Sandiego

Další almodovárovsky rafinovaný spletenec, tentokrát obohacený temnými prvky. Zajímavé postavy, které stále volají po přehodnocování, řada emotivních scén, vypjaté finále. Jen škoda přílišné vykonstruovanosti, která hlavně v dovětku, kdy se "kruh uzavírá" působí až křečovitě. A i když se tu toho stane hodně, přesto ani na chvíli nelze vykročit ze stínu, který na tento snímek vrhají nedostižné monumenty Mluv s ní a Vše o mé matce. ()

Zagros

Výborný film, který jsem viděl několikrát, naposledy ale před mnoha lety. Přesto si jej pamatuji z většiny velmi dobře a některé scény a dialogy dokonce naprosto přesně. Zajímavé postavy, které se mezi sebou stále zaplétají. Překvapivé zvraty a skvělá zápletka, která vás ohromí. Dobrá atmosféra a vystižení naděje, beznaděje a opět naděje. Za mě čtyři hvězdy a chuť na další setkání, po kterém možná přibude i ta pátá. Jo, to byly doby, když byl Almodóvar ještě ve formě, poslední jeho díla jsou o poznání slabší. ()

Autogram

Mám rád filmy, kde čas plynie rýchlo a objavujú sa titulky O dva roky, O štyri roky, O dvadsať rokov... A hlavne, keď sú tam zaujímavé postavy vo zvláštnych situáciách, aké nevymyslí hocikto. A ešte som rád, že Almódovar sa nesústredil na nejaké štvor a menejpercentné menšiny a ani na hĺbku ženskej mysle. Takže vo výsledku je pomsta ešte sladšia a vášnivejšia, ako bol pôvodný plán, a to bol plán pekne desivý. Silné štyri hviezdy, takmer také silné, ako pri Koži, v ktorej žijem. A za GÓL, za ten patrí osobitná pochvala, ako do drámy vtesnať humorný prvok bez násilia na divákovi. –––– Vy, čo nepijete, si myslíte, že sa tým všetko vyrieši. –––– "... Prekliaty budeš, keď vojdeš, aj keď vyjdeš." Keď to Mojžiš písal, určite myslel mňa. ()

Khalesi

Nech sa snažím, ako chcem, viac, ako 4* tomuto kúsku nedám.Na Almodóvara miestami až neuveriteľne naivné a infantilné. Trochu sklamanie, ale ešte stále lepší priemer. Nehovoriac o atraktívnych mužských, ale aj ženských predstaviteľoch, ktorí nie sú práve u tohoto režiséra pravidlom, aspoň nie v takomto množstve:) Zase o láske, vášni, žiarlivosti a všemožných ľudských pudoch, ako je Almodóvarovým zvykom, takže po tejto stránke si divák príde na svoje. Milostné scény -nádhera.Musím však podotknúť, že to vie lepšie. ()

Frenegonda

Pedro mě ještě nikdy nezklamal. Vždycky přijde s něčím co mě naladí na jeho vibrace. Sledovat jak se mění Madrid je v jeho podání jednoduše lahůdka. V tom Madridu krom toho všeho ještě žijí individua, který se v setkávají a rozcházejí. Ježiš to zní banálně, že? Heh ale v tom případě je banální život. Protnout se na cestě s lidma, kteří tě někam posunou to je dar. Dík Pedro, potkali jsme se!!! ()