Mandalorian spojuje síly se starými spojenci a pomáhá jim podniknout nebezpečnou misi. (Disney+)

Lenka.Vilka

Úvodní debata s kabelama byla skvělá. Tohle je fajn úplně všude. Jako vždy skvělá akce. Q tentokrát se dozvíme i něco víc a podstatného  :O  :D  PS: máme za sebou dvanáctý díl. Moc nepobírám, že i po té době si stále stěžuje na koncept "slepička šla kohoutkovi pro vodu, ale tam někoho potkala...". Je to tam celou dobu. Mě to baví a vůbec neuráží. Ale není už čas nechat to buď jít nebo se jenom další díl nekoukat, když to nevyhovuje? Jenom říkám...  ;) ()

-bad-mad-wolf-

Druhá série si zatím drží skvělou vyrovnanost - každá epizoda je našlapanou jednohubkou ze světa SW, přičemž tvůrci vykazujou dostatek lásky k tématu i schopnosti pracovat s fan service. Člověk jim nakonec rád odpustí, že se hlavní příběh/mytologie posouvá jen hodně pozvolna. Koho by to štvalo, když se servíruje taková vymazlená space western párty, na níž teče ten nejlepší chlast a na hajzlech přesto není nablito! ()

Eduardo

Konečne sa ten príbeh niekam posunul a nebol to len ďalší filler sidequest. Pri návrate starých známych postáv boli aj akčné scény konečne napínavé, nie ako tie predtým, kde som sa nimi len prenudil, lebo mi aj tak bolo jedno ako dopadnú. Teraz len dúfam, že sa to nevráti do príbehového prázdna až po záver série, kedy sa zas niečo zmysluplné udeje. ()

aR3Zz

Temná strana vystrkuje růžky a zápletka je na světě! Povedený akční díl, opět precizně zpracovaný. Nadšení přetrvává i u čtvrtého dílu, navíc jsem natěšen na ten další. Co bych chtěl vyzdvihnout, tak díly druhé série, přesto že mají vlastní zajímavý děj, tak posouvají také hlavní linii a druhá řada tak působí komplexněji a soudržněji. ()

Eliott

Dokonalá akce, srandovní baby Yoda, ale děj se neustále opakuje a vlastně se nijak neposouváme. Nejvíce mne však mrzí jak moc moje oblíbená postava Gina Carano přibrala na váze. V první sérii vystupovala jako neuvěřitelně sexy mohutná a silná žena a teď už ani nevím jak jinak bych ji posal než tlouštíkem. Trochu mi to kazí prožitek z filmu. Jinak zhruba průměrná epizoda. ()

• Ve scéně, kdy Mando, Cara Dune a Greef Karga odnáší Baby Yodu do „školy“, je v záběru za nimi vidět socha robota IG-11 jako pocta jeho oběti v 1. sérii. (Doli10)
  • Když se Baby Yoda snaží opravit Razor Crest a Mando mu dává instrukce, je to odkaz na scénku ze Strážců Galaxie 2 (2017), kde se Rocket snaží vysvětlit Baby Grootovi odpalení bomby. (Doli10)
  • Když se Baby Yoda po jízdě plné otáček v Razor Crest pozvrací, odkazuje to na Strážce Galaxie 2 (2017), kde Baby Groot pozvrací po několika přeskocích mezi galaxiemi. (Doli10)