Reklama

Reklama

VOD (1)

Obsahy(1)

Harper (Zoey Deutch) a Charlie (Glen Powell) pracujú v rovnakej výškovej budove ako osobní asistenti. Okrem toho ich však spája aj niečo iné - obaja ich šéfovia sú nároční, náladoví a práca pre nich je úplným peklom. Kirsten (Lucy Liu) je editorka športového magazínu a Rick (Taye Diggs) pracuje vo finančníctve. Keď jeden večer pracujú Harper a Charlie dlho do noci, napadne ich dokonalá myšlienka: dať oboch šéfov dohromady aby trávili viac času spolu a oni ako asistenti mali menej práce. Podarí sa im zahrať sa na dohadzovačov? (Eawy)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (57)

rigby 

všechny recenze uživatele

Silně průměrná komedie a lovestory. Ba až pod hranicí průměrnosti. Nejedná se o naprostou americkou blbinu, ale nic zajímavého tu také není. Velmi často jsem se jako divák až nudil, protože nebylo na co se dívat, co prožívat. A jak to dopadne, bylo jasné od začátku. Možná dobrá oddychovka, nic víc. 2+ ()

ScarPoul 

všechny recenze uživatele

V prvom rade treba povedať, že ten film funguje. Nie je trápny, je plný príjemných momentov a tiež dobre napísaných postáv. Ústredné duo je sympatické a funguje medzi nimi chémia a Pete Davidson je tu kupodivu vtipný. Hoci si to ide v zaužívaných klišé žánru, jedná sa o príjemnú oddychovku, ktorá je sympatická práve tým, že sa na nič nehrá a priznáva si svoje limity. Ono sa to nezdá ale takýchto poctivých filmov už nie je tak veľa. Určite nie v takomto žánri. Pre mňa solídne 3* s tým, že ak to dakedy uvidím v telke, určite to neprepnem. A Zoey Deutch je tu neuveriteľne roztomilá. ()

Reklama

Malarkey 

všechny recenze uživatele

Romkom o čtyřech hercích, kde dva dělají pohunky a dva dělají bosse. Pohunci se dohodnou, že svoje šéfy nějak do sebe nechají zamilovat, až se do sebe nakonec taky zamilují. Vlastně nic urážlivýho a i když herci jsou spíš ze třetí Hollywoodské ligy, tak to docela šlo. Zoey Deutch navíc byla docela fajn a celé to mělo úroveň pohodové americké komedie, která není bůhví jak vtipná, ale vlastně Vám to ani nevadí a příjemně si u toho odpočíváte. ()

Pethushka 

všechny recenze uživatele

Víte přesně, jak to dopadne a dokážete dokonce i odhadnout, jak se to bude celé vyvíjet. A ono se to přesně tak stane. Ale vy přesto nejste zklamaní, ani znudění. A to je na tom vlastně to hezký. Mám ráda, když film splní má očekávání, nezklame mě, děje se v něm to, co bych si přála, a skončí to tak, jak bych si přála. Je to fajn pocit. A já z filmu necítím, že by měl v plánu být něčím víc. Jen dobrým filmem, tak jak ho známe. 3* ()

Pavlínka9 

všechny recenze uživatele

Americký, předvídatelný film - vlastně od začáku je jasné, jak to dopadne, ale pro mě byla hlavním lákadlem Liu, kterou jsem chtěla po dlouhé době vidět v nějaké roli :D Nicméně - jsem ráda, že je ve filmu ukázáno, že někdy ta cesta za svým snem není tak skvělá, ale je dost trnitá a lidi jsou často ochotní dělat cokoliv, aby získali práci snů...Je to rychlý, svižný, ale jak říkám - až moc okatý... ()

Galerie (4)

Zajímavosti (7)

  • V scéne, kde hlavné postavy snažia zobraziť Kirsten (Lucy Liu) a Ricka (Taye Diggs) na "obrazovke bozku", sa používajú skutočné záberové materiály zo zápasu medzi Yankees a Red Sox. Avšak komentáre od komentátora nie sú skutočné – napríklad v jednom momente hovorí, že za Red Sox ide na pálke Andrew Benintendi, no hráč, ktorý je zobrazený, určite nie je Benintendi (zrejme ide o Rafaela Deversa). (Pat.Ko)

Reklama

Reklama