna,co jsem viděl a John Wick? třešnička na dortu! Každý,kdo mi zkříží cestu,tak zemře! Tak určitě a teď už točte další díl :-) Hong Kong volá :D ()

Mykie

Bigger, better, bomba! Minule jsem chtěl víc a víc jsem opravu dostal. John Wick nezastavitelně frčí v komiksovém duchu a tvůrci postupně budují vesmír, do kterého bych se rád podíval i skrze jiná média než film (komiks, videohra). Keanu Reeves potvrdil, že je John Wick a už navždy bude (stejně jako Willis/McClane, Stallone/Rambo, arnie/T 800). Kulervoucí akce, tajemný a zajímavý svět asasínů, známé tváře a téměř umělecké podání dělají z druhé kapitoly Wicked adventures akční lahůdku. ()

CenturionSik

Od filmu John Wick 2 som dostal presne to, čo som čakal a čo som dostal aj v jednotke, jednoznačne film nabitý akciou, dej stále ide dopredu a má svižné tempo, v kine som to pozeral jedným dychom a bola to skutočne bomba. Za mňa 100% nakoľko Baba Jaga je predsa len Baba Jaga a Keanu Reeves je skutočne charizmatický a skvelý herec a povedal by som, že on ten film dotiahol na tých 100% u mňa. ()

domco61

Už len dúfaž že Keanu Reeves a Chad Stahelski dotiahnu trojku do fajného hatricku a Keanu si môže povedať, kur*a po Matrixe dalšia fakt dobrá trilogia :) ()

KcarlosK

Johnu Wickovi je znovu odepřen důchod a akční orgie pokračují. Zaplaťpánbůh za to. Vizuální stvárnění akce je bezkonkureční, hudba skvěle doplňuje a Baba Jaga řádí jak morová ruka. Jako dezert bych prosil třetí díl. ()

cica

Veľmi, veľmi, akčný, výbušný, pozerateľný. Keanu Reeves urobil na staré kolená úžasné akčné divadlo, ktoré má spád a naozaj krásne scény. Citujem moje slová po východe z kina - bola som nadmieru uspokojená :) ()

Robinex

Idealni film kdy jdu do kina solo, koupim si predrazene nachos se syrovou omackou, ledovou trist a pivo a rikam "Ted me kurva bavte!".... a ja se kurva bavil. :-) ()

Dave75387

Pokračování akčního trháku v hlavní roli s Keanu Reevesem by si neměl nechat ujít nikdo, kdo miluje akční filmy, protože tento film je pro mě ještě o stupínek lepší než první díl tohoto trháku. Chvílemi jsem ucukával pohledem jak brutálně některá scénky vypadaly, avšak to k Johnu Wickovi patří. Obrovské plus dávám setkání Reevese s Fishburnem, kteří spolu tvořili legendární dvojici v trilogii Matrixu. Myslel jsem si, že tento film nemá šanci být lepší než jednička, ale byl a já doufám, že se dočkáme dalšího dílu legendy Johna Wicka. ()

Kallic

Únor je za poslední dva roky měsíc na filmová překvapení. Vloni to byl Deadpool a letos JW2. Za mě ultrasadomaso akční biják a jeden(už teď, to mohu napsat) z TOPky filmů roku 2017. Scénka z metra? Neopakovatelná! Scénka před zrcadly? Originální! A finální kecavá scéna s Winston(Ian) těch pět minut keců......byl bych připosranej za ušima být Winstonem....trojka musí být....PROSTĚ MUSÍ. ()

Oxytocin

"Málomluvný" ... jedna z hlašek ve filmu, která charakterizuje hlavní postavu a respektive typ celého filmu, který si nepotrpí na příliš slov, ale jde rovnou k věci. Za Johna Wicka hovoří bouchačka v ruce, nikoliv slova. Mně osobně se více líbila jednička, která představila svět zabijáků, charakter postav... nu což tohle je taky pecka. Série s Johnem se stávají filmem, kde je nejvíce prostřelených (nejen zabitých lidí) hlav, co jsem kdy viděl. ()

pavlicek1

Jednička je skvělá na dvojce sem bil v kině by loto utrpení!Přeplácaná slátanina mys lesem že to asi nikdy neskončí! Jen ten pes je super!Nechápu tu chválu tady na csfd?!Dvě hvezdy za psa! ()

Brain32

Stále perfektní akční řežba, nicméně jednička mě oslnila asi o něco více, což bylo tenkrát dáno i tím, že jsem absolutně nevěděl do čeho jdu. Nyní jsem byl již připraven a co jsem očekával jsem i dostal :) hoďte sem tu trojku. ()

