TY - Série 3

(série)
Krimi / Drama / Romantický / Thriller / Psychologický
USA, 2021, 8 h 13 min (Minutáž: 43–58 min)

Love a Joe se vzali, mají dítě a na prestižní adrese ve čtvrti Madre Linda se snaží žít normální život. Jenže zvyk je železná košile. (Netflix)

Arkagas1989

Seriál na motivy knihy, který si pak ale díky obrovské sledovanosti jede vlastní cestou a je to skvělý. Ano, je to sice takovej Dexter jinak, ale herecký koncert Penna Badgleyho a Victorie Pedretti je tady prostě skvostný - a to ji zrovna v lásce jako herečku nemám. Každopádně chápu názory některých lidí, že tohle už je moc, že je to až moc sci-fi a přitažené za vlasy, což je pravda, ale nic to nemění na faktu, že je to opět návyková série, při které se budete bavit a nemusíte absolutně nad ničím přemýšlet. Obrovským bonusem je i to, že se vyjímečně u téhle série povedl i dabing a tak je to koukatelné i do pozadí při vaření a úklidu pro ty, co AJ úplně neholdují. Je to svižné, akční, a obličejovou mimiku Joa miluju už od 1. série - Penn Badgley je prostě génius, který nepotřebuje k roli slova.  Uzavřená kapitola a přesto otevřený konec nahrávající další sérii - že by? :) Shlédnuto za 2 dny, klasika.    Moje hodnocení: 9/10 ()

holka218

Tak tohle nee. Seriál měl skončit druhou sérií a dál nepokračovat. Třetí série je podle mě docela omyl. Každá další série působí méně a méně realisticky a přehnaně. Spousta věcí se opakuje, jen tady se ještě trochu přitvrdilo. Tak nějak to na mě působilo jako natahování seriálu a nedokážu si představit, co chtějí dělat ve čtvrté sérii. První dvě série úžasné, ale tohle už nee. V nejlepším se má přestat. ()

hony23

To, čím byly první 2 série nejzábavnější, v té třetí chybí. Joe se totiž rozhodl sekat dobrotu a se svou ženou Love vychovává synka. Pravda, Love se občas neovládne, někoho majzne po hlavě a Joe se pak musí rozpomenout na staré časy. Ale celý příběh je dost předvídatelný, pořád čekáte, kdy se to pořádně rozjede, ale ten moment vlastně nenastane. Samotné finále je zklamáním a pokud jde o mně, asi bych se bez dalšího pokračování obešel. ()

TesterX

Další série postavu Joea staví úplně do nové role a je samozřejmě na něm, jak se s tím on a jeho vnitřní démoni vypořádají. Ačkoliv se naráží na odlišnost od předchozích sérií, za mne se jen postava vyvíjí a vypořádává se s novými věcmi, stejně jako jeho partnerka. Za mne brilantní stejně jako "dvojka." ()

KuceraJohny

Tak jsem se dostal až k třetí sérii, která bohužel byla za mně nejhorší. Neříkám, že byla úplně špatná, stále si drží 3 hvězdičky jako obě předchozí, avšak už začíná upadat to kouzlo celého seriálu. Upřímně možná to měli tvůrci utnout už po druhé sérii, ale diváci jsou dychtivý takže to vlastně chápu. Tentokrát se to nejvíce vymykalo zajetých kolejí, ale i přesto to v nich stále bylo. Nejhorší na všem je, že Joe prostě stále není má oblíbená postava a zde se to akorát potvrdilo. Po druhé sérii, jsem ho začínal mít fakt hodně rád stejně jako Love. Akorát, že zde se oba postupně zničili a vlastně i celý seriál. Upřímně nevím ani jestli se těším na 4. řadu, ale asi stoprocentně si ji pustím. Bohužel, už si nedokážu představit s čím by musel seriál přijít aby byl znova tak zajímavý jako v první řadě. ()

Metuje

3. série byla zřejmě zatím nejlepší ze všech, série postupem času nabíraly na kvalitě. Z traileru na sérii 4. mám trochu obavy, doufejme, že se jedná jen o nesprávné první dojmy a tvůrci si zase připraví kvalitní podívanou. Série byla tak krásně ukončena, že by se mohlo jednat i o závěr celého seriálu, Netflixu se ale asi nechtělo porážet dojnou krávu. ()

