Reklama

Reklama

zpět na všechny novinky
Příštím Star Wars filmem bude Mandalorian & Grogu

Příštím Star Wars filmem bude Mandalorian & Grogu

09.01.2024 Autor Jokolo

Lucasfilm na oficiálních stránkách Star Wars jen tak mimochodem odhalil, co dalšího nás ohledně vesmírné ságy čeká. Pod režijním vedením Jona Favreau a produkčním dohledem Davea Filoniho a Kathleen Kennedy by už letos měla začít produkce filmu s názvem Mandalorian & Grogu. Místo čtvrté série Mandaloriana se tak příběh dvou populárních postav bude rozvíjet na stříbrném plátně, a to už překvapivě brzy. Letošní datum počátku natáčení pak dává vědět, že půjde pravděpodobně o první nadcházející celovečerní snímek, který nás z tohoto světa čeká.

 

Jde o poměrně překvapivou zprávu. O filmu, který bude zahrnovat tyto postavy, se mluví už nějakou dobu. Předpokládalo se ale, že půjde o film v režii Filoniho, v němž dojde k určitému vyvrcholení období, které zahrnuje seriály Star Wars PovstalciMandalorianBoba Fett: Zákon podsvětí Ahsoka. Lucasfilm ale uvádí, že Dave Filoni pracuje na jiném, samostatném filmu. Pořád je tedy možné, že v rámci oznámeného filmu Mandalorian & Grogu k velkému propojení dojde a dočkáme se Ahsoky či Thrawna. Pak je ovšem záhadou, o čem bude Filoniho oznámený snímek.

 

Lucasfilm pak potvrdil další projekty, na kterých se pracuje. Jedním je celovečerák z pera Jamese Mangolda o počátcích Síly, dalším je pokračování sequelové trilogie s podtitulem New Jedi Order, které bude mít na starost Sharmeen Obaid-Chinoy, a v němž se vrátí Rey jako zakladatelka nového řádu rytířů Jedi. Posledním potvrzeným projektem je pak Filoniho druhá série Ahsoky s Rosario Dawson. Aby zmatků nebylo málo, film Taiky Waititiho, o němž režisér prohlašuje, že na něm opravdu pracuje, není zmíněn nikde. Kathleen Kennedy i Jon Favreau ve zprávě pak zuřivě proklamují, jak moc jsou z představy Manda a Grogua na velkém plátně nadšení. Teď už zbývá jen to, aby byli nadšení i diváci. 

Reklama

Související novinky

Disney o rok odsouvá hranou Moanu

Disney o rok odsouvá hranou Moanu

07.04.2024

Pokud jste fanoušci hraných verzí disneyovských animáků, následující první zpráva pro vás nebude úplně pozitivní. Plánovaná hraná verze animovaného snímku Moana (Odvážná Vaiana: Legenda o konci světa… (více)

Comic-Con Prague 2024 odtajnil další hvězdné hosty

Comic-Con Prague 2024 odtajnil další hvězdné hosty

07.03.2024 Reklama

V pořadí pátý ročník festivalu popkultury Comic-Con Prague potěší nejen fanoušky legendární space opery Star Wars či ikonické Hvězdné brány. Na začátku dubna budou moci v pražském Universu potkat… (více)

Zemřel Carl Weathers

Zemřel Carl Weathers

02.02.2024

Přichází smutné zprávy ze zámoří. Ve věku šestasedmdesáti let zemřel ve čtvrtek 1. února v kalifornském Los Angeles americký herec Carl Weathers, známý především svou rolí boxera Apolla Creeda z… (více)

NEJ roku dle TOP uživatelů a adminů ČSFD

NEJ roku dle TOP uživatelů a adminů ČSFD

30.12.2023

Rok 2023 se uchýlil ke svému konci a přišel tedy čas, abychom vám stejně jako v předešlých letech opět představili výroční topky tří filmů a případně taky tří seriálů podle některých z… (více)

Odhalila desátá epizoda Star Wars svůj název?

Odhalila desátá epizoda Star Wars svůj název?

05.11.2023

V současné době hraje u studia Disney prim spíše seriálová odnož Star Wars. Poslední celovečerní film jsme v kinech viděli téměř před čtyřmi lety, od té doby jsme však dostali seriály Ahsoka, Andor,… (více)

Logan od Mangolda je součástí MCU kánonu

Logan od Mangolda je součástí MCU kánonu

03.11.2023

Po zveřejnění informace, že se ve dalším pokračování Deadpoola, jenž je zatím bez oficiálního názvu, po několika narážkách z předcházejících dílů konečně objeví po boku Ryana Reynoldse i navrátivší… (více)

Čeká nás várka hororových pokračování

Čeká nás várka hororových pokračování

02.11.2023

Jak nám letos ukázalo třeba australské Mluv se mnou, americké Smrtelné zlo: Probuzení nebo v současnosti v kinech i na streamu čerstvě úřadující snímek Pět nocí u Freddyho, hororovým filmům s nízkým… (více)

Reklama

Reklama

Nejčtenější novinky

Druhé V hlavě je obrovský hit

Druhé V hlavě je obrovský hit

17.06.2024

Rozjuchané emoce nejsou pouze předmětem nového animáku V hlavě 2, neboť neskrývanou radost v současnosti jistě prožívají i u studia Pixar, potažmo u Disneyho. Film, v němž sledujeme myšlenkové a… (více)

V hlavě 2 má miliardu

V hlavě 2 má miliardu

03.07.2024

Filmový rok 2024 zná svůj první miliardový hit. Nestala se jím Duna: Část druhá, ačkoliv se svými 711 miliony měla docela dobře nakročeno, ale dosáhlo toho jiné pokračování dalšího populárního snímku… (více)

Nejnovější novinky

Pátý Shrek dostal datum premiéry

Pátý Shrek dostal datum premiéry

dnes

Shrek má mezi všeobecně oblíbenými animáky poměrně výsadní postavení. Přestože od premiéry prvního dílu pohádkové série uplynulo již více než 25 let, její hrdina je stále živý a mezi fandy… (více)

Sam Raimi se opět točí kolem hororového žánru

Sam Raimi se opět točí kolem hororového žánru

včera

Populární režisér Sam Raimi (Lesní duch, Spider-Man) nám nadělil svůj zatím poslední režijní počin v roce 2022 díky příspěvku do marvelovského univerza, kterým byl vlažně přijatý Doctor Strange v… (více)

Zemřela herečka Shelley Duvall

Zemřela herečka Shelley Duvall

11.07.2024

Ve věku pětasedmdesáti let zemřela ve čtvrtek ve městě Blanco v Texasu americká herečka Shelley Duvall. Důvodem úmrtí byly komplikace spojené s dlouho trvajícím onemocněním cukrovkou. Tuto zprávu… (více)

Reklama

Reklama