Bednobuch

Jednička je prostě originál a dvojka je jen málokdy stejně dobrá. A ani zde tomu není jinak. John Wick je pořád dobrý, ale není výborný. Příběh je už podle mě uměle natahován a předělán tak, aby John musel zabíjet a zabíjet. Bojím se, aby nedopadl jako 96 hodin, kdy dvojka ušla, ale trojka už byla... špatná. Každopádně pěkné pokoukání. ()

malahradna

akčný výplach...už je to myslím trochu prehnané, ale pozerať sa to dá...jednotka bola lepšia a fungoval efekt nového...tu už nové nie je nič, resp. aj je, ale nie je to už prekvapivé ()

vampvegetar

3,5 s ohledem na první díl, jinak za 4. A právě rozdíl v ponětí mezi 1. a 2.dílem je u mně problém, jednička byla kvázi v reálním světe s lehce "nadsazeným akčním herom či suprzabijákem" a dvojka se už transformuje do téměř komiksového stavu s tajnou společností s distingvovanýma pravidlama a striktní etikou či i etiketou určenou jejich "samosvětem ve světě". Už jen ta hromada mrtvol a žádná policie či vyšetřování a JW (možná naštěští) už má bezcitovou pomstivou či úkolovou vazbu jen na svuj dum, psa a ex-holku či holky ( no, dost možná naštěští pro padouchy, těch mrtvol za ještě vážnejší motivace mohlo být víc a to mu tu jde jen o nutnou úlohu k míru, pes tu neumře a "ex" mu uhoří už jen na posmrtí fotce ). To ale nemění jeho etiketu řešení problému i když jako vždy se mu do ní nechce a dostane impuls od nepřátel. A pak to už je "jen" kvalitní akčák s revitalizaci scén Matrixu a Jackie Chana s pistolí. Má to ale víc ZÁPORU : uvedená mně moc neimponující proměna aspoň trochu reálnosti na uzavřené tajní spolky a podspolky bez řádneho vysvětlení ( komiksovo ladený styl, který už když měl být tak od začátku už v jedničce ), trochu už "ulétlá odolnost JW-zvládnout killing protivníku za krvácení s prestřelem kousek od jater a prakticky s minimální léčbou okamžité pokračování akce ( tu mohla být boční dějová línie na pár minut ), naivní bylo ostřelování tlumičema na eskalátoru s ochrankovým bossem, kde se netrafili cca 20-30 m od sebe jako supresá akce a taky ty katakombovo-disco scény byly už na mně moc divoké. A to ukončení s "ovládaním celého světa jednou osobou,co vás muže zabít kdykoli a přesto jste suprzabiják" se mi jako příslib do dalšího dílu vubec nelíbilo, chci víc rozumnější děj. To ho JW měl rovno oddělat, etika neetika, udělal to přímo do hlavy už přece "vadnému domovníkovi s raketomotem". Tolik nedostatky, je tu ale i mnoho KLADU : úvod kopíruje jedničku, ale pobaví a vnoříme se a vsákneme do nepřátelskych řad z jedné ukončené do nové vrstvy, pár humorních prvku bodlo-např.ošacení do přestrelky, závěrečná čistička v zrcadlách s pěknou němou killerkou, co končí několik krát "uvedenou" novinkou ve stylu JW-nožem v srdci. Nuž, na další díl se dá těšit i ne. Muže to být umírněnejší, méně brisknější a víc logickejští, ale také to muže konvergovat klesnutím úrovně Matrixu či třeba fraškou Bessonové Lucy v druhé polovině, k čemuž se to tu už začínalo přiklánět. Jo, chci JW vidět v nadpruměrné akci a spoustu mrtvých antagonistu, ale nechci ho vidět až létat jako kung-fu číňana nebo Nea,na to máme jiné filmy. Takže rozhodně 3.díl ano, ale trochu ubrat kulek a zapojit víc mozek. VV&J ( myslím vamp vegetar , ne dvojité W a J je mé jméno ve skutečnosti, takže neotáčet na iniciály JW). Nasleduje Chapter 3 : mír je dočasný ()

John Wick je miliardář

John Wick je miliardář

22.05.2023

Třetí John Wick si našel padoucha

Třetí John Wick si našel padoucha

19.01.2018

John Wick 2 loni vydělal dvakrát tolik co jednička (88 milionů vs. 171 milionů), takže se logicky dočkáme třetího dílu. Studio Lionsgate už ho stihlo oznámit na 17. května 2019 a stoprocentně ho… (více)

TOP 2017 dle nejoblíbenějších uživatelů

TOP 2017 dle nejoblíbenějších uživatelů

31.12.2017

John Wick se vrátí

John Wick se vrátí

30.05.2017

Dvojka Johna Wicka vydělala dvakrát víc než jednička (88 milionů vs. 166 milionů), takže není divu, že se plánuje trojka. Režisér Chad Stahelski stále neví, jestli znovu usedne za kameru, protože… (více)