Baru.Class

První série byla zábavná a fajn, u druhý už to krapet haprovalo, ale třetí prostě nedávám. Nemůžu rozdejchat absolutně dementní a nepříjemnou postavu, kterou hraje jinak fajn Victoria Pedretti. Já má pokaždý chuť jí jednu vrazit! Její postava dycky všechno posere, a pak zbytek dílu jenom vystresovaně plaší. V každym normálním světě (kde se jakože vražděj sousedi a každej druhej je úchyl první kategorie) by jí její přítel, snoubenec, manžel nebo kdokoliv poslal minimálně šeskrát doprdele :O pokusim se dokoukat celou sérii, ale bude mě to stát hodně úsilí! ()

Ronniesmithx

Hrozně jsem se bála, že dalšími řadami by se tenhle seriál jenom natahoval a ztrácel na kvalitě, ale musím uznat, že čtvrtá série je vážně třeba. Tohle byla jízda na horské dráze a já jsem si ji užila.  Každá epizoda byla poutavá a herecké výkony byly spektakulární. Dějová linka se mi moc líbila, až teda na nějaké bizarnosti, u kterých jsem přemýšlela, jestli je jich v seriálu vážně třeba. Škoda jen, že Victoriu Pedretti už v další řadě moc neuvidíme. Moc se hezky na ni kouká a postavu, co hraje, jsem si oblíbila, ačkoliv občas jednala až moc impulzivně. Těším se, až se dozvím, jak Joe Goldberg vlastně skončí. ()

jirikzaboj

První série byla velice průměrná, ale měla pár světlých momentů. Druhá série byla totální zvrat a pociťoval jsem, jako bych sledoval úplně jiný seriál a to v dobrém slova smyslu. Na konci jsem měl přeci jen radost, že série číslo 3. spatří světlo světa a byl jsem zvědavý, kam se příběh posune. Celkově v některých momentech bohužel zažívám pocit repetetivní linky a v mnoha ohledech se to podobá tomu, co jsme už od příběhu Joea mohli vidět. Ale po internetových diskuzích jsem si vědom, že to k tomu prostě patří a neodmyslitelný fanoušek YOU si v tom holduje. Stejně tak ikonické myšlenkové pochody, které jsou opravdu bravurně napsané a Joe Goldberg je tak vynikajícím vypravěčem už potřetí. Samotný příběh zkoumá vztah dvou psychicky narušených osobností, společně s manželstvím, hádkami, sexem, vášni, přitažlivostí chcete-li. Tenhle děj byl docela předvídatelný. Ale nečekal jsem vývoj tak, jak právě probíhal například skrz Love. Ta si mimochodem ukradla velkou část série a beru ji jako tahouna číslo jedna a to i v případě, že opravdu měla zajímavější momenty než Joe. V. Pedretti je výborná herečka a už se nemůžu dočkat nějakých filmových projektů většího rázu. Vzestupy a pády ve výpravě ale jsou a je to o dost znát oproti předchozí sérii. Jisté epizody jsou absolutní bomby, víc je jich průměrných, ale asi 2 epizody byly totální nudou, která opakovala spoustu věcí, které jsme už dávno mohli vidět, případně vědět. Konec série byl asi to nejhorší ze všech těch sérii a bojím se, co se seriálem udělá pokračování. Ale celkově jsem se bavil a dal jsem to na binge watch za jeden den. 7.5/10 ()

matko2351

3 seria serialu konecne prisla. Tesil som sa ako maly chlapec, aj ked obavy uz boli ppr pozreti prveho traileru. Ak mam hodnotit iba tretiu seriu, je to pre mna dost sklamanie. Serial zacina a vlastne konci ako nejaka epizoda zo serialu Zufale manzelky. Ano, tak som sa citil pri sledovani. Dokonale manzelky a ich manzelia s ich temnymi tajomstvami. Zeby sa tvorcovia nechali inspirovat? Seriu zachrania len prve dve a posledne dve casti. Neviem ci mam chut na dalsiu seriu. Mozno mali ukoncit druhu a pobrat sa k inemu projektu. Uvidime pri 4 serii ak si ju pozriem. ()

DyingAngel odpad!

