Mandalorian

• USA The Mandalorian (více)
USA, (2019–2023), 16 h 29 min (Minutáž: 31–59 min)

Tvůrci:

Jon Favreau

Diskuze

Yoshitsune

Yoshitsune (hodnocení, recenze)

Gina tak jako mnozí další, žijí v představě, že pro ně neplatí pravidla, tak jako pro plebs, ježe ony platí, he he, pravidla platí pro všechny :)

Gladiator15

Gladiator15 (hodnocení, recenze)

cyphercz

Aj tento jej tweet je ňuňu že? Ach, mne sa páči jak si tieto typy dobrovoľne spravia z huby riť a potom keď majú čeliť dôsledkom svojich činov, tak začnú všade vyplakávať jak im všetci naokolo ubližujú. To je strašne, aké snowflake sú tieto dnešné konzervy :)

na příspěvěk reagoval cyphercz

W.Dow (hodnocení, recenze)

Blackhand47

Je třeba možný, že se třeba ukáže jen  v té animované sérii, nebo taky nemusí být nutně Sith, jen temná uživatelka síly, co našla nějaký holokron, nebo něco podobného, protože ať už by jí přivedli kamkoliv, měla by z originálu asi jen nějakou tu esenci než jedna ku jedné.

W.Dow

Tak Talon chtěl použít Lucas v 7-9, kde by byla učednicí a milenkou Maula, ale po téhle variantě Disney nakonec nesáhl. A pochybuji, že teď budou tahat Sithy... to tak maximálně Maru Jade jako pomocnici pro Thrawna nebo něco takového.

na příspěvěk reagoval W.Dow

W.Dow (hodnocení, recenze)

Co se tak vrátit od tábora k Mandovi? Třeba, co říkáte na leaky, že by se měla v některém ze seriálu ukázat Darth Talon, možná v samotném Mandalorianovi

na příspěvěk reagoval Blackhand47

cyphercz (hodnocení, recenze)

Eodeon

"což je případ například terezínského ghetta, a ty podmínky porovnatelné jsou" prosím tě buď tak laskav a zjisti si, kolik lidí zemřelo v Terezíně a jaké tam měli vězni podmínky, očividně nemáš absolutně ponětí když seš schopnej vypustit do světa takovýhle h... Srovnávat nacistické koncentráky s detenčními tábory v USA je opravdu do nebe volající idiocie... Něco málo o Terezínu pro podobné historické analfabety: "Celkem tudy prošlo asi 140 000 lidí označených podle Norimberských zákonů za Židy, z nich téměř 35 000 zemřelo přímo v ghettu pod vlivem velmi špatných životních podmínek"

na příspěvěk reagoval Eodeon

W.Dow

Jéééj, díky za připomenutí, to musím dokoukat. Jsem skončil na začátku první řady, která mi přišla o stupeň horší. :D

na příspěvěk reagoval W.Dow

Wez

Wez (hodnocení, recenze)

tak už nám "svoboda,demokracie a humanita" dorazila i do TV tvorby...Jen by mě zajímalo,v čem jsou tyto sluníčkářská havlistická hovada vlastně lepší než nacisti nebo židobolševici???

Eodeon (hodnocení, recenze)

cyphercz

nemáš zjevně kapacitu na to, abys někoho poučoval o historii, pokud si neuvědomuješ ani tu základní skutečnost, že "koncentrační tábor" nemusí nutně znamenat zároveň vyhlazovací, ale že mezi ně spadají také tábory shromažďovací, což je případ například terezínského ghetta, a ty podmínky porovnatelné jsou.

a pokud ti připadá v nejlepším pořádku meme upozorňující na zcela reálné nelidské podmínky ve zcela reálných uprchlických táborech, ale zároveň agresivně hájíš narativ o pogromu na republikány, což je lživá propagandistická fikce, tak mi nemluv o papouškování lží.

na příspěvěk reagoval cyphercz

Marceloo

Marceloo (hodnocení, recenze)

cyphercz

Asi nemá zmysel vysvetlovať, že tie tábory pre pár stoviek migrantov sú vďaka ''najpopulárnejšiemu'' prezidentovi v histórii USA momentálne úplne preplnené.

Raul Ortiz, deputy chief of the Border Patrol, said Tuesday that more than 3,000 people had been stopped crossing the border illegally in each of the previous 10 days, compared to a daily average of 2,426 in January.

W.Dow

To bych tu ještě mohl vytáhnout svojí historku z prosince, kdy jsem se šel projít, jak to mám ve zvyku a zničehonic jsem nalezl samostatnou srdcovou šestku. V okolí žádná jiná karta nebyla. Tak jsem si jí vzal domů, abych prostudoval její symboliku a zjistil jsem, že odpovídá přímo mojí životní cestě, po které jsem se vydal a o níž jsem pomalu začal pochybovat. :)

na příspěvěk reagoval Yoshitsune, W.Dow

cyphercz (hodnocení, recenze)

Eodeon

"nelidské koncentrační tábory pro imigranty z latinské ameriky z trumpistické éry" očividně vůbec nevíš o čem mluvíš a jen papouškuješ levicové demagogie a lži... už ti tu někdo trefně odpovídal, že ty zadržovací tábory hojně využíval už miláček levičáků Obama, tam to nějak záhadně nikomu nevadilo, plus nazývat je "nelidskými koncentračními tábory" je zkrátka idiocie a nechutnost, protože to s nimi nemá společné opravdu nic, v nacistických koncentrácích umíraly miliony lidí a vězni tam žili v tisíckrát horších podmínkách, zkus si nejprve zjistit elementární historická fakta než něco vypustíš z úst a veřejně se ztrapníš...

na příspěvěk reagoval Marceloo, Eodeon

Eodeon (hodnocení, recenze)

Blackhand47

hele v pohodě. sice všechny tyhle vyjmenované věci považuji za prudce iracionální, ale ty bys zas nejspíš za iracionální považoval věci, kterým věřím já, z nichž některé jsou dost soda i ve srovnání s těmi tvými příklady, takže ti určitě nic vymlouvat nemíním :)

Disney o rok odsouvá hranou Moanu

Disney o rok odsouvá hranou Moanu