Diskuze

mm13

mm13 (hodnocení, recenze)

ClintEastwood

V češtine (ani v slovenčine) ale asi nie je slovo, ktoré by malo oba významy. Tak je jasné, že si distribútor vybral ten atraktívnejší. Rovnako sa rozhodli už tu.

ClintEastwood (hodnocení, recenze)

Správný překlad i Clintův záměr, je MEZEK, ne Pašerák. :-) Na můj svátek do českých kin, tak jo! :-)

na příspěvěk reagoval mm13

mm13

mm13 (hodnocení, recenze)

JAGODA

Tak už len dúfať, že kvôli obmedzenej distribúcii do kín v marci, nepresunú májový release BD a DVD... :)

Paulie88

Se Cinestarem je problém a to i tady v Praze, často v něm nehrají snímky, které hrají v Cinema City, a tak to je i s Pašerákem. Je škoda, že Cinema City nemá více poboček po republice, nejbližší CC kino od Jihlavy máš asi až v Pardubicích.

Hekman

Hekman (hodnocení, recenze)

Jak je mozny, ze to jeste neni v dobre kvalite na torrentech ? Jakto, ze nektery filmy maji super kinoripy behem par dnu po premiere a nektery ne ?

chelsea17 , mm13

Nakonec by se film v českých kinech opravdu měl objevit a to 21.3. Už je datum i zde na ČSFD a v pražském Cinema City na Andělu jsou již plakáty lákající na Pašeráka, takže bychom se měli opravdu dočkat, když se do měsíce nic nezmění.

na příspěvěk reagoval Paulie88, mm13

chelsea17

chelsea17 (hodnocení, recenze)

Česká multikina uvádějí samej brak, nelze si vůbec vybrat... Jen komiksovky a animovaný, případně pohádky ..
Na tenhle jsem se těšil a kdo ví, jestli se dočkám.

na příspěvěk reagoval mm13, JAGODA

TheWhiteWolf

TheWhiteWolf (hodnocení, recenze)

reich

Souhlas. Hlavně že, snad každý Disney film u nás je a bude :-/ našimi kiny jsem si všiml ,se vyhne více takových zajímavých a dobrých filmů...

reich

reich (hodnocení, recenze)

ClintEastwood

Alespoň vidíš o co má zájem český trh. Za mě, jestli to fakt nebudou dávat u nás, tak je to škoda, hlavně, že budou dávat předělávky od Disney.

kkarx

kkarx (hodnocení, recenze)

ClintEastwood

To zírám. Clint skoro v 90 letech vypadá fantasticky. Téma filmu je pochopitelný a nejspíš to bude solidní rodinný drama s napínavejma momentkama při pašování pekanových ořechů.

Za co se omlouváš? :-)

Mimochodem, The Mule má na IMDb 7,7 při ani 6 stech hodnotících, což není žádná sláva. Ale stále bych na tom byl jako jeden z prvních v kinech, kdyby to jen u nás dávali. Přece jen je to asi poslední herecká role tohoto barda a to bych si nenechal ujít navzdory jakémukoliv hodnocení.

Idée_fixe

Idée_fixe (hodnocení, recenze)

JAGODA

Já bych to neviděla tak černě, to bude třeba od specifického druhu diváka, příp. běžných filmových kritiků, nikoliv skalních fandů Clintových filmů.

JAGODA (hodnocení, recenze)

Tak The Mule má vesměs průměrné recenze, v průměru 5.6/10, což není vůbec dobré. Veliká škoda.

na příspěvěk reagoval Idée_fixe

packa

Děkuju za info. Tak doufejme, že to tedy v kinech uvidíme.

Mimochodem, dva dny od americké premiéry a ještě nejsou žádné ohlasy nebo dojmy z filmu a to měl včera světovou premiéru, zvláštní.

Doufejme, že to bude dobré.

Příspěvek byl smazán administrátorem.

Comida

Comida (hodnocení, recenze)

To byl jen vtip :) Jestli se bude jednat o nadprůměrný snímek (v co upřímně věřím) tak ať ho promítají v co nejvíce kinech ať si ho každý užije. Možná film nepromíchá žebříčky nejlepších filmů ale myslím že půjde o kvalitní podívanou.

Příspěvek byl smazán administrátorem.