Už začiatok tejto série bol ako veľmi, ale že veeeľmi zlý sen hraničiaci s tou najdesivejšou nočnou morou... a úderom tretej časti sa to už celé úplne zaklincovalo. Pchať očkovaciu kampaň do takéhoto seriálu - kam tento svet speje? Nehovoriac o tom, že sa tu z Joea stal priteplený snob, ktorý sa snaží zapadnúť niekde a žiť istým štýlom, ktorým opovrhoval. Hnus. ()

peteer1

Od třetí série jsem už moc nečekal, ale i přesto jsem na ni koukl ihned po premiéře na Netflixu. A musím říct, že už dlouho mě nic tak nevzalo. Charaktery Joea a Love spolu fungují neskutečně dobře a zatímco první dvě série jsou spíše lehkou krimi, třetí se toho nebojí a přidává do děje více vraždění a zahlazování stop. Celé je to tak dokonale propojené, že na konci každého dílu přemýšlíte, co se stane dál a nemůžete se od seriálu odtrhnout. Joeovy komentáře v průběhu celého příběhu jsou geniální a Victoria Pedretti v hlavní roli byla opět neskutečná. Jediné, co bych vytknul, je side story s Marianne, jejíž postava mi přišla absolutně nudná a nesympatická, ale i tak dávám 5 hvězd, protože jsem se bavil celých 10 dílů. ()

Patrik.Schou

Tahle série už neměla být. Oproti prvním dvěma už je to tady nuda. Jakoby scénárista už nevěděl, co by se ještě mohlo, mělo stát. Postavy začínají být ploché, hlavní hrdina čitelný, usedlý.  Tady už prostě dochází obsah a uměle se natahuje. ()

gggggg

Tretia séria prináša opäť mnoho zmien ktoré sú omnoho pozitívnejšie ako v sérii druhej. Opraty seriálu už nestoja len na Joeovi ale aj na Love. Victoria Pedretti navyše herecky bola omnoho presvedčivejšia ako Penn Badgley a v mnohých dieloch som si myslel že hlavná postava je práve Love. Avšak musím pritvrdiť a povedať, že bolo nečakane veľa epizód a pasáži, kde som sa nudil a to sa v predchádzajúcich sériach nestávalo. Čo sa týka záveru, bol brilantný, pretože nechal otvorené vrátka aj pre štvrtú sériu. Avšak v poslednej epizóde kde má vrcholiť dej a človek má byť napnutý, sa vyskytli moc dlhé monológy čo trošku ubralo na tempe. Celkovo som spokojný a uvidíme čo prinesie štvrtá séria. ()

OsahuKimina

7/10 Joe třetí řadou nechal všechno špatné co nabral na sebe během druhé řady pěkně v nedohlednu a najel zpět na správný kurz z té první. Ale s přídavkem jakési novosti, rádoby idylického rodinného života v poklidné, bezpečné čtvrti, kde by se v životě nikdy nikomu nemohlo nic stát. Tedy jen do té doby něž se hlavní hrdinové Joe a Love stanou ještě šílenějšími než kdy dříve. Třetí řada krásně divákovy postupnými kroky vykreslí manželskou lásku a její problémy tím spojené v té nejkrvelačnější podobě sociopatů, kterým je vážně místy těžké fandit. Díl od dílu se gradují napjaté situace, které dobře fungují, byť jsou občasně laciné a lehce by se na nich hledali chyby. Avšak Joe a Love je natolik správně ujetá dvojka psychoušů, že jejich osud vás nenechá chladnými. Pokud takto dokáží přidat do další řady závan svěžesti jako do této, fanoušci budou muset být spokojení a já vlastně taky. Na druhou stranu finále řady byl takový restart, který ve skutečnosti mohl celý seriál ukončit a nic by se nestalo. Možná by to bylo i správné zakončení. Takhle budou mít scénáristi po oznámení další série hodně těžký úkol to nepodělat a přijít s něčím novým. ()

sinesis odpad!

Dávám odpad za agitku kolem očkování a moralizování. Chce se mi zvracet. Na seriály se člověk dívá proto, aby se odreagoval od reality, těch dvojsmyslných keců kolem covidu, očkování a sraček už bylo dost, i když to rádoby maskují za spalničky. Do seriálů jste to ještě nenasrali. Takhle zničit seriál po dobrých prvních dvou sériích je k zblití. ()