genetique

Nekompromisný film, ktorý pôsobí ako esej na tému Demonštrácia krutosti karmy. Veľmi originálny námet možno pôsobí trošku nepravdepodobne, Almodóvar to však vynahradil kompaktným scenárom, kvalitným budovaním a stupňovaním atmosféry s thrillerovým nádychom a plného vzrušujúcich momentov. Taktiež nechýba originalita, nápaditosť, pointa, šťavnaté dialógy a nebojí sa búrať konvencie. 80%. ()

Rocky62

Síla ženské přitažlivosti? Akceptuji v případě Francescy Neri, ale ta MILFka, která zaučovala zajíčka Victora mě moc nejracovala. Milostnýmu trojúhelníku jsem moc nevěřil a úvodní scénu s porodem v autobuse jsem nějak nepochopil pro zbylý koncept filmu. Přes tyto šrámy je to za mne solidně řemeslně zvládnutý počin s minimem hluchých míst. Čert vem pár wtf kiksů. PS: Že by Bardem tou lízačkou v koupelně na sebe prásknul svou oblíbenou praktiku, podobně jako Tarantino ve From Dusk Till Down ? :) ()

Khalesi

Nech sa snažím, ako chcem, viac, ako 4* tomuto kúsku nedám.Na Almodóvara miestami až neuveriteľne naivné a infantilné. Trochu sklamanie, ale ešte stále lepší priemer. Nehovoriac o atraktívnych mužských, ale aj ženských predstaviteľoch, ktorí nie sú práve u tohoto režiséra pravidlom, aspoň nie v takomto množstve:) Zase o láske, vášni, žiarlivosti a všemožných ľudských pudoch, ako je Almodóvarovým zvykom, takže po tejto stránke si divák príde na svoje. Milostné scény -nádhera.Musím však podotknúť, že to vie lepšie. ()

poz3n

Almodóvar, potažmo celý španělský film to opět dokázal. Žádná jiná kinematografie nedokáže tak osobitě propojovat thriller, drama a erotično do tak zajímavého a atmosferického mišmaše. Almódovar, Amenábar, Medem. Tři králové, pro Španěly tak příznačného, žánru, který by jistě časem snad i zasloužil nějaké to vlastní pojmenování. Než se to stane, mám alespoň čas, doplnit ještě jejich filmografie. 7/10 ()

Gilmour93

Nezkrotný Almodóvar sice chvílemi mocně konstruuje, ale v lásce a válce, milióny mrtvých posetých bojištích vášně, je dovoleno vše. Iracionalita, touha, žárlivost i pomsta. Tu všemocná vášeň umí nejen rozpoutat, ale i zastavit.. Smeče neschopný Bardem perfektní. Imponovalo mně, jak se nakonec zachoval, když už věděl, že se z další rány osudu nevylízá.. ()