Mandalorian spojuje síly se starými spojenci a pomáhá jim podniknout nebezpečnou misi. (Disney+)

PKD

Já prostě lovuju! imperiání základny, ať jsou kdekoli.;-) Baby Yoda ve třídě, kradoucí svačinu je nepřekonatelný a potěšil překvapivý návrat rybího chlápka z kapitoly 1.;-) Jo a Kara Dune je čím dál hezčí. Jen kdyby neměla postavu wrestlingové zápasnice.;) Trochu to kazil ten novorepublikový tlustoprd. Jakási podivná vousatá kombinace asiata a Petera Griffina. Ten mě poněkud odpuzoval. Nasouká se vůbec do X-wingu? :)))) ()

MiniMinion

Dobrá práce Disney, vidíte že to jde! A potlesk pro Carla Weatherse, jeho první takto velká režie a dopadlo to na výbornou. Jednotlivé epizody nehodnotím nějak zdlouhavě, snad jen řeknu, že děj se opět posunul dopředu o slušný kus, žádný filler to rozhodně nebyl, čehož jsem se trochu bál, takže za to jsem rád. Impérium opět v akci, dokonce jsme konečně viděli i jednoho relativně schopného scout troopera, což se moc často nestává, akce byla skvělá a přehledná, Din a The Child měli roztomilé father and son interakce, Caru a Greefa jsem viděl moc rád, a CGI opět špičkové, vyšší rozpočet se holt pozná. Za mě 4 hvězdy, ale jen proto, že například epizody 8 a 9 prostě dosahují jiných výšek... a příští týden dorazí epizoda režírovaná Filonim, takže víme co a hlavně kdo nás čeká... ()

-bad-mad-wolf-

Druhá série si zatím drží skvělou vyrovnanost - každá epizoda je našlapanou jednohubkou ze světa SW, přičemž tvůrci vykazujou dostatek lásky k tématu i schopnosti pracovat s fan service. Člověk jim nakonec rád odpustí, že se hlavní příběh/mytologie posouvá jen hodně pozvolna. Koho by to štvalo, když se servíruje taková vymazlená space western párty, na níž teče ten nejlepší chlast a na hajzlech přesto není nablito! ()

Sany33

Príbeh: Kvôli menšej devastácií lode sa Mando musí vrátiť za starým známym, ktorý od neho ale na oplátku tiež potrebuje pomoc. A samozrejme s nikým iným ako s Impériom.  Prevedenie: Niekto by mohol apelovať na to, že Mando iba lieta sem a tam a vždy ho nieto využije  na nijakú nebezpečnú misiu výmenou za informácie. Ale mňa to aj napriek tomu neskutočne baví. Navyše ak sa pripletú známe postavy univerza a ešte k tomu sa posunie príbeh aj okolo Baby Yodu tak neni o čom. 95% ()

Eduardo

Konečne sa ten príbeh niekam posunul a nebol to len ďalší filler sidequest. Pri návrate starých známych postáv boli aj akčné scény konečne napínavé, nie ako tie predtým, kde som sa nimi len prenudil, lebo mi aj tak bolo jedno ako dopadnú. Teraz len dúfam, že sa to nevráti do príbehového prázdna až po záver série, kedy sa zas niečo zmysluplné udeje. ()

• Když se Baby Yoda po jízdě plné otáček v Razor Crest pozvrací, odkazuje to na Strážce Galaxie 2 (2017), kde Baby Groot pozvrací po několika přeskocích mezi galaxiemi. (Doli10)
  • V tomto díle se objevily zvuky ze všech původních Star Wars filmů. Hned na začátku je slyšet stejný zvuk nefunkčních hypermotorů, který provázel hrdiny Star Wars - Epizody V (1980) opakovaně napříč filmem při snaze „nastartovat“ hypermotory Millennium Falcona. Je slyšet také známý zvuk otevírání obrněných dveří, letu Tie Fighterů, střel jejich blasterů a ovládacích panelů pro zaměřování střel (ze Star Wars - Epizody IV, 1977) a pak také zvuk speeder bikes ze Star Wars - Epizody VI (1983). (Sidarius)
  • Když hovoří Carasynthia (Gina Carano) s důstojníkem, který přišel vyšetřit výbuch základny, tak stojí vedle sloupu. V dalším střihu, když důstojník pokládá odznak na stůl, už je o sloup opřená. (Duoscop)